Registruotis | 
Dabar naršo: 0 vartotojų ir 150 svečių
Naujienos

Vidžio, Mario Basanov ir Jazzu kūrinio „Who's Shot The Silence?“ premjera per „ZIP FM“

Elektroninės muzikos duetas Mario Basanov ir Vidis, tik sukūrę dainą "I'll Be Gone" prasitarė: "turime slaptą misiją - pralinksminti žmones liūdna šokių muzika". Misija pasisekė, nes nuo šios dainos praėjusią vasarą priklausomais tapo daugelis. Jau labai greitai į savo mėgstamiausių lietuviškų dainų sąrašą galėsi įraukti dar vieną ramią vyrukų dainą, įrašytą kartu su nuostabaus balso savininke Jazzu.

Šį penktadienį 18 val. "ZIP FM" laidoje "SiSi" bus pristatytas naujausias Vidžio, Mario Basanov ir Jazzu bendras kūrinys "Who's Shot The Silence?".

"Norint būti išgirstam, nebūtina garsiai rėkti ar politikuoti. Kartais viena pašnabždėta frazė gali tapti stipriu impulsu bendravimui. Drąsa sujaukti tylą, beprasmiškumas šaukiant į tylą, garsas kaip kažko naujo pradžia - tai tik kelios galimos interpretacijos, prie kurių siūloma neprisirišti, o kiekvienam klausytojui ieškoti savo kelio, kelio į bendravimą", - sakė dainos autoriai.

Šįkart Mario, Vidis ir Jazzu pasirinko muziką, kuri skambesiu, subtiliais akcentais ir įsimenamomis melodijomis keri ir įtraukia nuo pirmo skambesio. Pasak dainos bendraautorių, šiuo metu jau ruošiamas ir naujos dainos vaizdo klipas, prie kurio pluša lietuviškos animacijos specialistai "PetPunk".

Klipo premjera suplanuota pirmą vasario savaitę, o dainą "Who's Shot The Silence?" bus galima išgirsti jau šį penktadienį 18 val. per "ZIP FM". Kaip skamba šios dainos ištrauka, gali paklausyti čia.

Daina D. pagal Zip FM, 2009-01-14

Komentarai

 • Leeev
  Leeev @ 2009 Vasario 06, 09:53

  Patiko tikrai :) gražu

  0  0
 • tomutia
  tomutia @ 2009 Sausio 20, 01:31

  super!! kuo dazniau klausau, tuo labiau patinka!! ir vokalas, ir pats atlikimas!
  puikus duetas ;*

  0  0
 • VIBEZ
  VIBEZ @ 2009 Sausio 15, 10:23

  Grazumelis :* Fantastiskas vokalas.

  0  0
Komentuoti gali tik registruoti, ir neapriboti vartotojai.