Registruotis | 
Dabar naršo: 0 vartotojų ir 121 svečias
Media

The Lift - Split Pulse [315]

Stilius: Techno
Įrašytas: 2010 Lapkričio 11
Įvertinimas:
Balsavo: 34. Viso balų: 166170 (4,88).
Populiariausias 2011 Sausio mėnesį

Kūriniai:
1. AUX 88 - Are we alone?
2. Inigo Kennedy - China rising
3. Casual Violence - To reflect
4. Bran Lanen - Forbidden words
5. Jeff Mills - Avenger
6. Nieviadomy artyst - Ekpyrosis
7. Surgeon - 9 hours into the future
8. Fanon Flowers - King cobra
9. Restructured - Revival
10.Inigo Kennedy - Triangle
11.Den Nard Husher - Float on fire queen
12.Adam Jay - Maximum sin
13.Andreas Muege - Metro
14.Inigo Kennedy - Laconic
15.DJ Preach - Phonec
16.Adam Beyer - Split V3
17.Stanislav Tolkachev - Rudiment 4
18.Urban Tribe - Micro manager

THE LIFT - tai pogrindinis judėjimas, vienijantis žmones, kuriems reikia geros muzikos ir geros aplinkos, kurie ieško alternatyvų standartinei pasiūlai.

Komentarai

 • THE LIFT
  THE LIFT @ 2011 Balandžio 10, 01:36

  Teex, jei labai nepatinka technomuzika [net nezinau kaip pavadinti, nes esą tau pačiam technomuzikoje mažai muzikos] tai minties ir nepagauni. Gal tada autoriaus tiesiog reikėtų paties paklausti ką jis turėjo omenyje ar kokia jo vizija išsakyta šiuo kūriniu.
  Bet jeigu jau rašai vadinasi technokošė veikia - rezultatas yra! :) [nors nebūtinai teigiamas, kaip kad balsavusiems]

  Ne kiekvienas parašo skaityto teksto interpretaciją, o jei ją parašo - nebūtinai pataiko ką autorius manęs, juk tiesiog interpretuoja savaip. Jei mintis ar žodynas nepatinka, tai teigiamos interpretacijos gi ir nesulipdysi.

  Patarimas tavo geras būtų tam tikrais atvejais [kai nesistengta nė kiek], bet šiuo atveju netinka, nes mačiau iš šalies vyksmą dėlionės todėl negaliu tylėti ir nepasakyti, kad blyn ne ta koja išlipai iš lovos! ;)

  Taip plokštelių pora buvo ir iš tuometinių "Buvę prezidentai" [Snoo ir Benua] tašės, gerai pameni gabalus! Jos nepirktos - mes viena krūva.

  Vieni vienaip tapo, o kiti kitaip tapo.
  Ir vienų, ir kitų gražūs / įdomūs paveikslai mums būna. [arba nebūna įdomūs].

  Taika

  Mindaugas Kosmosas

  +7  0
 • Teex
  Teex @ 2011 Kovo 19, 05:21

  Labas, dar karta. Kadangi neužpykai ir taip gražiai atsakei, duosiu tau asmeninį patarimą. Nepažįstu tavęs asmeniškai, todėl patarimas bus visiškai nešališkas ir dėl to, tikiuosi, vertingas.
  Muzika, kurią tu groji, turi labai mažai 'muzikos' savyje. Bet geram DJ (nesakau, kad tu - blogas) tai ne kliūtis, jei jis myli savo atrinktus gabalus, jis nuneš klausytoja toli toli, net jeigu to įrašo klausytojas klauso namie, vienas ir blaivas (su sąlyga, kad klausytojas myli ta pačią muziką.)
  To nėra tavo set'e, iš ko aš darau išvadą, kad darbas yra spontaniškas, įrašytas gyvai ir, manau, puikiai atliko savo darbą 'vietoje', BET nelimpa, kai klausai jo įrašo. Tai yra normalu, bet nėra labai super gerai.
  Mano patarimas tau: paimk tuos kūrinius, kuriuos čia panaudojai ir pabandyk, naudodamas tik juos, irašyti penkis setus. Kiekvieną jų įrašyk atskirą dieną ir po to, kitą dieną, ramiai perklausyk, ką įrašei. Tada, dar kitą dieną, kai bus nuotaika, vėl irašyk nauja set'ą su tais pačiais gabalais, bet pagal tai, kaip tau tuomet atrodys, kaip jie vienas po kito 'limpa'. Visą tai daryk kažkur ramiai, namuose ir vienas, bet įsivaizduodamas, kad groji tūse savai chebrai. Tegul setai buna trumpi, 45 min. užtenka, nes šios pamokos esmė yra ne patys setai, bet bandymas atrasti, kaip keičiasi tavo paties supratimas ir pojūčiai apie tą pačią muziką, kai pabandai į ja ir, ypač, į jos seką į tą muzikinę grandinę, įsigilinti skirtingais kampais ir lygiais. Po to palygink pirmąjį kartą su penktuoju ir suprasi, ką aš turėjau omeny.
  Jei realiai sugalvosi ir turėsi kantrybės pasinaudoti šiuo patarimu, būtų labai idomu išgirsti, kaip tau sekėsi. Tai yra reali muzikinė pamoka, nes, kaip ten bebūtų, mes turime patys būti muzikantais, o ne tik 'music selectors', jei norime groti kitų žmonių sukurtą muzika. Ypač, jei toje muzikoje (Techno) yra labai mažai 'muzikos'.
  Sekmės! :)

  Teex

  +2  -3
 • Split Pulse
  Split Pulse @ 2011 Kovo 12, 01:25

  Teex, nėr ko pykti, kiekvienas įsivaizduoja savaip kas po ko geriausiai eitų ir viską girdi savaip :) kiek per drąsus tavo teiginiai apie įdėtą darbą :) V

  +1  0
 • Teex
  Teex @ 2011 Kovo 11, 09:48

  ★ ... galite sakyti, ką norite, bet visi čia komentavę truputi nelabai draugauja su savo smegenų vingiais. nenoriu įžeisti grojusio žmogaus, bet ta patį, ka girdžiu čia, jau girdejau per Sagos 'Techno Valentino' prieš 15 metų. chebra, jei prisipirkote techno, tai dar nereiskia, kad viską, ką turite, reikia sugroti bilekaip ir be jokios minties. girdziu tik visiska visiska košę, o galejo buti gal ir idomus vakaras, jei seto autorius butu pabandes (kokius bent 10 kartu pabandes) visus siuos kurinius sugroti skirtinga eiles tvarka ir pagaves, kas po ko labiausiai 'eitu'... o gal cia paprasciausias 'ausu' neturejimas? as myliu techniuka ir tikrai esu girdejes gerai, labai gerai surinktu tokio muzono setu... idekite darbo kartais, zmones! Juokingi 30 balsuotoju visi po 5 balus, kazko as cia neikertu...

  P.S. Nepyk, Split Pulse, asmeniskai neturiu nieko pries, gera muzika, tik niekur nenunesa, gaila.

  0  -3
 • paul josh
  paul josh @ 2011 Kovo 01, 10:22

  super !!! labai labai geras, superinis miksas

  +1  0
 • dėdės ūsai
  dėdės ūsai @ 2011 Vasario 10, 11:35

  super :)

  +1  0
 • aktivist a.k.a. carma wild
  aktivist a.k.a. carma wild @ 2011 Vasario 03, 09:25

  Taigi iškart sakiau, kad čia mėnesio miksas! :)

  +1  0
 • Split Pulse
  Split Pulse @ 2011 Vasario 01, 01:09

  Dėkui!

  +1  0
 • haipa
  haipa @ 2011 Vasario 01, 11:16

  Tikrai vertas menesio mixo vardo.Sveikinimai!

  +3  0
 • Split Pulse
  Split Pulse @ 2011 Sausio 25, 11:43

  Ačiū už palaikymą. Gera žinoti, kad kažkas perklausė ir net ne vieną kartą :) V

  +2  0
Komentuoti gali tik registruoti, ir neapriboti vartotojai.