Registruotis | 
Dabar naršo: 0 vartotojų ir 124 svečiai
Paskelbk renginį

Paskelbk apie renginį

Naudodamas žemiau esančią formą gali nemokamai įdėti renginį į Djscene.lt renginių sąrašą. Skelbiame informaciją apie vakarėlius, koncertus, festivalius ir panašiai.

Informaciją pildyk lietuviškais simboliais. Nepiktnaudžiauk didžiosiomis raidėmis. Atkreipk dėmesį į pastabas po konkrečiais laukais.

Užpildęs formą spausk "Skelbti" ir informacija apie renginį bus perduota renginių redaktoriams. Informacija bus paskelbta viešai po renginių skilties redaktorių patvirtinimo, tai vidutiniškai užtrunka vieną darbo dieną.

Būtinai užpildyk lauką "El. paštas" ir nurodyk savo aktyvią bei neperpildytą el. pašto dėžutę. Į ją bus atsiųsta renginio redagavimo nuoroda. Be šios nuorodos vėliau negalėsi atnaujinti ir keisti renginio informacijos.

* - Privalomi laukai
Kontaktai
 1. Bus naudojamas norint patikslinti renginio detales. Taip pat šiuo adresu bus išsiųsta renginio administravimo nuoroda.
Informacija
 1. YYYY-MM-DD
  Pildoma jeigu renginys truks ilgiau negu vieną parą. Renginiams vykstantiems nuo pvz. 22:00 iki 06:00 šis laukas nepildomas. Formatas - YYYY-MM-DD
 2. Rašyk tik mažiausią ir didžiausią bilieto kainą. Nerašyk apie nuolaidas, žodžių "Bilieto kaina" ir t.t. Visas kainų detales rašyk renginio aprašyme. Pvz.: "25 Lt - 50 Lt."
  Pažymėk jeigu renginys nemokamas
 3. Prieš vardus nerašyk "DJ". Vardai prasideda didžiosiomis raidėmis, toliau - mažosios. Paprastuose skliaustuose gali būti nurodytas kolektyvo pavadinimas, miestas. Visus vardus rašyk į vieną eilutę. Visą papildomą informaciją apie atlikėjus (nuorodas, stilius ir t.t.) rašyk aprašymo lauke žemiau. BBCode neveikia, todėl nenaudk ženklų { } ! [ ] ir panašiai. Pvz. Ivan Smagghe(Black Strobe, Paryžius, FR)
 4. Formatas *.jpg, *.gif arba *.png. Failo dydis iki 200kB. Skrajutė bus automatiškai sumažinamos iki reikiamo dydžio.
Renginio vieta
 1. ICON
  Įvesk pilną arba dalį renginio vietos pavadinimo ir/ar adreso ir iš atsiradusio sąrašo pasirink tinkamą renginio vietą. Pvz.: "woo", "klubas jasinsk" ir t.t. Tik įsitikinęs, kad reikiamos vietos sąraše nėra, pasirink "Nauja vieta" ir užpildyk naujai atsidariusią formą.
 2. Nauja vieta
Aprašymas
 1. Trumpai ir glaustai apie muzikinius stilius, bilietus, sales, kontaktus, www ir t.t. Nerašyk apie go-go, lazerius, atlikėjų ir DJ'ų biografijas bei techninius parametrus. Nepiktnaudžiauk BBCode'u. Lietuviškas aprašymas bus rodomas Djscene skaitantiems lietuviškai, angliškas - angliškai.
 2. Trumpai ir glaustai apie muzikinius stilius, bilietus, sales, kontaktus, www ir t.t. Nerašyk apie go-go, lazerius, atlikėjų ir DJ'ų biografijas bei techninius parametrus. Nepiktnaudžiauk BBCode'u. Lietuviškas aprašymas bus rodomas Djscene skaitantiems lietuviškai, angliškas - angliškai.
Atšaukti