Registruotis | 
Dabar naršo: 0 vartotojų ir 185 svečiai
Naujienos

Jovani@club vakarėlių seriją pradeda su Patric Hagenaar

Renginių serijos "Dusty Groove" rezidentas, ZIP FM radijo laidos "Jovani@club" šeimininkas ir prisiekęs house muzikos puoselėtojas Jovani į savo biografiją netrukus galės įsirašyti dar vieną svarbų pasiekimą. Šį penktadienį, balandžio 24 d., klube "Gravity", o šeštadienį, balandžio 25 d., Kauno kokteilių bare "Pop Star Bar" startuoja jo asmeninė renginių seriją.

Vakarėliai "Jovani@club" dviejuose miestuose prasidės su house prodiuseriu ir didžėjumi iš Olandijos Patric Hagenaar. Londone šiuo metu gyvenanti naujoji šokių muzikos žvaigždė yra vienų didžiausių Britanijos klubų "Ministry of Sound", "Pacha", "Turnmills" bei "The Egg" rezidentas.

Ryškiai spindintis "naujokas"


Dar visai neseniai scenos naujoku vadintas Jovani pastaruosius kelerius metus labai domėjosi house muzika, tad ZIP FM nieko kito neliko, kaip jam pasiūlyti po savo stogu kurti autorinę laidą. "Jovani@club" radijo eteryje startavusi prieš daugiau nei metus iškart buvo pakrikštyta klubinio gyvenimo gidu. Per ši laiką laidos šeimininkas pakalbino galybę šokių muzikos žvaigždžių nuo Olav Basoski iki Fedde Le Grand.

Garantuotai nuotaikingos diskotekos

Pirmųjų "Jovani@club" vakarėlių esminiu muzikos kirčiu į paširdžius taps Patric Hagenaar. Vakarėlių "Housexy" ir "Funky4Love" veidas pirmą kartą atvyksta pasirodymui Lietuvoje. Pastaruoju metu jo kompozicijos ne tik karaliavo įvairiausiuose internetiniuose topuose, bet ir pasirodė "Ministry of Sound", "Defected" bei "Hed Kandi" rinkiniuose.

"Patrick Hagenaar yra mano laidoje besisvečiavusių garsiųjų "Shapeshifters" bičiulis. Jie man ir padėjo prie jo "prisikasti". Patrickas yra mano muzikinio stiliaus didžėjus ir prodiuseris. Jo kūrinį "What Would We Do" grodavau per visus savo pasirodymus. Olandas savo setuose leidžia energingą big room, funky house muziką, kuri yra labai nuotaikinga ir garantuoja teigiamą atmosferą klube.", - sako Jovani.

Daina D. pagal ZIP FM, 2009-04-22

Komentarai

 • Albertas!
  Albertas! @ 2009 Gegužės 03, 11:13

  Saunuolis Jovani!

  0  0
 • Emilis!
  Emilis! @ 2009 Balandžio 22, 01:19

  Vilnius ir Kaunas turetu but labai patenkinti! Tikiuos nesibaigs siais miestais vakareliu serija, lauksim Siauliuose :)

  0  0
Komentuoti gali tik registruoti, ir neapriboti vartotojai.