Registruotis | 
Dabar naršo: 0 vartotojų ir 115 svečių
Naujienos

aout6 remiksavo Larry Tee

Iš pradžių paėmė iš Larry Tee interviu, tuomet drauge su juo pagrojo Vilniaus "Pacha", o dabar ir remiksavo. Tiesa, ne tiesiog remiksavo - vilniečio aout6 remiksas electroclash tėvui Larry Tee singlui "I Love U" per pačias Kalėdas pasirodė prekyboje "Beatport". Lietuvaičio remiksą drauge su krūva kitų išleido "Ultra" kompanija.

Originali "I Love U" versija išleista 2008-ųjų Valentino dieną. Iš pradžių galvojęs, kad tai bus vienadienis hitas, aout6, arba Vytis, netrukus pajuto, jog iš šio kūrinio galima išspausti kiek daugiau ir paprašė Larry, jog leistų remiksuoti. Remiksas, anot autoriaus, išėjo labai paprastas, bet kažkuo "kabinantis" ir išties stiprus. Iš pradžių nė nesitikėjęs, kad jo darbas galėtų būti kažkur išleistas, prieš pačias šventes Vytis pasirašė sutartį su leidybine kompanija.

"Smagu atsirasti tarp tokių vardų, kaip Larry Tee, Christopher Just, Bart B More, Bulgarian - jie šiuo metu turi gan stiprią įtaką tai muzikinei aplinkai, kurioje sukuosi", - sako prodiuseris-mėgėjas, dizaineris ir šiuo metu fidget house Lietuvoje populiarinantis bei vis dažniau tokiose scenose, kaip "Exit" ir "Gravity" pasirodantis didžėjus aout6.

www.myspace.com

Daina D., 2009-02-02

Komentarai

Komentuoti gali tik registruoti, ir neapriboti vartotojai.