Registruotis | 
Dabar naršo: 0 vartotojų ir 89 svečiai
Naujienos

"Drum&Bass Arena" apdovanojimai - balsuoja visi

Keliolika metų gyvuojanti bendruomenė "Drum&Bass Arena" nusprendė surengti dar vienus drum'n'bass apdovanojimus (kiek dar jų bus?). Jie vyks rugpjūčio 13-ąją Londono klube "Ministry of Sound", o dvylikoje kategorijų gali balsuoti visi norintys internautai.

Geriausiu didžėjumi gali tapti Andy C, Fabio, Hype, Spor bei Friction. Geriausio MC titulo kategorijoje varžosi Eksman, Funsta, FĄ, Skibadee, SP:MC. Kaip prodiuseriai nominuoti Chase & Status, "High Contrast", Original Sin, Spor bei "Sub Focus".

Geriausiu metų drum'n'bass albumu taps kažkuris iš Break "Symmetry", Chase & Status "More Than Alot", Ed Rush & Optical "Travel The Galaxy", "Sick Music" bei "Tundroje" daugeliui gerokai įspyrusio Lynx & Kemo dueto "The Raw Truth".

Renkamas ir geriausias naujas didžėjus - galima rinktis iš Dirtyphonics, DJ A.M.C., "Original Sin", Sigma ar Taxman. Prie naujų didžėjų drum'n'bass dera ir nauji MC, taigi balsą galite atiduoti kažkuriam iš jau minėto Kemo, Herbzie, Tonn Piper, Harry Shotta ar Evil B.

"Drum&Bass Arena" taip pat kviečia balsuoti už geriausius praėjusių metų renginius bei promoterius (tarp jų - kaimynai "Pirate Station") ir išrinkti "Hall of Fame" laureatą.

Rugpjūčio 13-ąją vyksiančiuose apdovanojimuose dalyvaus krūva gerų vardų - LTJ Bukem su MC Conrad, Goldie, Grooverider, Eveson, Hatcha, Youngsta, Darkside ir kt.

Norint balsuoti, reikia būti registruotu "Drum&Bass Arena" nariu. Tad pirmyn!

Daina D., 2009-07-28

Komentarai

 • nightmare
  nightmare @ 2009 Liepos 30, 05:06

  smagu skaityt :)

  0  0
 • musichead
  musichead @ 2009 Liepos 29, 10:47

  Ir gyvuos dar ilgai ilgai

  0  0
 • D ♫
  D ♫ @ 2009 Liepos 28, 02:40

  Saunu :)

  0  0
 • Daina D.
  Daina D. @ 2009 Liepos 28, 10:14

  fenx:]

  0  0
 • joks_formatas
  joks_formatas @ 2009 Liepos 28, 09:32

  tik balsuojantys telefonu gaus nemokama mp3 ;)

  0  0
 • High Tech Soul
  High Tech Soul @ 2009 Liepos 28, 01:32

  Labai šaunu, kad vyksta tokie dalykai, ir informatyvu, mano atveju, ypač kai nelieka laiko sekt muzikos naujienų. ;)

  0  0
 • drumm
  drumm @ 2009 Liepos 28, 01:18

  ...manau apdovanojimai kaip buvo, kaip yra , taip ir dar bus, gyvuos daugel metu, kol bus kas juos teiks ir kol bus kam uz ka, pelnytai zinoma.
  Nauju talentu DNB padangeje nemazai paziro paskutiniaias metais, tiek DJ'u, prodiuseriu, tiek MC. Jei vyksta tokie apdovanojimai - vadinasi si kultura GYVUOJA!!!

  ! DRUM 'N' BASS 4 EVER !

  ;]

  0  0
Komentuoti gali tik registruoti, ir neapriboti vartotojai.