Registruotis | 
Dabar naršo: 0 vartotojų ir 76 svečiai
Naujienos

Mantas T. - festivalyje "C/O POP"

Vienas iš "Partyzanų" komandos senbuvių, Mantas T., lapkritį persikraustęs gyventi į Vokietijos miestą Kelną, penktadienį, rugpjūčio 14-ąją gros šiame mieste vyksiančiame festivalyje "C/O POP".

Tokią progą Mantas gavo laimėjęs "Frühstyle New Talent DJ" konkursą, kuriam jis nusiuntė Lorano Vaitkaus autorinėje laidoje "Mixsubas" gyvai iš 12" plokštelių įgrotą miksą (jį galima išgirsti su programa iTunes užsiprenumeravus "Partyzanų" Podcast'ą).

"Tai pirmas mažas žingsnis į vietinę sceną, kurioje kas antras aktyviai domisi menu, kas trečias - diskžokėjus, kas ketvirtas - kuriantis muziką ir kas penktas - daugiau mažiau žinomas traptautiniu mastu. Tikiuosi, ateityje man taip pat pavyks čia atvežti ne vieną iš puikių Lietuvos elektroninės muzikos bei vizualinių menų kūrėjų ir atlikėjų. Aišku, pirmajame plane mūsų su "Rüt Rüt" organizuojamas audiovizualinis projektas "Go Gaga", - apie progą pasirodyti festivalyje kalba Mantas.

"C/O POP" - vienas iš svarbiausių Vokietijos alternatyvios muzikos bei menų festivalių, kurio programoje - 5 dienas vykstantys muzikiniai renginiai, 20 konferncijų, 75 parodos, 50 koncertų ir 200 meninkų iš viso pasaulio. Šių metų renginių tvarkaraštyje - tokie vardai, kaip "The Whitest Boy Alive", Patric Wolf, "Moderat", "Metronomy", "Whomadewho", "Gus Gus", "The Notwist", Trentemoeller, Ricardo Villalobos, Ellen Allien, "These New Puritans", Beirut, "Black Lips", Gui Boratto, Michael Mayer, Gonzales, The Parrish, Matias Aguayo ir daugelis kitų. Beje, šiame festivalyje 2005 vaizdus rodė ir mūsiškė Vj komanda Rüt Rüt.

Daina D., 2009-08-11

Komentarai

Komentuoti gali tik registruoti, ir neapriboti vartotojai.