Registruotis | 
Dabar naršo: 0 vartotojų ir 79 svečiai
Naujienos

Kardinalūs pokyčiai JMMS kūryboje

Dar metų pradžioje agresyvią ir "piktą" muziką grojęs JMMS į metų pabaigą savo kūrybą pasuko kitu kampu nuspalvindamas melodingesniu ir emocingesniu skambesniu ir ne tokiais laužytais ritmais. Jau nuo gruodžio 24 d. visi norintys naująjį JMMS albumą "Converge" galės nemokamai parsisiųsti iš atlikėjo asmeninės Interneto svetainės, adresu www.jmms.lt. Šiek tiek vėliau ištikimiausieji JMMS gerbėjai galės įsigyti albumą ir CD pavidalu, kurį kaip ir ankstesnįjį, išleido leiblas Pasidaryk Pats.

Visus, sunerimusius dėl sušvelnėjusių JMMS ritmų pats atlikėjas ramina pažadėdamas jau ateinančių metų pavasarį išleisti vien tik sunkios muzikos albumą "Tuesday Morning Huricane", kuriame surinktos geriausios "sunkesnės" dainos, nepatekę į albumus "Almost Everything I Want To Say" ir "Converge".

marlou, 2007-12-25

Komentarai

 • Kopuste
  Kopuste @ 2007 Gruodžio 16, 11:25

  kiek atsimenu kafkos kuryba tai ji visada kitokia... vieni vadina nesubrendimu ar kazkaip, kiti klausosi ir myli. as viena ish tu per viduri... ir pakritikuoju ir myliu jo muzika. jo muzikoje perteikti jausmai yra be galo stiprus ir kai mane pachia uzhpuola keisti ir nesuprantami jausmai klausausi kafkos muzikos... nzn mane nuramina (ar tai leidzia ishsilieti)... tiesiog randu jo muzikoje save ir del to vertinu tai. Kaip nevisi atranda save metale ar popse, taip ne visi suprast ir kafkos muzika. Man tai shitas darbelis labai prie shirdies. Saunuoliukas. beje, sutinku su tomis nuomonemis kad nedamushti kaikurie gabalai, bet man tai netrugdo izhvelgti grozi :P gal vien delto kad nesuprantu tu muzikiniu niuansu kaip suvedimai ir blah blah... man muzika buna arba grazi arba ne, o shis kafkos albumas man tikrai grazus. taip ir toliau!

  0  0
 • aš
  @ 2007 Gruodžio 15, 11:51

  Labai primityvu. O gal cia koks tai neva 'back to basics'? Siaip beklausant neapleido pojutis, kad ritmas sukaltas paleidus bet kuria defaultine www.inspira-sons.info programa. Visame kitame: no space no scapes no heart no soul.

  0  0
 • joks_formatas
  joks_formatas @ 2007 Gruodžio 14, 05:07

  butent... man chia tokia muzika, tipo parashiau pianino partija, tada oktava aukshchiau kazhka kita ir oktava zhemiau bosa...patrinam kelias natas...done...imo boring

  0  0
 • vaiper
  vaiper @ 2007 Gruodžio 14, 04:36

  ishanksto atsiprashau kurejo, paklausiau dar karteli tai kas yra parodyta myspace. bet man eksperimentai labiau panashus i pradedanciojo kurejo nezinojima ka daryti su muzika ir kaip ja daryti, negu i tikrai vikusi eksperimenta. Arba ash nesu tiek subtilus kad viska teisingai suprasciau. Nuo tolesniu komentaru susilaikau :)

  Pagarbiai

  0  0
 • Kirvis
  Kirvis @ 2007 Gruodžio 14, 04:02

  Nezinau kaip jums. Bet man visad patiko Kafkos kuryba. Taip pat sio albumo itin laukiu :) Nes ten visad kazka naujo atrandu. Smagu kai vienas albumas vienokios nuotaikos iseina o kitas kitokios. Sekmes darbuose :)

  0  0
 • gwaten
  gwaten @ 2007 Gruodžio 14, 02:27

  nu manau, kad tas kas nusistovi ir nebesikeichia vadinasi PELKE, o ne Subrendimas ;)
  kiekvienas turi savo kurimo metodus, vieniems geriau sekasi susikaupus ir pasislepus po gero laiko tarpo parodyti tai ka padare, o kiti atradimus padaro vieshai experimentuodami. keep up the good work, Kafka ;) !!!!

  0  0
 • Kafka
  Kafka @ 2007 Gruodžio 14, 12:54

  nu blem kss... kai isplatini +- 19000 albumu tai kazkaip pajauti kazkokia atsakomybe :o

  lietuvoi man totaliai nesiseka bet ir cia turiu savo klausytoju rata kuriuos myliu ir i kuriuos visada kreipiau demesi ipatingai paneles :)~

  0  0
 • kss
  kss @ 2007 Gruodžio 14, 12:43

  ar man pasirode, kad atlikejo pavadinimas pasikeite, ar jis nebe kafka is tikruju?
  kam cia raminti del to piktumo, nesuprantu. viena karta irodineja, kad groja muzika sau ir pofik tie klausytojai, kuriems nepatinka.
  dabar jau tarsi kokia kalte jaucia, tipo nesijaudinkit gerbiamieji, viskas bus gerai, irasysiu jums pavasari ir vel piktesni albuma.
  neeeezinau, kazkaip nesubrendes man tas ivaizdis dar biski kartais atrodo...

  o tas pirmas gabaliukas maispeise tai visai nieko. man patinka.

  0  0
 • vaiper
  vaiper @ 2007 Gruodžio 14, 11:33

  del albumu kepyklos gal ir nera blogai., bet ties antruoju komentaro punktu sutikciau. :) beto pirmoji griezta kuryba buvo idomesne daugeli prasmiu.

  0  0
 • joks_formatas
  joks_formatas @ 2007 Gruodžio 13, 05:44

  ...ka zhinau albumu kepykla kazhkokia...imo jau geriau viena karta normalu padaryti nej deshimt labaj pusetinu

  0  0
Komentuoti gali tik registruoti, ir neapriboti vartotojai.