Registruotis | 
Dabar naršo: 0 vartotojų ir 96 svečiai
Naujienos

Dangus.net švęs penkiolikos metų jubiliejų

Tie kas bent kiek domisi Lietuviškuoju pogrindžiu, baltų kultūra, pagonybe ar tiesiog netradicine, įdomia muzika - be jokios abejonės žino organizaciją pavadinimu "Dangus". Muzikos leidyba bei renginių organizavimu užsiimantis susivienijimas Gruodžio 20-ąją minės savo 15-kos metų jubiliejinę sukaktį.

Ne tik Lietuvoje, tačiau ir Rytų Europoje gerai žinomi festivaliai, tokie kaip margaspalvis "Mėnuo Juodaragis" ar tamsusis "Kunigunda Lunaria". Bemaž 100 išleistų įvairiausio stiliaus muzikinių leidinių; pradedant black metal, baigiant industrial, bei folkloru. Taipogi baltiškosios kultūros puoselėjimas, Lietuvybės, bei pasididžiavimu savo šaknimis stiprinimas... Taip trumpai galima apibūdinti kas yra "Dangus", kuo jie užsiima ir veikia. Plataus atgarsio sulaukusiuose "Dangaus" rengiamuose koncertuose bei festivaliuose grojo tokios pogrindžio žvaigždės kaip "The Legendary Pink Dots", "Spiritual Front", "Allerseelen", "Sieben", "Naevus", "Tiamat", "Mimetic", "Theodor Bastard"...

"Nors nesame linkę sureikšminti apvalių dešimtainių sukakčių ir statyti sau pjedestalus, tačiau ir negalime šios progos ignoruoti. Juk per 15 metų veiklos, prasidėjusios kadaise paauglišku alaus pagėrimu sostinės bare "Bočiai" ir tolygiai besiplėtusios bei šiandien virtusios tvirta jauna organizacija, sutikome ir bendradarbiavome su daugybe puikių žmonių." - kalba apie sukaktį "Dangaus" idėjinis vadas Ugnius Liogė - "Tad prasidedant stebuklingam Saulėgrįžos metui visus juos, mūsų bičiulius ir tuos, kam svarbi Dangaus veikla, norime pakviesti į kuklų, tačiau labai ypatingą ir, tikimės, jaukų dangišką vakarą."

Šeštadienį sukaktį, nutviekstą žvaigždžių ir apšviestą mėnesienos, paminėti padės vienas mįslingiausių Lietuvos elektronikos kompozitorių SKARDAS, baltiškos industrial muzikos žygeiviai LAUXNA LAUKSNA, pripažintas post-industrial projektas GIRNŲ GIESMĖS. Specialią programą ruošia WEJDAS bei DONIS, žadantys sugroti prieš 15 metų sukurtų kurinių iš pirmųjų demo kasečių. Bei taipogi dangiškąją folk pusę palaikysiantys ATALYJA ir KŪLGRINDA.

Renginys vyks Viniaus Planetariume, jo pradžia 19:00. Bilieto kaina 50 lt. Vietų skaičius ~ 80. Bilietai parduodami likus vienai dienai iki renginio, t.y. penktadienį nuo 17:00 atsidarysiančioje konspiracinėje Dangaus krautuvėlėje Užupyje, adresu Užupio g. 2/19.

Morandis, 2009-01-11

Komentarai

 • chignyza
  chignyza @ 2008 Gruodžio 24, 01:48

  Sveikinimai Dangui ir didelis gailestis, kad neiseis niekaip sudalyvaut, nes line up'as tiesiog ispudingas.

  0  0
 • dIE
  dIE @ 2008 Gruodžio 19, 07:26

  pagarba!

  0  0
 • Nutekk
  Nutekk @ 2008 Gruodžio 19, 05:38

  Spaudzhiam deshine!

  0  0
 • aš
  @ 2008 Gruodžio 19, 01:42

  Labai nuoširdus sveikinimas!

  0  0
 • kss
  kss @ 2008 Gruodžio 18, 11:29

  pagarba ir sveikinimai dangui!

  0  0
Komentuoti gali tik registruoti, ir neapriboti vartotojai.