Registruotis | 
Dabar naršo: 0 vartotojų ir 86 svečiai
Naujienos

Išleidžiama lietuviška beats kompiliacija „Ritmo kovos #1“

Beats sceną Lietuvoje palaikyti pasiryžusi prieš mėnesį įkurta leidybinė organizacija "Renegades of Bump", kuriai atstovauja iš "Despotin' Beat Club" pažįstamas Vaiper, leidžia kompiliaciją. Pirmasis lietuviško instrumentinio hiphopo rinkinys, pavadintas "Ritmo kovos #1", internete nemokamai pasklis balandžio 30-ąją.

"Jau keleri metai Lietuva yra matoma Europos beats žemėlapyje, daugelis svarbių šios kultūros asmenų čia spėjo tapti mėgstamais. Taip vadinama "požeminė" scena pribrendo lokalios produkcijos įvertinimui. Daugiau nei penkiolika Lietuvos beatmakerių, tarp kurių yra gerai žinomų ir naujai atrastų vardų, noriai pasidalino savo beatais su "Renegades Of Bump", rašoma kompiliacijos pristatyme.

Rinkinio išleidimo dieną "Renegades of Bump" šią progą atšvęs naujajame "48 Ceche" Vilniaus Naujamiestyje. Čia įvyks ir tikroji "Ritmo kova", kurioje dalyvaus net aštuoni beats atsidavę lietuvių kūrėjai. Tai - Maxi J, Serumas, Genys, Vaiper, Nightjar, BrokenHand ir Style Mistak bei Mark Splinter. Prieš ir po rungčių patefonais darbuosis "Mondayjazz" vyrai, taip pat vyks gyva piešimo terapijos sesija su Artem Halibut/Abran. Garsas - iš "Soundboys", auka - 10 Lt.

Daina D., 2010-04-20

Komentarai

Komentuoti gali tik registruoti, ir neapriboti vartotojai.