Registruotis | 
Dabar naršo: 0 vartotojų ir 69 svečiai
Naujienos

„Partyzanai“ išleidžia „Infektion“ mini albumą

Spalio 23 dieną virtualioje įrašų kompanijoje "Partyzanai" išleidžiamas nemokamas iš Žemaitijos sostinės kilusio Tomo Taujanskio, kuriančio po slapyvardžiu Infektion, mini albumas "Motorcity EP".

Klasikinį Detroit techno su dub prieskoniu kuriantis telšiškis, nepaisant ankstesnių savo darbų užsienio virtualiose įrašų kompanijose, Lietuvoje sėkmingai debiutavo Djscene.lt su savo aukščiausius įvertinimus gavusiu rugpjūčio mėnesio miksu, kuriame skirtingai nuo kitų apdovanotų miksų - du trečdaliai nuosavos "Infektion" kūrybos.

Debiutinis "Infektion" albumas bus pristatytas spalio 23 d. Kaune, renginyje "Kubos Partizanai" ir spalio 24 d. Vilniuje, Šiuolaikinio meno centro kavinėje vyksiančiame nemokame vakarėlyje "Partyzanai Label Event". Debiutantą palaikys Golden Parazyth, ypatinga laužytų ritmų staigmena ginkluoti vietiniai disidentai Pakas ir "Soundchild", videomenininkų kolektyvai "Oro Pagalvės", "Vodka Jugend" ir "Rüt Rüt", bei kolegos iš "Partyzanų" komandos - specialiai iš Kelno grįžtantis Mantas T., Gvidas ir Nostra.

Beje, Infektion gros ir lapkričio 6-ąją "Gravity" vyksiančiame trečiajame serijos "Vibrator" vakarėlyje su Redshape, į kurį kviečia "Techstylism" ir Djscene.lt!

Daina D., 2009-10-20

Komentarai

Komentuoti gali tik registruoti, ir neapriboti vartotojai.