Registruotis | 
Dabar naršo: 0 vartotojų ir 105 svečiai
Naujienos

Energijos atveš Danny Howells

Praėjusį savaitgalį sutikęs progressive house muzikos legendą Nick Warren, klubas "Exit" ruošiasi ne mažiau spalvingo svečio atvykimui. Spalio 24 d., šeštadienį, į klubą sugrįš Danny Howells, savo charizma ir šokių aikštelėse dalinama energija nenusileidžiantis garsiajam Carl Cox. Svečią iš D. Britanijos, pagarsėjusį ypač ilgais, 12 valandų trukmės, pasirodymais, priims Kastis Torrau.

Stebint scenoje karaliaujantį Danny Howells susidaro įspūdis, kad didžėjus linksminasi kur kas smarkiau nei aplink ošianti publika. Taip kalbama apie svečią, kuriam praėjusiais metais jau teko paragauti klubo "Exit" atmosferos. Eklektišku ir savitu skambesiu garsėjantis didžėjus visuomet pabrėžia, kad jam svarbiausia - artimas kontaktas su publika.

"Muzika mėgaujuosi ne mažiau nei publika. Būtent todėl man svarbus klubo išplanavimas - mėgstu, kai didžėjų būdelė yra ne aukštai palubėje, o viename lygyje su šokių aikštele. Tuomet gali persimesti vienu kitu žodžiu su aplinkiniais, geriau pajusti aplink tvyrančią atmosferą, gauti gyvesnį atgalinį ryšį", - sako didžėjus.

Jau beveik 20 metų su grotuvais nesiskiriančio Danny Howells rezidencijos garsiausiuose pasaulio klubuose vadinamos legendinėmis. Taip sako tie, kuriems su didžėjumi teko šokti karščiausiose "Twilo", "Arc", "The End", "Ministry Of Sound", "Bedrock" ar "Renaissance" šokių aikštelėse.

Anksčiau beprotiškai įtemptais pasirodymų grafikais garsėjęs Danny Howells šiemet sumažino apsukas. "Nutariau nebelakstyti aplink pasaulį kaip akis išdegęs aštuoniolikmetis. Neturiu tikslo užkariauti negirdėtų teritorijų kur nors centrinėje Amerikoje, renkuosi patikrintus klubus ar įdomias naujas vietas", - sako didžėjus.

Sutrumpinęs pasirodymų grafiką, prodiuseris atsidėjo studijai. Įkūręs leidybinę kompaniją "Dig Deeper", šiemet Danny Howells sumeistravo jau 10 šokių aikšteles sprogdinančių bombų.

Didžėjaus karjera paženklinta ir įspūdinga įvairių šokių muzikos kompiliacijų leidybos patirtimi. Tarp sėkmingiausių Danny Howells rinkinių - "Global Underground" leidiniai "NuBreed", "24/7", Majamiui pašvęstas GU27, "Azuli" serijos "Choice" grynuolis ir pernai "Renaissance" pažymėtas "The Mix Collection".

Renginių klube "Exit" pradžia - 22 valandą. Bilietų kaina į spalio 24 dieną įvyksiantį Danny Howells pasirodymą su skrajute ir renginį pasižymėjusiems "Facebook" - 30 Lt, su "Exit" SMS - 40 Lt, kitiems - 50 Lt, "Exit Armijos" nariams - visada 19 Lt.

Daina D., 2009-10-20

Komentarai

  • OoouCH
    OoouCH @ 2009 Spalio 20, 03:25

    mmmmmmmmmmmmmm bus belenkas.... :)

    0  0
Komentuoti gali tik registruoti, ir neapriboti vartotojai.