Registruotis | 
Dabar naršo: 0 vartotojų ir 88 svečiai
Naujienos

Beck's vienys muziką ir menus

Kol daugelis festivalių bando pritraukti auditoriją žymiausiais ir skambiausiais atlikėjų vardais Becks ir Šiuolaikinio Meno Institutas D. Britanijoje pristato kiek kitokios koncepcijos, bet panašu, kad netgi įdomesnį renginį kokybiškos el. muzikos gerbėjams. Beck's Fusions - tai serija unikalių renginių, suburiančių lyderiaujančius muzikos ir kitų menų talentus bei skatinančių kurti originalius ir įkvepiančius pasirodymus.

Beck's Fusions bus atidarytas antradienį, rugsėjo 4-tąją, Londono Šiuolaikinio Meno Institute, kur muzikos, video ir instaliacijų junginys padarys puikią įžangą ketvirtadieniniam pirmosios Britanijoje mobilios menų laboratorijos atidarymui Trafalgaro aikštėje. 26 metrų ilgio ir 10 metrų pločio konstrukcija visam mėnesiui taps vieta, kur bus jungiami įvairiausi menai ir kur reikšis ne tik žymiausi pasaulio atlikėjai, bet ir daug žadančios ateities žvaigždės.

Sekmadienį, rugsėjo 9-ą, ši laboratorija bus transformuota į high-tech sceną, kuri priglaus pirmąjį Beck's Fusion renginį. Jame 9 tūkstančiams žmonių specialų gyvą pasirodymą pristatys The Chemical Brothers ir United Visual Artists, tad jame išties galime tikėtis įspūdingos muzikos ir vaizdų sintezės. Vakarą pradės kylanti škotų žvaigždė Calvin Harris, kuris pristatys savo specialią programą kartu su Novak 3D Disco, o vakarėlių chuliganas Erol Alkan žada sutrenkti kaip visada įspūdingą setą.

Po šio renginio Beck's Fusion scena pajudės į kelionę po svarbiausius Britanijos ir Airijos miestus, aplankydamas Dubliną, Mančesterį ir Glazgą. Visuose renginiuose pagrindinį vaidmenį atliks Calvin Harris ir Novak 3D Disco duetas, o jiems padės vietiniai ir tarptautiniai kylantys atlikėjai.

Visi dieniniai meno eksperimentai bus nemokami, o įėjimą į vakarinius pasirodymus galėsi laimėti gerdamis ne ką kitą, o... Beck's alų!

www.becksfusions.com

danny orange, 2007-07-23
  Žymės:

Komentarai

 • skyniauoga
  skyniauoga @ 2007 Liepos 10, 11:59

  :) as ir is pradziu pagalvojau, kad jau kazkur Beck dalyvauja...na, bet beck'as man ir labai patinka :D

  0  0
 • asdasdsadsadsada
  asdasdsadsadsada @ 2007 Liepos 10, 10:10

  heh visai idomu;) is pradziu kad tai atlikejas Beck, tik pacioje pabaigoje supratau kas tai per beck;)

  0  0
Komentuoti gali tik registruoti, ir neapriboti vartotojai.