Registruotis | 
Dabar naršo: 0 vartotojų ir 150 svečių
Naujienos

Unkle planuoja išskirtinį JAV turą

Ką tik sėkmingai užbaigę užsienio pasirodymų maratoną, Unkle praneša šių metų spalį vykstantys į Šiaurės Ameriką, kur pirmą kartą savo istorijoje ant scenos surengs gyvus pasirodymus kaip 7 narių grupė.

Gitaromis, bosu, būgnais ir sintezatoriais atliekamas kompozicijas iš naujausiojo grupės albumo "War Stories" numatoma apjungti į vieną įspūdingą audiovizualinį šou kuriam akompanuos sudėtingi šviesos efektai ir vaizdo projekcijos. Greta naujausios grupės kūrybos klausytojams žadama atlikti ir keletą kompozicijų iš dviejų senesnių albumų: "Psyence Fiction" ir "Never, Never, Land".

Spalio 18 prasidėsiančio turo metu numatoma surengti 6 ypatingus pasirodymus Niujorko pramogų centre "Webster Hall" kurie sutaps su tuo metu ten vykstančia "CMJ Music Marathon" konferencija. Netrukus po to turą pratęs koncertai Toronte, Čikagoje, Los Andžele ir San Franciske. Grupės viešnagę Valstijose apvainikuos spalio 28 įvyksiantis išskirtinis šiais metais Unkle koncertas Vegoose festivalyje Las Vegase.

kss, 2007-08-16

Komentarai

 • Simao
  Simao @ 2007 Rugpjūčio 16, 09:48

  na, Unkle draugyste su roko muzikantais tikrai nera jokia naujiena. nezinau kaip del kitu albumu, turiu ir klausau tik Psyence Fiction, bet vien jau sitame sukosi Jason Newstead (ant bosu), Ashcroftas ir Tom Yorkas. gal tik gyvai taip nekoncertavo.

  noretusi pamatyt bet kokiu atveju. bet tai kam anonsuoti US tura cia pas mus? :) i LT geriau atvezkit ;)

  0  0
 • kss
  kss @ 2007 Rugpjūčio 15, 11:59

  tai, kad draugyste stambiu mastu dar neisbleso, o priesingai - privercia naujas ir gerai zinomas grupes debiutuoti scenoje atliekant savo kuryba gyvais instrumentais as nepavadinciau kasdienybe.
  nors siaip kaip reiskinys tai tikrai net ne pernai gime, sutinku. taciau kalba apie unkle, kurie nei vakar, nei uzvakar dar to nedare.
  savaime tai @least siokia tokia naujiena, bent jau man, gal kam ir ne.

  0  0
 • zavulis
  zavulis @ 2007 Rugpjūčio 15, 11:56

  oo pati muzika mane visai zavi :)

  0  0
 • Daina D.
  Daina D. @ 2007 Rugpjūčio 15, 11:50

  kss: tai tikrai nera kazkas naujo, tai yra sekantis zingsnis abiem pusem - elektronikai ir rokui - ir jis zengtas ne vakar, ne uzvakar ir ne pernai...
  o del unkle turo jav tai kazkaip man nei silta, nei salta..

  0  0
 • JoSe [UB]
  JoSe [UB] @ 2007 Rugpjūčio 15, 11:50

  nu kad senokai jau ta draugyste vyksta. nieko cia labai naujo. tiesa, ta draugyste isties daznai gaunasi energinga ir sprogtanti. lauksim video.

  0  0
 • kss
  kss @ 2007 Rugpjūčio 15, 11:43

  unkle su gitaromis, bosais ir bugnais.

  elektronika iesko draugystes su roku?
  tai nauja bundanti tendencija?
  tai eksperimentas?
  o gal tiesiog piaras sekmingesniam koncertiniam turui?

  siaip manau, kad statai siai idejai isbandyti (ar kaip cia pasakius?) pasirinkti neatsitiktinai. ten tiesiog rokas musu amziaus kartoje labiau gyvas, nei europoje.

  0  0
 • Brajanas
  Brajanas @ 2007 Rugpjūčio 15, 11:18

  Rokeriai blem.

  0  0
 • Domshe
  Domshe @ 2007 Rugpjūčio 15, 10:16

  jav..borring .wa butu europe

  0  0
Komentuoti gali tik registruoti, ir neapriboti vartotojai.