Registruotis | 
Dabar naršo: 0 vartotojų ir 164 svečiai
Naujienos

"Bar25" - išliks ar ne?

Jau po kelių savaičių, jei viskas vyks pagal valdžios planą, Berlyno klubų žemėlapyje gali nelikti hedonistų pamėgto "vasarinio" klubo "Bar25", garsėjančio savo kelias dienas trunkančiais diskotekų ir jų afterparty maratonais.

Kaip rašo "Beatportal", miesto valdžia planuoja Spree upės krantinėse biurus bei gyvenamuosius plotus, todėl dabartiniai pastatai, vienas kurių - ir medinis "Bar25" kompleksas, turėtų būti nugriauti.

Klubo bendruomenė, savininkai ir lankytojai, be abejo, tam griežtai prieštarauja. "Mes, kaip kūrybingi piliečiai menininkai ir muzikantai, manome, kad šis sprendimas netinkamas", - teigiama internetinėje peticijoje, kurią pasirašė beveik 2000 internautų. Peticijos rengėjai teigia, kad "Bar25" - svarbi vieta Berlyno gyventojams ir lankytojams, joje yra pasirodę daugybė vietinių ir tarptautinių menininkų, tai - bendravimo ir naujų idėjų gimimo vieta, kuriai nereikia dirbtinio skatinimo. Ši vieta - vienas iš faktorių, kurie Berlyną daro tarptautine meno platforma, savo rašte teigia "Bar25" išlikimo entuziastai.

Sprendimas, lemiantis "Bar25" ateitį, turėjo būti priimtas praėjusį penktadienį (ir kuriam buvo ruošiama peticija), tačiau kol kas žinių internete nesimato. Laukiame ir laikome špygas!

Šiek tiek dokumentikos:

Daina D. pagal Djscene.lt, beatportal.com, 2009-01-11

Komentarai

 • marikas
  marikas @ 2008 Gruodžio 17, 09:50

  bet taiziuriu valdzia girauna vokietijos sokiu muzikos istorijas... pradzioj loveparado perkelimas dabar sitai...

  0  0
 • SPC
  SPC @ 2008 Gruodžio 16, 10:19

  Bet tikrai komponsuos tai kazkaip.

  0  0
 • danny orange
  danny orange @ 2008 Gruodžio 16, 07:03

  Ne pirmas, ne paskutinis...
  Vieni uzsidaro, kiti atsidaro, vienos legendos baigiasi, kitos prasideda...
  Toks jau tas gyvenimo ratas...

  0  0
 • Nutekk
  Nutekk @ 2008 Gruodžio 16, 06:32

  Uzhknisa, kai biurokratai kisha pirshtus kur nereikia.

  0  0
 • Kontempliantas
  Kontempliantas @ 2008 Gruodžio 16, 06:31

  2000 parasu nieko nelems manau, taciau tokiu atveju berlyno valdzia turetu siulyti tikrai gera alternatyva baro savininkams, kuri is dalies turetu tenkinti ir to baro lankytojus.

  0  0
Komentuoti gali tik registruoti, ir neapriboti vartotojai.