DUK  | Ieškoti
Forumas

Naujos temos kūrimas Atsakyti į temą Eiti į 1, 2  Kitas
Autorius Žinutė
 Pranešimo tema: Naujas - vertinkit
StandartinėParašytas: 2006 02 03, 23:51 
Patyręs
Patyręs
Vartotojo avataras

Na vertinkit manaji paskutini terliojima. Tik ka uzbaigau. Noriu suzinot ar verta is jo kazka stumti toliau ir slifuoti iki galo, nes mano ausim tai dar daug editinciau.

http://s24.yousendit.com/d.aspx?id=0C2Z ... YFLRTDJ6R1

Į viršų
Atsijungęs Aprašymas Siųsti laišką  

Pranešimo tema: Re: Naujas - vertinkit
StandartinėParašytas: 2006 02 05, 18:40 
Dalyvis
Dalyvis
Vartotojo avataras

Nepyk - visai nepatiko.
Kazkox nonsencas.
Papjoviai grybą juodai.

Į viršų

Pranešimo tema:
StandartinėParašytas: 2006 02 05, 18:56 
Legenda
Legenda
Vartotojo avataras

dj master blaster, kajp mataw tu moki tiktajs waryt ant kitu ir is sawes kazka statyt, tipo tu pac gerewses ir tajp tolew. tu bent jaw klawsej smogo kurini??? jejgu jis tox blogas taj bent jaw patejk swarius argumentus, kodel jis tox. tox jawsmas kad tu cia butum pats gerewsias ir kad tawo wienintelio gabalaj cia werti demesio (nors nix**a)

Į viršų
Atsijungęs Aprašymas  

Pranešimo tema:
StandartinėParašytas: 2006 02 05, 19:14 
Dalyvis
Dalyvis
Vartotojo avataras

Lost_in_trance rašė:
dj master blaster, kajp mataw tu moki tiktajs waryt ant kitu ir is sawes kazka statyt, tipo tu pac gerewses ir tajp tolew. tu bent jaw klawsej smogo kurini??? jejgu jis tox blogas taj bent jaw patejk swarius argumentus, kodel jis tox. tox jawsmas kad tu cia butum pats gerewsias ir kad tawo wienintelio gabalaj cia werti demesio (nors nix**a)

Ei ei ei. ko Cia uzsivedei? As juk graziai, neįžeidžiant pasakiau savo nuomonę.

Į viršų

Pranešimo tema:
StandartinėParašytas: 2006 02 05, 19:27 
Dalyvis
Dalyvis
Vartotojo avataras

Net nera ka cia komentuot povelniu. Kox rimtas save gerbiantis muzikantas ar kompozitorius net apsiverktu isgirdes toki gabala per radia. Sakytu kur ritasi muzika. Visi kritikuoja popsa, bet ten nors Harmonija dera.
O cia? --> Bass linija vienoj tonacijoj, sharp melody kitoj. Tox jausmas kad muzikos mokykloj nesimokei, arba i solfedžio pamokas nėjai. O gal tiesiog išmetė į ritmo grupę, kur klausos nereikia bugnam mušti.
Ir jei kas manot, kad čia super deranti harmoja --> tai eikit na... arba eikit ausis išsiplaukit.
Muzika gali buti ir be harmonijos, bet kai harmonija yra be muzikos - tai čia jau ANTI muzika -> kažkokia terorizmo veikla prieš muziką.
Sunervinot.

Į viršų

Pranešimo tema:
StandartinėParašytas: 2006 02 05, 19:37 
Dalyvis
Dalyvis
Vartotojo avataras

Dj_MAsterLt rašė:
Lost_in_trance rašė:

Prie ko čia varyti? Ir jei tokie darbai čia tedominuoja- tai tikrai geriausias, nors niekad to nesakiau, bet muzikos mokykla baigiau netam kad ausis drąskančia muziką klausyčiau ir ją girčiau.
Jei tau patiko šis kūrinys - tai nieko visai apie muziką nesupranti ir klausos Tu šaunuoli tikrai net neturi.
Gerai supygdei:
Taip šis darbas labai vertas dėmesio- reikia aptarti kaip kovoti su tokiais Antimuzikiškais darbais, kad jie neterštų muzikos.
O ka pats "Lost_in_trance" sukurei, kad bent galetum mane kritikuot?
Ar bent muzikini išsilavinimą turi, ar bent darbas tavo susieja su muzika?
Išvis gal pats kox santechnikas ir aiškini man apie muziką. Padaužyk galvą į sieną, nes ji nebedirba!!!!

Į viršų

Pranešimo tema:
StandartinėParašytas: 2006 02 05, 19:41 
Naujokas
Naujokas
Vartotojo avataras

Na ishtikruju.......pritarsiu MasterLT....toj bass'o linija tai tikrai ne ten....harmonijos tikrai nera. Gal jai padarytai ish naujo viska su "ausim" gal ir gautusi.....taciau mintis shiaip nebloga.... Kaip bebutu dabar - toliau stumt nera kur ir nera ko.....

Į viršų

Pranešimo tema:
StandartinėParašytas: 2006 02 05, 19:53 
Legenda
Legenda
Vartotojo avataras

Dj_MAsterLt rašė:
Dj_MAsterLt rašė:
Lost_in_trance rašė:

Prie ko čia varyti? Ir jei tokie darbai čia tedominuoja- tai tikrai geriausias, nors niekad to nesakiau, bet muzikos mokykla baigiau netam kad ausis drąskančia muziką klausyčiau ir ją girčiau.
Jei tau patiko šis kūrinys - tai nieko visai apie muziką nesupranti ir klausos Tu šaunuoli tikrai net neturi.
Gerai supygdei:
Taip šis darbas labai vertas dėmesio- reikia aptarti kaip kovoti su tokiais Antimuzikiškais darbais, kad jie neterštų muzikos.
O ka pats "Lost_in_trance" sukurei, kad bent galetum mane kritikuot?
Ar bent muzikini išsilavinimą turi, ar bent darbas tavo susieja su muzika?
Išvis gal pats kox santechnikas ir aiškini man apie muziką. Padaužyk galvą į sieną, nes ji nebedirba!!!!

1. as nesakew kad sis kurinys yra geras ar dar kox nors kitox
2. as ne waikinas
3. tikraj neesu santechnike
4. kajp tu gali spresti apie mano klawsa, muzikinius sugebejimus ir t.t jejgu net mano muzikos neesi girdejes???

Į viršų
Atsijungęs Aprašymas  

Pranešimo tema:
StandartinėParašytas: 2006 02 05, 23:09 
Dalyvis
Dalyvis
Vartotojo avataras

Lost_in_trance rašė:
4. kajp tu gali spresti apie mano klawsa, muzikinius sugebejimus ir t.t jejgu net mano muzikos neesi girdejes???

Galiu, nes norejai sakyt, kad sis gabaliukas tau patiko! O man šis gabaliukas ausis drėskia, bet ir tai prieš parašydamas blogą atsiliepimą perklausiau 2 karus ir parašiau labai suptyliai ir kulturingai (iš pradžių). O kai sunervinai, tai nuo to momento už savo kalbas jau nebeatsakau.

Į viršų

Pranešimo tema:
StandartinėParašytas: 2006 02 05, 23:28 
Legenda
Legenda
Vartotojo avataras

Dj_MAsterLt rašė:
Lost_in_trance rašė:

Galiu, nes norejai sakyt, kad sis gabaliukas tau patiko! O man šis gabaliukas ausis drėskia, bet ir tai prieš parašydamas blogą atsiliepimą perklausiau 2 karus ir parašiau labai suptyliai ir kulturingai (iš pradžių). O kai sunervinai, tai nuo to momento už savo kalbas jau nebeatsakau.

as tikraj nebandzew pasakyt kad jis man patiko... jejgu man jis patiktu as boocew tajp ir pasakius :!: o tas tawo subtilej ir kulturingaj... na man tajp nepasirode. bet tiesiog manaw kad rejkia palajkyt zmogu, nes jis kuria, bent jaw bando kurt, ka gali zinot gal po kokiu metu praktikos jo muzonas bus lb geras

Į viršų
Atsijungęs Aprašymas  

Pranešimo tema:
StandartinėParašytas: 2006 02 05, 23:51 
Naujokas
Naujokas
Vartotojo avataras

Viena kulturinga..........kitas muzika menasi :D Tinkat abu :P

Į viršų

Pranešimo tema:
StandartinėParašytas: 2006 02 06, 0:09 
Patyręs
Patyręs
Vartotojo avataras

na jei ta gabala butum irashes 2000'ais ir pasiules irasyt trapez ltd. tai gal ir patikeciau. bet ne siemet.. nea.

Į viršų
Atsijungęs Aprašymas  

Pranešimo tema:
StandartinėParašytas: 2006 02 06, 1:09 
Veteranas
Veteranas
Vartotojo avataras

Lost_in_trance bejej laukiu labaj tawo kuriniu wisada ydomu paklausyti ka daro merginos :)
a dabar del gabalo boso linija tikraj nelabai bet tik ji ir nelabai :)

Į viršų

Pranešimo tema:
StandartinėParašytas: 2006 02 06, 14:06 
Patyręs
Patyręs
Vartotojo avataras

haha, nepyk masteri bet tu tikrai juokingas. ta gabala padariau per kelias valandas su reasonu. ir dar jam laaaaabai daug ka reikia daryt. gal net isvis is esmes ji pakeist arba ismest ji nx : ))) kritika yra kritika, del jos as ji cia ir ikeliau. Nebandysiu cia atsikalbinet kad man ausi viena skaudejo, ar siaip prastai maciau su viena akim ar mazai sample'u turiu, bet ka darau ta darau, kiti zmones sugeba kazka pasakyt, nors ne visai ka galvoja, bet tiek to, esu padares nemazai gabalu, bet tik kazkodel tik sita ikeliau, mano ausim jis prasciausiasi, bet paskutinis. O juos darau tik del saves, stumiant vakarus prie PC. O su boso linija tai ten prastai, gal pavyks dar kazka padaryt. thnx

Į viršų

Rodyti paskutinius pranešimus:  Rūšiuoti pagal  
Naujos temos kūrimas Atsakyti į temą Eiti į 1, 2  Kitas

Dabar prisijungę

Vartotojai naršantys šį forumą: Registruotų vartotojų nėra ir 1 svečias

Jūs negalite kurti naujų temų šiame forume
Jūs negalite atsakinėti į temas šiame forume
Jūs negalite redaguoti savo pranešimų šiame forume
Jūs negalite trinti savo pranešimų šiame forume

Ieškoti:
Pereiti į: