Registruotis | 
Dabar naršo: 0 vartotojų ir 138 svečiai
Naujienos

Naujas klubas Kaune - Naktinė Oazė

Netrukus Kaune atsidarys naujas naktinis klubas Naktinė Oazė. Preliminari atidarymo data - rugpjūtis. Klubas kreipiasi į tuos kas save vadina DJ: jeigu jūs esate patyrę savo srities tuomet perskaitę šias eilutes turėtumėte susidomėti šiuo klubu.

Salė padalinta į 3 atskirai valdomas garso zonas, kas lankytojams leis be didelio vargo susikalbėti "chillout" zonose. Klubo scenoje kabės didžiausias ekranas Kaune (4,5x6 m.). Pagrindinėje DJ darbo vietoje stovės pc su visa būtina įranga multimedijai. Vaizdo kamera ir 6 plazminiai video monitoriai leis matyti sceną visose salės kampeliuose.

Be šių varginančių detalių derėtų tarti keletą žodžių ir apie interjerą. Projekto autoriai Jungtinės pajėgos pasistengė, kad šioje erdvėje sau mielą ir jaukų kampelį rastų įvairių pomėgių lankytojai - nuo norinčių pasimėgauti oazės virtuve iki norinčių numalšinti troškulį gėrimais. Lankytojų poilsiui numatytos trys zonos su minkštasuoliais. Klubo lankytojams yra numatyta kelių lygmenų apsauga - nuo komplekso (automobilių stovėjimo aikštelės) iki skirtingų erdvių (įėjimo, scenos, 3 bendrų zonų, vip zonos) apsaugos. Labai rimtai žiūrime į "face control" todėl prie įėjimo į klubą lankytojus pasitiks mūsų apsaugos darbuotojai kurie seks, kad į vidų nepatektų nepageidautini asmenys.

Nepriekaištinga oro kondicionavimo sistema leis nepasiklysti rūke. Klubo programoje numatyta viena savaitės diena, kai visa salė bus atiduota tik klubinės kultūros atstovams

Jeigu jus sudominau siūlau kreiptis dėl papildomos info šiais kontaktais:

Naktine@oaze.net
arba
8 610 08488

Unknown pagal Oazė, 2004-09-30
    Žymės:

Komentarai

    Komentarų vis dar nėra...
Komentuoti gali tik registruoti, ir neapriboti vartotojai.