DUK  | Ieškoti
Forumas

Naujos temos kūrimas Atsakyti į temą Eiti į Ankstesnis  1, 2
Autorius Žinutė
 Pranešimo tema: Re: Del Label
StandartinėParašytas: 2013 03 04, 13:44 
Veteranas
Veteranas
Vartotojo avataras

The Real Germanovski rašė:
na DNB kurt tai tik del idejos. :) ...

Deja, bet čia į viską atsakanti frazė, į kurią aš ne tik dnb įtraukčiau.

Į viršų
Atsijungęs Aprašymas Siųsti laišką  

StandartinėParašytas: 2013 03 04, 14:25 
Veteranas
Veteranas
Vartotojo avataras

o Amen Brothers leiblas tikrai nebloga hebryte yra susirinkes savo kataloge. gaila, kad "no more active"...

Pats Jazzy ir supipiso ta savo labeli su savo snobo ivaizdzhiu. atsimenu kai jis mane sighnint norejo, turejau but pirmas ar antras po Maknio releasas. atsiunte jis man ta kontrakta su 50/50%, pradejo kaip virshininkas shneket, pakeisk grupes pavadinima, shitas komercishkai nelips, pakeisk outro, nes man xujovai miksuojasi, idek lekshte gale... zhodzhiu vyras greit i virshininka isijaute paklausiau kiek pinigu i mano promo sudes, pradejo myzhchiot. taip ir zhinojau, kad laiko klausimas, kada tam AB records ateis batai su tokiu pozhiuriu.

Į viršų

StandartinėParašytas: 2013 03 04, 15:03 
Veteranas
Veteranas
Vartotojo avataras

ZuikiuDievas rašė:
o Amen Brothers leiblas tikrai nebloga hebryte yra susirinkes savo kataloge. gaila, kad "no more active"...

Pats Jazzy ir supipiso ta savo labeli su savo snobo ivaizdzhiu. atsimenu kai jis mane sighnint norejo, turejau but pirmas ar antras po Maknio releasas. atsiunte jis man ta kontrakta su 50/50%, pradejo kaip virshininkas shneket, pakeisk grupes pavadinima, shitas komercishkai nelips, pakeisk outro, nes man xujovai miksuojasi, idek lekshte gale... zhodzhiu vyras greit i virshininka isijaute paklausiau kiek pinigu i mano promo sudes, pradejo myzhchiot. taip ir zhinojau, kad laiko klausimas, kada tam AB records ateis batai su tokiu pozhiuriu.

Jūs ten abu gerus EGO parodėt toj situacijoj :)

Į viršų

StandartinėParašytas: 2013 03 04, 15:46 
Patyręs
Patyręs
Vartotojo avataras

Tai kad daug mazesniu leiblu "galvu" turi tuos "suzvaigzdejimo" kompleksus ar kaip cia pavadint. Cia gal ne visa istorija, bet manau zuikis gerai padare. As irgi pradeciau issipi...sinet jei pradetu tokias salygas kelt. Arba isleidi arba sakai ne

Į viršų

StandartinėParašytas: 2013 03 04, 15:54 
Veteranas
Veteranas
Vartotojo avataras

jei atvirai, nenorejau ash jokiu babkiu ish tu amenu broliu.
esu isitikines, kad kol relysas tik digital formoj, jis turi buti dykai.

Į viršų

StandartinėParašytas: 2013 03 04, 17:04 
Veteranas
Veteranas
Vartotojo avataras

ZuikiuDievas rašė:
kol relysas tik digital formoj, jis turi buti dykai.

Singlai ir EP, manau taip. LP galima ir parduot. Nors praktika, rodo, kad rinkoj veikia atviškčaii viskas.

Į viršų

StandartinėParašytas: 2013 03 04, 18:05 
Patyręs
Patyręs
Vartotojo avataras

ZuikiuDievas rašė:

heh, tokiu atveju zlugtu beveik visa siandienine muzikos industrija. :) reikia visiskai atsisakyt nuo digital'o, kad zmones vel pradetu pirkt vinyl & CD's. bet cia utopija anyway.

Į viršų
Atsijungęs Aprašymas  

StandartinėParašytas: 2013 03 04, 18:11 
Patyręs
Patyręs
Vartotojo avataras

anksciau budavo sunkiau piratams - reikedavo pirkt viska ir tada ripint ir platint internetuose. o ripu kokybe dazniausiai budavo 192 kbps... heh, dabar kievienas luzeris gali nusipirkt suda beatporte 320 / WAV ir isplatint ji kokiam DB9 ir po 24 h jis bus prieinamas kiekvienam for free.

Į viršų
Atsijungęs Aprašymas  

StandartinėParašytas: 2013 03 05, 14:04 
Patyręs
Patyręs
Vartotojo avataras

ZuikiuDievas rašė:

heh, tokiu atveju zlugtu beveik visa siandienine muzikos industrija. :) reikia visiskai atsisakyt nuo digital'o, kad zmones vel pradetu pirkt vinyl & CD's. bet cia utopija anyway.

Na tik ne CD, kam tą digitalą kišti į apribotą 44,1/16 formatą? Geriau vinilas ir nespaustas digital. Bereikalinga plastmasė, kuri atgyveno savo laiką. Jau geriau mano muzika rastųsi nete, negu tam dvesiančiam CD formate.

Į viršų

StandartinėParašytas: 2014 04 03, 12:00 
Naujokas
Naujokas
Vartotojo avataras

Jei kam įdomu. Iš savo patirties galiu pasakyti, kad atsiskaitymo geriausia nesitikėti, nors esu dirbęs su vienu leiblu, kuris bent jau tuo metu atsiskaitinėdavo su atlikėjais sąžiningai ir laiku. Bet jei paimti bendrai, tai bent jau mano atveju tai labiau išimtis, negu taisyklė.
Kaip man kadaise pasakė vienas atlikėjas su kuriuo konsultavausi tais pačiais klausimais: "Pamiršk apie pinigus. Jei geras relizas - tai tau gera reklama, jei ne - tai bloga. Ir viskas." Toks požiūris padėjo išvengti daug bereikalingų konfliktų.

O dėl sutarčių, tai pastaruoju metu kažkaip nelabai kas ir tuo užsiminėja, bent jau mano atveju. Matyt, visi viską supranta ir be žodžių :wink:

Į viršų
Atsijungęs Aprašymas  

StandartinėParašytas: 2014 04 03, 13:38 
Veteranas
Veteranas
Vartotojo avataras

Na pradzioje bent jau reiketu nebloga savo reklama pasidaryt, jau vis sis tas jeigu tavo kurini koks leiblas priglaudzia.

Į viršų
Atsijungęs Aprašymas  

StandartinėParašytas: 2015 10 30, 10:39 
Patyręs
Patyręs
Vartotojo avataras

Dirbau su vienais baltarusiais. Tai jie net masterintu gabalu versiju neatsiusdavo :lol: ka jau kalbet apie kazkoki "mokejima".
Na o siaip retai buna, kad yra is kazko moket (jei pasiseke dirbt su saziningu leiblu) nes tie mp3 pardavimai tikrai neispudingi. Daznokai ta pacia diena masiskai isplatinami tie relyzai piratiniuose forumuose. Daug zmoniu is "file sharingo" pasidaro nemazai eu. Isivaizduokit, kad kazkas nuperka viena visu laukiama albuma uz 8-9 eu, o paskui imeta i savo sharinimo akaunta ir pasidalina visur kur imanoma. :) Simtai zmoniu siunciasi ir nesuka sau kiaushu. O jiemas bapkes kapsi. :)

Į viršų
Atsijungęs Aprašymas  

Rodyti paskutinius pranešimus:  Rūšiuoti pagal  
Naujos temos kūrimas Atsakyti į temą Eiti į Ankstesnis  1, 2

Dabar prisijungę

Vartotojai naršantys šį forumą: Registruotų vartotojų nėra ir 5 svečių

Jūs negalite kurti naujų temų šiame forume
Jūs negalite atsakinėti į temas šiame forume
Jūs negalite redaguoti savo pranešimų šiame forume
Jūs negalite trinti savo pranešimų šiame forume

Ieškoti:
Pereiti į: