Registruotis | 
Dabar naršo: 0 vartotojų ir 134 svečiai
Naujienos

Dvigubos Kalėdos ir linksmiausi Naujieji

Artėjant žiemos šventėms, klubas "Exit" tradiciškai puošiasi balta spalva ir lazerių šviesoje žėrinčiomis eglutėmis. Pirmieji dovanų po jomis ieškos klubinių Kalėdų dalyviai, šiemet šokiams turėsiantys net dvi naktis. Energinga šokių muzika "Exit" aikštelėje liesis tiek pirmąją, tiek ir antrąją Kalėdų naktį.

Gruodžio 25 d., penktadienį, klubą sveikins iš Kanados atvykstantis didžėjus ir prodiuseris Sultan. Ilgiausiais dredais klubinėje scenoje garsėjančiam atlikėjui, kuriam iki pilno Kalėdų senio portreto tetrūksta barzdos, antrins Ignas ir Kastis Torrau.

"Užsiauginti barzdą iki Kalėdų datos Sultan žadėjo praėjusią vasarą viešėdamas "Exit" rezidencijoje Palangoje. Nebeprisimenu, ar juokais, todėl pačiam bus įdomu pamatyti iš lėktuvo išlipantį "senelį". Bet kokiu atveju, jis atsiveža pilną maišą dovanų su smagiausia šokių muzika", - juokėsi pagrindinio Lietuvos šokių muzikos klubo "Exit" programos vadovas ir didžėjus Ignas.

Anot Kasčio Torrau, Kalėdos visada pasižymi ypatinga atmosfera šokių aikštelėje. "Į namus sugrįžta ir šokių aikštelėje susitinka visi į užsienį išvykę kauniečiai. Kaip ir kasmet, tai proga sutikti šimtą metų nematytus ir spėtus pasiilgti draugus", - sakė Kastis Torrau.

Kanadietis Sultan kalėdinėje "Exit" scenoje švęs 2009-ųjų metų sėkmę ir grandiozinio turo po JAV, Pietų Amerikos ir Europos klubus pabaigą. Į visą rudenį trukusį turą didžėjus leidosi pristatyti atgimusios prestižinės "Glabal Underground" leidinių serijos "Nubreed" leidinio.

Išlydėjęs Kalėdų senį iš Kanados, "Exit" nežada sustoti švęsti. Gruodžio 26 dieną, šeštadienį, klubas toliau tryps kartu su Ignu ir svečiu iš Klaipėdos Mindaugėliu.

Linksmiausios metų plokštelės - linksmiausiai metų šventei. Su šiuo devizu klubas "Exit" žengs į 2010 metus gruodžio 31-osios naktį, ketvirtadienį. Tąnakt klubo didžėjai šventine scena nesidalins su užsienio svečiais. Šampano taures kartu su šokių aikštele kels "Exit" rezidentai Ignas, Kastis Torrau, Donatello ir visuomet laukiamas Mindaugėlis.

"Naujųjų šventė - be konkurencijos linksmiausia metų klubinė fiesta, verta smagiausio garso. Todėl 2010-ųjų sutikimo nakčiai renkame pačius nuotaikingiausius šių metų kūrinius", - sakė Kastis Torrau. Klubo rezidentai taip pat atiduos duoklę senus gerus laikus menantiems "Exit" hitams. Jiems didžėjai skirs dvi valandas Naujųjų metų "eterio". "2008 ir 2009 metus šventėme kartu su "Exit Legends" - populiariausia praėjusio sezono renginių serija. Paskutinė metų naktis - puiki proga vėl prisiminti linksmiausius klubo istorijos momentus", - sakė Ignas.

Naujųjų naktis - vienintelė metuose, kuomet "Exit" nusižengia savo taisyklėms ir lankytojams atveria duris į lauką. Ne išimtis - ir artėjanti šventė. Šokių aikštelė iki dvylikos skaičiuos ir šventiniais miesto fejerverkais džiaugsis gryname ore.

"Exit" nepasiduos įprastai klubų ir kitų pramogų vietų praktikai žiemos švenčių proga užauginti bilietų kainas. Tiek pirmąją Kalėdų naktį, tiek per Naujus metus įėjimas į klubą kainuos 30 litų, o durys į antrąją Kalėdų naktį versis vos už 19 litų.

Daina D., 2009-12-23

Komentarai

    Komentarų vis dar nėra...
Komentuoti gali tik registruoti, ir neapriboti vartotojai.