Registruotis | 
Dabar naršo: 0 vartotojų ir 184 svečiai
Naujienos

Šeštadienį - "Djscene eglutė"!

Praskriejus snieguotai pirmajai šventinio maratono daliai, kviečiame visus jus paminėti prabėgusius metus ir suskaičiuoti jų derlių. Jau antrą kartą uždegama "Djscene eglutė" šeštadienį vyks antraisiais portalo namais tapusiame klube "Woo".

Būtent "Woo" kiekvieną paskutinį mėnesio šeštadienį vyksta tradicine tapusi "Djscene arbata", kurios metu ne tik žiūrim filmus apie elektroninę muziką, bet ir plojimais pasveikinam kiekvieno mėnesio geriausio mikso konkurso "SobieskiUOGOS On Line" laimėtojus. "Djscene eglutės" metu šeštadienį bus apdovanotas ir laimingiausias iš dvylikos šių metų geriausių miksų autorių. Jam, kaip ir praėjusiais metais, bus skirtas 10 000 Lt prizas.

Elektroninei šokių muzikai neabejingus šeštadienio svečius muzikinėmis dovanomis apdalins nemenkas ir tikrai margas būrys didžėjų, gerų "Djscene.lt" draugų. Vakarą tiesiai iš Kauno atbildėsiantis pradės jaunasis funk ir laužytų ritmų talentas Pakas ("Kaunas Urban Beats"), tuoj po jo gyvą pasirodymą suskels niekad nesikartojantis electro ir techno bangų jau seniai įtrauktas Moon Disco iš "Techstylism". Po vidurnakčio, kuomet susirinkusi minia pasveikins naująjį "SobieskiUOGOS On Line" prizininką, grotuvus perims dar vienas kaunietis, klubo "Exit" rezidentas ir ralistas Kastis Torrau. Dar vienas tarpšventinės nakties dalyvis - ištisus metus aktyviai plušėjusių ir ką tik naują vaizdo klipą "Damn! " pristačiusių "Metal on Metal" narys Manfredas. Aktyviausius šokėjus ant kojų vėliau laikys "Despotin' Beat Club" šeimos tėvas Vaiper.

Pernai 10 000 Lt čekiu buvo apdovanotas pragariško techno atstovas Android. Derėtų priminti, kokie vardai dėl pagrindinio "SobieskiUOGOS On Line" prizo kovoja šiemet. Pirmasis sąraše - dar praėjusį gruodį vietą užsitikrinęs ir šiemet gerokai pakilęs karjeros laiptais Saulty iš "Downtown Party Network". Sausį stiklinį vinilą ant savo lentynos pasidėjo vienas nedaugelio dubstep puoselėtojų mūsuose jaunasis Nightjar. Vėliau užtikrintai mėnesio nugalėtojais vienas po kito tapo techno scenos veteranai Pagalvė bei Daimon. Balandį "Djscene.lt" lankytojai vėl pamilo disco ritmus ir daugiausiai balsų atidavė Martin Virgin miksui. Gegužę tradiciniu savo miksu konkurentus nušlavė drum'n'bass scenos senbuvis Astralas. Trys vasaros nugalėtojai - minimal neabejingas kaunietis JBounce, aštraus techno miksuotojas Black Fire ir kokybiško downtempo bei idm profesorius noid. Dar vienas pretendentas - vienintelės Lietuvoje drum'n'bass radijo laidos "Amenų broliai" šeimininkas JaZzy. Iš jo estafetę spalį perėmė nenuilstantis techniškasis Klaipėdos atstovas Sat, o lapkričio nugalėtojo titulas teko "Partyzanų" nariui Nostra.

Iš viso dvylika labai skirtingų tiek savo mylima muzika, tiek patirtimi, įvaizdžiu bei kitais elementais didžėjų. Dabar visi "SobieskiUOGOS On Line" konkurse tapo lygūs. O laimingiausias, susižersiantis 10 000 Lt, paaiškės jau šeštadienį. Nevertėtų praleisti tokio momento, ypač prisiminus, kas "Woo" vyko lygiai prieš metus, kuomet Karaliaus ("RyRalio") ranka ištraukė Android vardą...

"Djscene eglutė" įsižiebs nuo 22 val. "Woo" , tiesa, nekantriausieji jau nuo 18 val. ten pat galės siurbčioti "Djscene arbatą". Joje gros Klaipėdos desantas Sat ir Uncle Roll bei Nostra. Įėjimas į "Arbatą" - nemokamas, o nuo 22 val. - 25 Lt (arba 20 Lt su skrajute).

Daina D., 2009-01-11

Komentarai

Komentuoti gali tik registruoti, ir neapriboti vartotojai.