DUK  | Ieškoti
Forumas

Forumas užrakintas Ši tema užrakinta, jūs negalite redaguoti pranešimų arba atsakinėti į juos. Eiti į Ankstesnis  1 ... 7, 8, 9, 10, 11, 12  Kitas
Autorius Žinutė
 Pranešimo tema:
StandartinėParašytas: 2005 08 12, 0:59 
Naujokas
Naujokas
Vartotojo avataras

U2

Į viršų
Atsijungęs Aprašymas Siųsti laišką  

Pranešimo tema:
StandartinėParašytas: 2005 08 12, 1:16 
Veteranas
Veteranas
Vartotojo avataras

Ka as galiu pasakyti - Worst thread ever ! Gaila, ja gali uzdaryti tik forumo galva, nes sukures nauja skilti (Allen & Heath) pamirso priskirti moderatorius... Seip keli patarima, del ko reiktu uzbagti sia tema be rakinimo:

1. Kaip ir daugelis sake, nugaletojas yra, prizo is jo jau tikrai niekas neatims, kad ir kokia baisi tiesa bebutu.

2. Kad ir kaip nugaletojas butu grauziamas, kankinamas, labai maza tikimybe, kad jis ims ir pasakys "TAIP, AS SUMIXAVAU SI MIXA SU C O M P I U T E R I U. Beje, as nesakau, kad taip ir buvo, siai bylai esu visiskai nesaliskas.

Taigi susitaikyte su akivaizdzia tiesa (kad niekas nieko neirodys), ir baikit sia tema. ACIU :)

Į viršų

Pranešimo tema:
StandartinėParašytas: 2005 08 12, 1:34 
Dalyvis
Dalyvis
Vartotojo avataras

Chia tiems kurie mano kad esu kritikos pritivkes cinikas...

Perklauses visus miksus pasakiau savo nuomone, apie visus, beje. Apie tadoosios miksa buvo pasakyta tiek: "miksas labai geras, gerai sudeliotas ir nepriekaishtingai technishkai padarytas". Pasigilinus kilo itarimas jog tas technishkas idealumas gali buti deka taisyklese uzdraustos irangos. Tadas, uzuot ish karto atsakes TAIP/NE nutare patampyti mus visus uz nosies su savo parafrazemis. Tai tik dar labiau sustiprino itarimus jog miksas "neleistinai geras".

Man asmenishkai yra dzin kas kokia mashina vazineja ar kokia aparatura turi. Savo nuomone esu linkes pareikshti ten kur mano nuomone vyksta su dj susije dalykai. Mano giliu isistikinimu (ishklausius visus miksus) A&H miksboardas zymiai labiau tiktu Red1 arba netgi Lauriui. A&H 32 yra skirtas gyvam miksavimui, su visais filtrais ir EQ kurie tik paryshkina mikso gyvuma. Taddosei tiku koks digitalinis Denonas, - ka jis veiks su tais VCA filtrais grodamas progresyva...

Jeigu butu vykes studijinio mikso konkursas, buchiau ko gero daves priza Taddosei, bet gal ir Lauris tuomet butu pateikes Pasaka komisijos demesiui...

Tam kad nekiltu abejoniu del mano muzikiniu sugebejimu galiu pridurti jog turiu aukshtaji muzikini ishsilavinima, dirbu su muzika, aparatura (studijine ir gyva) ir kaip garso inzinierius. Esu DJ jau daug metu, esu sukaupes nemaza plokshteliu bei aparaturos kolekcija, tame tarpe ir A&H 62 mikseri.

dalis mano kolekcijos yra http://www.discogs.com/user/djdonis

http://depthome.brooklyn.cuny.edu/bcpc/staff.htm

Į viršų

Pranešimo tema:
StandartinėParašytas: 2005 08 12, 1:38 
Veteranas
Veteranas
Vartotojo avataras

donis rašė:
Perklauses visus miksus pasakiau savo nuomone, apie visus, beje.

Tai va, kvieciam doni kitais metais i ziuri :)

Į viršų

Pranešimo tema:
StandartinėParašytas: 2005 08 12, 1:40 
Dalyvis
Dalyvis
Vartotojo avataras

Tai gal vertetu papostinti tuos miksus priesh dalinant vietas. Butu laiko ir savo nuomones visiems pareikshti.

Į viršų

Pranešimo tema:
StandartinėParašytas: 2005 08 12, 1:41 
Veteranas
Veteranas
Vartotojo avataras

donis rašė:
Tai gal vertetu papostinti tuos miksus priesh dalinant vietas. Butu laiko ir savo nuomones visiems pareikshti.

manau kad biskeli issikreiptu rezultatai... geriau duoti ziuri...

Į viršų

Pranešimo tema:
StandartinėParašytas: 2005 08 12, 8:30 
Legenda
Legenda
Vartotojo avataras

Daugiau tokiu konkursu ir as atprasiu nuo "OKHA" ziurejimo. :lol:

Į viršų
Atsijungęs Aprašymas  

Pranešimo tema:
StandartinėParašytas: 2005 08 12, 9:20 
Legenda
Legenda
Vartotojo avataras

Nors ne. Tokiu atveju, teks susimastyti apie licenzijos issipirkima...

Dima: -Uvazhajemaje damy i gospoda, ja rad vas vsech sdes vydet i kak vsigda predstavliaju nashu sluzhbu besopasnosti "Pizdiec"...
V sevodneshnoj programe my budim apsuzhdat chelovecheskaje prava vibrat svoj put byt samim lutchem, i priniat atvestvenost za svoji postupki.
K vashemu sudu Tadoosee!!!

Pozhausta prisedtde daragoj gost. Shto sluchelos?

Tadusse:- Nu vot ja vygral A&H contest i teper menia chatiat najebat shto ja eta zdelal nechesno, no pashly any *KRIU*. Vsio eta jerunda. Zdes vsio narmalnia.

Dima: - Nu da ja ponial. Teper my jemejim i druguju storanu vzgliada na etu situciju. Pazhausta - Donis!

Donis: - Nu vot, Tadusse. Smotri ty beriosh kilahertz, vivarashevajish jevo na druguju storanu, tagda beriosh na piki i vot tut nashenajetsa beleberda, shto abaznachiajet shto ty mudak!

Tadusse: - Nexuja. Ty sam mudak. Pashol v zhopu.

Donis: - nepez**i, ja charsho ponemaju vse eti kilahertzi i piki i ja dumaju shto ty i tolko ty - mudak!

Dima: - Spokoistvija gospoda. My jemejim jeschio adnavo cheloveka, katori znajet nemnoshka ab adnamom is nashech gostej.
Asralas!!! Prisazhevojtis i vi daragoj Astralas. Nu shto skazhete?!

Astralas: - A ja vydel kak ty fchera jabalsa, Tadusse!!!

BOOM Poksht! Trach! Bach! Achrana! Help!...

KANIEC

:cry:

Į viršų
Atsijungęs Aprašymas  

Pranešimo tema:
StandartinėParašytas: 2005 08 12, 13:31 
Naujokas
Naujokas
Vartotojo avataras

Donis:''Tadas, uzuot ish karto atsakes TAIP/NE nutare patampyti mus visus uz nosies su savo parafrazemis.Tai tik dar labiau sustiprino itarimus jog miksas "neleistinai geras"'' :paciuose pirmuose postuose parasiau su muo buvo mixuotas mixas,so piss of...

''Mano giliu isistikinimu (ishklausius visus miksus) A&H miksboardas zymiai labiau tiktu Red1 arba netgi Lauriui. A&H 32 yra skirtas gyvam miksavimui, su visais filtrais ir EQ kurie tik paryshkina mikso gyvuma. Taddosei tiku koks digitalinis Denonas, - ka jis veiks su tais VCA filtrais grodamas progresyva... '' :cia tik paprastas bukas noras uzvaziuot so piss off.Su muzikos tiliu skirimais irgi matau probelemos profesoriau?Neskiri tech houso nuo progresyvo?

''Jeigu butu vykes studijinio mikso konkursas, buchiau ko gero daves priza Taddosei'' :aciu aciu,nu matai zarstai dar didenius komplimentus.Gyvas mixas laimi studijinio mixo konkurse.Labai malonu.

''Tam kad nekiltu abejoniu del mano muzikiniu sugebejimu galiu pridurti jog turiu aukshtaji muzikini ishsilavinima, dirbu su muzika, aparatura (studijine ir gyva) ir kaip garso inzinierius. Esu DJ jau daug metu, esu sukaupes nemaza plokshteliu bei aparaturos kolekcija, tame tarpe ir A&H 62 mikseri'' :oho koks tu stiprus,net nesugebi atskirti gyvo mixo nuo studijinio...

Į viršų

Pranešimo tema:
StandartinėParašytas: 2005 08 12, 14:06 
Moderatorius
Moderatorius
Vartotojo avataras

Najo, tadoosiai buvo pateiktas ne vienas argumentas, o jis vistiek savo 8)

Į viršų

Pranešimo tema:
StandartinėParašytas: 2005 08 12, 15:12 
Naujokas
Naujokas
Vartotojo avataras

Boring...

Į viršų

Pranešimo tema:
StandartinėParašytas: 2005 08 12, 15:31 
Aktyvus
Aktyvus
Vartotojo avataras

panku show :)

Į viršų
Atsijungęs Aprašymas  

Pranešimo tema:
StandartinėParašytas: 2005 08 13, 4:27 
Naujokas
Naujokas
Vartotojo avataras

astralai:gal galetum pasiulyt koki deepova drum'n'bass mixa ysigyt?!Visai nezinau d&b dj'u,labai ydomu butu turet nors viena gera deepova mixa...

Į viršų

Pranešimo tema:
StandartinėParašytas: 2005 08 13, 15:28 
Veteranas
Veteranas
Vartotojo avataras

Tadoose: visas dramenbejsas yra gylus! Jokios fikcijos ir apgaules ;)

Į viršų

Rodyti paskutinius pranešimus:  Rūšiuoti pagal  
Forumas užrakintas Ši tema užrakinta, jūs negalite redaguoti pranešimų arba atsakinėti į juos. Eiti į Ankstesnis  1 ... 7, 8, 9, 10, 11, 12  Kitas

Dabar prisijungę

Vartotojai naršantys šį forumą: Registruotų vartotojų nėra ir 1 svečias

Jūs negalite kurti naujų temų šiame forume
Jūs negalite atsakinėti į temas šiame forume
Jūs negalite redaguoti savo pranešimų šiame forume
Jūs negalite trinti savo pranešimų šiame forume

Ieškoti:
Pereiti į: