Registruotis | 
Dabar naršo: 0 vartotojų ir 124 svečiai
Naujienos

„Dizaino savaitgalio“ proga - „Ground Zero“

Penktadienį sostinės Naujamiesčio loftuose įvyks jau trečiasis elektronikos renginys "Ground Zero". Kaip bepažiūrėtum, šįkart jo festivaliu pavadinti nepavyksta. Šokiai vyks "Dizaino savaitgalio" proga, tad ir programa ne tik muzikinė - loftuose jėgas sujungs Vilniaus ir Klaipėdos elektroninės eksperimentinės ir šokių muzikos bei džiazo atlikėjai, aplinkos dizaineriai, šviesų bei instaliacijų menininkai.

"Ground Zero" dalyvaujantys elektroninės muzikos kompozitoriai LYS, AD_OS, PB8 ir Arnas Anskatis savo pasirodymais ketina interpretuoti garso architektūros idėją. Juos pakeis ir naktį pratęs bei užbaigs didžėjai Benua, Pupa ir Ruben.

Klaipėdiečiai "Tarptautinė Eksperimentinė Meno Akcija" - TEMA - iš apleistos gamyklos šiukšlių kurs interjerą pogrindinei loftų erdvei, taip pat pasirodys ir kompanijos džiazo atlikėjai. Linas Kutavičius (Lightforms) ir Dovydas Klimavičius industrinėje erdvėje rengs šviesos ir vaizdo instaliacijomis, o eksperimentinis teatras "Dėžutė" į jas įlies vaidybinio veiksmo bei emocijų.

"Ground Zero" pradžia - 22 val., įėjimas - nemokamas, bet "Dizaino savaitgalio" rengėjai kviečia anksčiau. Pavydžiui, 21 val. loftuose vyks Aušros Norkutės kolekcijos pristatymas, kurį įgarsins "Brass Bastardz" koncertas. Daugiau savaitgalio renginių rasite čia arba "Facebook".

Daina D., 2010-05-19

Komentarai

 • joks_formatas
  joks_formatas @ 2010 Gegužės 20, 10:45

  brass bastardz ou je, reikes ir anksciau uzlekt manau :)

  0  0
 • Daina D.
  Daina D. @ 2010 Gegužės 19, 11:43

  lai džiugina ;)

  0  0
 • Mai
  Mai @ 2010 Gegužės 19, 11:27

  idomiai cia turetu buti :}
  stebina kad nemokamai..

  0  0
 • ____
  ____ @ 2010 Gegužės 19, 01:56

  kiek zinau, IJO irgi dalyvaus siame renginyje. ir dar keleta Klaipedieciu.

  0  0
Komentuoti gali tik registruoti, ir neapriboti vartotojai.