Registruotis | 
Dabar naršo: 0 vartotojų ir 169 svečiai
Naujienos

Festivalių žinios: „Bestival“ jau vilioja

Nors Rob Da Bank organizuojamas festivalis "Bestival" Wighto saloje Anglijoje vyks tik rugsėjo 9-12 dienomis, jis jau pradeda vilioti ir net kiek erzinti savo programa. Ji labai plati stilistine prasme, be nereikalingo patoso ir blizgučių, stebinanti naujienom ir grąžinanti legendas. Norim!

Pradedam nuo dalyvavimą jau patvirtinusių didžėjų, kurių sąrašą, aišku, pradeda pats Rob Da Bank. Tai Ewan Pearson, Dixon, Greg Wilson, Mary Anne Hobbs, Joy Orbison, Seth Troxler, Horse Meat Disco, Untold ir taip toliau.

Gyvi pasirodymai (įkvėpkit oro): Dizzee Rascal, The Flaming Lips, Hot Chip, LCD Soundsystem, Gil Scott Heron, Chase & Status, Echo and the Bunnymen, Simian Mobile Disco, Delphic, Rolf Harris, Marc Almond, dan le sac Vs Scroobius Pip, Ellie Goulding, Fat Freddy's Drop, Flying Lotus, Four Tet, Vitalic, The Cuban Brothers, Chilly Gonzales, Beardyman, Tunng, Hurts, Nathan Fake, The Gaslamp Killer, The Vegetable Orchestra, Ulrich Schnauss, The Twinkle Brothers, High Llamas... ir taip toliau. Atlikėjų programoje iki rugsėjo dar tikrai padaugės.

Daugiau informacijos apie šių metų "Bestival" čia, o bilietais jau prekiaujama čia.

Daina D., 2010-02-05

Komentarai

 • nintendo
  nintendo @ 2010 Vasario 06, 05:02

  supah!

  0  0
 • drakasd
  drakasd @ 2010 Vasario 05, 10:07

  Visu ju neskaiciuojant, patinkancius, tai tikrai brangiai.
  Kiekvienam pagal poreikius :)
  Pvz. man tai isvis kol kas tik keleto atlikeju pasirodymus pigiau butu nueit, na bet ka gali zinot juk dar toli grazu, tik va kad jei bus dar geresniu tai ir kaina tikriausiai proporcingai kils faktas.

  0  0
 • shimas
  shimas @ 2010 Vasario 05, 03:24

  Nu joa, Live pasirodymų, tai tikrai viliojančių yra :)

  0  0
 • Daina D.
  Daina D. @ 2010 Vasario 05, 01:50

  padalink kainą iš atlikėjų skaičiaus :)

  0  0
 • Weepee
  Weepee @ 2010 Vasario 05, 01:44

  kaina nevilioja :(

  0  0
Komentuoti gali tik registruoti, ir neapriboti vartotojai.