Registruotis | 
Dabar naršo: 0 vartotojų ir 104 svečiai
Naujienos

Devintasis savaitgalis: "Exit" pasitiks seną draugą King Unique

"Exit" vasaros rezidencija ruošiasi priešpaskutiniam savaitgaliui Palangoje šį sezoną. Rugpjūčio 15 d., šeštadienį, į šokių aikštelę sugrįš klubo rezidento vardą užsitarnavęs King Unique iš D. Britanijos. Naujausioms technologijoms neabejingas didžėjus ir prodiuseris kaip visuomet nekantrauja įjungti "Exit" šalto oro patrankas.

"Šįkart King Unique atsigabena ne tik krūvą brangiausios savo studijos technikos, suteikiančios unikalaus prieskonio pasirodymams. Svečias prikaupė vokalinių kūrinių, ypač laukiamų mūsų vasariškoje scenoje", - sakė "Exit" vasaros rezidencijos programos vadovas ir didžėjus Ignas.

"Daugelis tikrai garbių didžėjų atsisako groti vokalinius kūrinius. Blogai! Kažkas turi imti ir pradėti vėl kurti dainas. Tad šiemet dar ir ieškau žmonių, kuriančių įdomius vokalinius kūrinius, ir prašau leisti juos remiksuoti. Po galais, kai šokių aikštelėje kartais netyčia pasigirsta tikra daina, visi šoka kaip išprotėję. Vadinasi, žmonės pasiilgo šio to daugiau nei tiesiog garsai", - mūsų portalui yra sakęs kūrėjas.

Praėjusio King Unique vizito metu "Exit" komanda nutarė supažindinti didžėjų su Vilniaus kultūros objektais, o tuo pačiu - šią pažintį užfiksuoti video kamera.

"Grojau Lietuvoje ir kitą dieną draugai nusprendė skaudančias galvas pravėdinti pasivaikščiojimu Vilniuje. 5 kavos, 10 paracetamolio ir 88 bažnyčios. Vėliau patekome į "Exit", ragavome kokteilių, garsiai grojome muziką, o grįždami plepėjome apie kosminius kostiumus. To, deja, nefilmavome", - taip šį įvykį prisimena svečias.

Visgi kamera spėjo įamžinti ne vieną linksmą epizodą. Tarp jų - King Unique pasakojimą apie Vilniaus bažnyčias, pasiūlymą naują klubą "Exit" įkurti Valdovų rūmuose ir nebeegzistuojančios grupės "Gravel" lyderio Tomo Sinickio patarimus didžėjams.Renginių "Exit" vasaros rezidencijoje pradžia - 23.30 valandą. Bilietų į King Unique pasirodymą rugpjūčio 15 d. kaina - nuo 25 Lt, su skrajute ar "Exit" SMS - 10 Lt nuolaida, "Exit Armijos" nariams - visada 19 Lt.

Daina D., 2009-08-12

Komentarai

    Komentarų vis dar nėra...
Komentuoti gali tik registruoti, ir neapriboti vartotojai.