Registruotis | 
Dabar naršo: 0 vartotojų ir 178 svečiai
Naujienos

Penktadienį atlekia Sander Kleinenberg

"Exit" šokių aikštelė naujų įspūdžių pažers ne, kaip įprasta, šeštadienį, o penktadienį, gruodžio 18 dieną. Klubo lankytojų laukia pirmasis "Exit" istorijoje DVJ setas. Garsą su vaizdo projekcijomis scenoje derins pasaulinis šio žanro pionierius Sander Kleinenberg. Spalvingam debiutui Kaune besiruošiančią Olandijos šokių muzikos žvaigždę su klubo tribūna supažindins Ignas.

Patogią galimybę išvysti artėjantį garso ir vaizdo šou turės ir vilniečiai. Penktadienį iš sostinės į "Exit" šokių aikštelę pajudės diskoteka ant ratų - klubinis autobusas su didžėjumi, garso aparatūra ir energetinių gėrimų amunicija.

"Video projekcijas pradėjau naudoti norėdamas suteikti naują prieskonį muzikai ir unikalią patirtį šokių aikštelei. Šiandien mano krepšyje telpa visas klubas - tiek garsas, tiek vaizdas", - sako vienas iš pasaulinės progressive house scenos kūrėjų Sander Kleinenberg, šiuo metu scenoje plakantis house, electro ir techno skambesio kokteilį.

Svečio "Exit" scenoje laukia profesionalūs DVD grotuvai, o lankytojų - galingos garso sistemos ir devyni LCD monitoriai, per kuriuos bus transliuojamos video projekcijos. Įdomu, ar didžėjui užteks rankų nupūsti šokių aikštelę ir šalto oro patrankomis?

"Exit" lankytojų ausis Sander Kleinenberg pamalonins naujausiu savo skambesiu. Didžėjus ir prodiuseris 2010 metų pradžioje planuoja išleisti albumą, kuriamą kartu su lapkritį "Exit" viešėjusiu Josh Gabriel. Pirmasis singlas "This Is Our Night" jau sukasi eteryje, o būsimų kūrinių anonsas skambės "Exit" šokių aikštelėje.

Šiemet prodiuseris negailėjo naujienų savo klausytojams. 2007 metais sėkmės sulaukus pirmajai kompiliacijai, šių metų rugsėjo mėnesį olandas pateikė jau antrąjį klubinį rinkinį "This Is Sander Kleinenberg 2". Leidybinės kompanijos "Little Mountain" bosas yra nesuskaičiuojamos galybės kūrinių, remiksų ir prestižinių kompiliacijų autorius.

Nuolat po pasaulį besiblaškantis olandas gali drąsiai save vadinti pasaulio piliečiu. Sander Kleinenberg yra net trijų klubų rezidentas skirtingose valstybėse: Londono klube "Ministry Of Sound", Ibizos "Pacha" ir Los Andželo "Avalon".Renginių klube "Exit" pradžia - 22 valandą. Bilietų kaina į gruodžio 18 dieną įvyksiantį Sander Kleinenberg šou su "Exit" skrajute, SMS ir renginį pasižymėjusiems "Facebook" - 30 Lt, kitiems - 35 Lt, "Exit Armijos" nariams - visada 19 Lt. Klubas pasilieka teisę keisti programą, neįleisti nepageidaujamų ir jaunesnių nei 18 metų asmenų be papildomo paaiškinimo.

Daina D., 2009-12-15

Komentarai

    Komentarų vis dar nėra...
Komentuoti gali tik registruoti, ir neapriboti vartotojai.