Registruotis | 
Dabar naršo: 0 vartotojų ir 73 svečiai
Naujienos

Armin van Buuren vakarėlis - eteryje

Balandžio 16 dieną, ketvirtadienį, "ZIP FM" kviečia į grandiozinį trance muzikos renginį, kuriame švęsim 400-osios Armin van Buuren laidos "A State Of Trance" jubiliejų!

Ta proga populiariausia pasaulyje trance muzikos laida kartu su jos šeimininku Armin van Buuren persikels iš radijo į naktinį klubą. Trys vakarėliai trijose skirtingose Europos šalyse - Didžiojoje Britanijoje, Olandijoje ir Vokietijoje, kurių programoje gyvi pasirodymai, interviu, sveikinimai ir pati geriausia trance muzika. Bilietai į vakarėlį jau seniausiai iššluoti, bet galim tave į vakarėlį pravesti nemokamai! Jokių guest list'ų, jokių pakvietimų, tiesiog balandžio 16 dieną 21 val. nusireguliuok teisingas radijo bangas, nes "ZIP FM" vienintelė Lietuvoje tiesiogiai iš Vokietijos klubo "Butan" transliuos Armin van Buren vakarėlį!

Muzikinių sveikintojų desantą sudarys:

* Myon & Shane 54 - vengrų duetas, paties Armin van Buuren prašymu remiksavęs jo "Never Say Never". Kūrinys buvo įtrauktas į naujausią "jubiliato" albumą "Imagine The Remixes".
* Arnej - muzikinės šizofrenijos kūrėjas iš Kanados, Armin įvardintas kaip geriausias 2008 metų prodiuseris.
* Duderstadt - broliai Marco ir Dirk iš Vokietijos. Jei nepraleidai nei vienos "A State Of Trance" laidos, tuomet tikrai ne vieną kartą girdėjai jų gabalą "Smile" su šilkiniu Anita Kelsey vokalu.
* DJ Shah - nors prie jo sceninio vardo parašyta "DJ", tačiau Roger Shah ne tik puikiai atlieka savo vaidmenį prie pulto, bet ir sėkmingai užsiima prodiuserine veikla. "Tune Of 2008", pasak paties Armin van Buuren, yra būtent DJ Shah ir Adrina Thorpe kūrinys "Who Will Find Me".
* Gareth Emery - į 23-ąją populiariausių pasaulio didžėjų šimtuko vietą užkopęs didžėjus bei prodiuseris dar tik apšilinėja klubinėje scenoje. Šiemet Gareth ruošiasi išleisti savo debiutinį albumą, o Ferry Corsten ir Paul van Dyk jau prognozuoja jam didelę sėkmę.

Prisijunk prie jų bei 6 milijonų ištikimų "A State Of Trance" klausytojų. Balandžio 16 dieną, t.y. ketvirtadienį, vokiečių klubas "Butan" vienai nakčia pavirs trance muzikos centru. Garsink savo radijo imtuvą ir startuojam 21 val.!

Paskutinės "A State Of Trance" laidos įrašas ir grojaraščiai guli čia.

Daina D. pagal zip fm, 2009-04-13

Komentarai

Komentuoti gali tik registruoti, ir neapriboti vartotojai.