Registruotis | 
Dabar naršo: 0 vartotojų ir 88 svečiai
Naujienos

„Sūpynės“ - birželio 11-13 dienomis

Pagaliau šį tą apie save pranešė nenumaldomam festivalių sezonui besiruošiantys lietuviai. Pirmosios kregždės - "Sūpynių" organizatoriai "minimal.lt", pasisupti pagal ypatingą elektroniką kviečiantys jau penktą kartą.

Šiemetinio festivalio data - birželio 11-13 dienų savaitgalis. Vėl besikeičiančią vietą organizatoriai žada paskelbti artimiausiu metu, o kol kas išduoda keletą artistų.

Festivalio dama - prieš porą metų "Sūpynėse" pasirodžiusio Ben Klock ir kitų vokiečių atlikėjų smarkiai palaikoma Prancūzijoje gyvenanti rusaitė didžėja Dasha Rush, pasižyminti nekomercinio techno vyniojimu. Žinoma, neapsieisim ir be bene geriausio "Sūpynių" draugo švedo Anders Ilar, sugrosiančio netgi du gyvus pasirodymus.

Iš Vokietijos atvyks Dirk Leyers, atpažįstamas dėl kartu su Matias Aguayo vystyto projekto "Closer Music", o dabar pasinėręs į "Klang" ir "Kompakt" globą. Jis taip pat ruošia gyvą pasirodymą.Dar vienas gyvas užsienio vardas - islandas ambient ir IDM kūrėjas Ruxpin, kurio lietuviams pristatyti turbūt nebereikia.

Svečių šalių artistų tikrai bus daugiau, tiek ryškesnių, tiek gilesnių. Atlikėjų sąraše "Sūpynių" organizatoriai jau turi ir apie 40 lietuvių, tad muzikos užteks dviems paroms ir dar ilgiau. Bilietai į penktąjį festivalį pasirodys jau labai netrukus.

Daina D., 2010-04-13

Komentarai

Komentuoti gali tik registruoti, ir neapriboti vartotojai.