Registruotis | 
Dabar naršo: 0 vartotojų ir 115 svečių
Naujienos

Aštuntasis savaitgalis: Grįžta Egis ir SEL

Klubo "Exit" vasaros rezidencijoje Palangoje garsiai kaukši plaktukai. Šokių aikštelėje plečiama scena, kurią rugpjūčio 7 dieną, penktadienį, okupuos Egidijus Dragūnas su grupe SEL. Be konkurencijos skandalingiausią Lietuvos atlikėją, sugrįžtantį į Palangą su visa komanda, sveikins klubo vasaros rezidentas Mindaugėlis.

SEL gerbėjai klube išgirs naujausių kūrinių iš šiuo metu kuriamo jubiliejinio, jau dešimtojo, grupės albumo. "Aš galiu drąsiai teigt, kad tai bus geriausias albumas Lietuvoj, tiek savo tematika, tiek skambėjimu. Mes apjungiam tiek elektroniką, tiek pop, tiek hip-hopą į vieną bendrą. Skambės įdomiai", - vienam interneto portalui yra sakęs kuklumu nepasižymintis E. Dragūnas. Artėjantis koncertas neapsieis ir be populiariausių SEL hitų, kuriems Egis pritaikė naujas aranžuotes. Tarp jų - į Lietuvos pop muzikos istoriją įrašytas "Kiemas", "Kontrolinis šūvis", "Kašio fanatas", "Svetimi", "Saulės miestas" ir daugelis kitų.

"Dabar turim ir savo garso režisierių, ir savo apšvietėją, ir žmogų, kuris dirba su video projekcijom. Žodžiu, mūsų yra net dvylika", - sako E. Dragūnas. Specialiai artėjančiam koncertui išplėstoje "Exit" rezidencijos scenoje SEL pasirodys penkiese - Egis, pritarianti vokalistė ir dar trys muzikantai.

"Aš išrankus esu, turiu labai daug pasiūlymų kur grot. Organizatoriai gali vykdyti raiderį - tiek techninį, tiek spręsti finansinius dalykus. Tai nereiškia, kad mus galima pamatyt", - teigia E. Dragūnas, neslepiantis, kad šiuo metu SEL pasirodymai yra brangiausi Lietuvos muzikos rinkoje.

Ar įsiaudrinusios gerbėjos skiria Selui pasimatymus po koncertų? "Groju jau septyniolika metų ir niekada sau neleidžiu tokio dalyko. Lygiai kaip, pavyzdžiui, išgėrusiam išeiti ant scenos. Tai yra man nesuprantama", - nukerta bulvarinių spaudos puslapių herojus nr. 1.

Šeštadienį, rugpjūčio 8-ąją į Palangą iš Kauno persikels "Exit" rezidentų Donatello bei Kasčio Torrau gimtadieniai. Juos savo setu sveikins ir Ignas.

Renginių "Exit" vasaros rezidencijoje pradžia - 23.30 valandą. Bilietų į SEL pasirodymą rugpjūčio 7 d. kaina - nuo 25 Lt, su skrajute ar "Exit" SMS - 10 Lt nuolaida, "Exit Armijos" nariams - visada 19 Lt. Klubas pasilieka teisę keisti programą, neįleisti nepageidaujamų ir jaunesnių nei 18 metų asmenų be papildomo paaiškinimo.

Daina D., 2009-08-05

Komentarai

  • habby (Lunatiq)
    habby (Lunatiq) @ 2009 Rugpjūčio 06, 02:52

    "kuklumu nepasižymintis E. Dragūnas." ; "nukerta bulvarinių spaudos puslapių herojus nr. 1. "- nei tai jis arogantiskas, nei bulvaru pirmunas, kazkokia cia zurnalistiska kvailyste.
    O jisai kuria, kaip kuriasi- ir tuo tiki, elgiasi, kaip gaunasi - ir nesigaili.Uz tai ir pagarba kazkokia jauciu.

    0  0
Komentuoti gali tik registruoti, ir neapriboti vartotojai.