DUK  | Ieškoti
Forumas

Naujos temos kūrimas Atsakyti į temą Eiti į Ankstesnis  1 ... 142, 143, 144, 145, 146
Autorius Žinutė
 Pranešimo tema: Re: Rubai
StandartinėParašytas: 2013 04 01, 15:58 
Legenda
Legenda
Vartotojo avataras

mhm siules kazkaip nestvrtintos buna. toks jausmas lyg reiktu damest dar 50lt pardavejai kad kazkurioj vietoj timpteltu uz siulo ir butu viskas tvarkoj :lol:

Į viršų
Atsijungęs Aprašymas Siųsti laišką  

StandartinėParašytas: 2013 04 02, 11:23 
Naujokas
Naujokas
Vartotojo avataras

Tokius casual svarkus ir kelnes pirkau massimo dutti. kainos kelniu nuo 200, svarku nuo 500, bet kasdien nesioju, patogumu ir kokybe labai patenkintas.

Į viršų
Atsijungęs Aprašymas  

StandartinėParašytas: 2013 04 05, 19:36 
Patyręs
Patyręs
Vartotojo avataras

kad svarku kainos apskritai labai uzkeltos, grazu, bet uz ka tokia kaina , tai man neaisku, pasiuvimas kaip ir daugelis atsiliepia nebuna pats geriausias, jeigu pigesni perkant, kurie nera tokie ir pigus

Į viršų

StandartinėParašytas: 2013 04 15, 16:24 
Aktyvus
Aktyvus
Vartotojo avataras

Aš irgi kasdieninio švarko ieškojau, bet kad kainos tik prasideda nuo 500 Lt tai ką aš žinau. Tai arba aš ieškoti nemoku arba jos rimtai gerokai išpūstos. Vietomis kasdieniniai kaina lenkia proginius, nors kokybė kai kurių tai langams valyti gal ir tiktų. Ar čia toks neišblėstantis prestižo ženklas tas švarkas, kad jų kainos paprastam mirtingajam su 'kasdienybe' nelabai sulimpa. :D

Į viršų

StandartinėParašytas: 2013 04 15, 18:31 
Legenda
Legenda
Vartotojo avataras

švarkas yra sudėtingiausias įprastinės aprangos gaminys (čia nesiginčyjam apie spec aprangas ir kosminius kostiumus). iš to ir kaina.

Į viršų

StandartinėParašytas: 2013 04 15, 19:02 
Veteranas
Veteranas
Vartotojo avataras

idol rašė:
švarkas yra sudėtingiausias įprastinės aprangos gaminys (čia nesiginčyjam apie spec aprangas ir kosminius kostiumus). iš to ir kaina.

Butent!

Bet, yra alternatyva. Tarkim ash turiu rimtus shvarkus, tiksliau kostiumsu kruie pasiuti pagal mane. Bet tarkim tokius kaip Casual, kasdieninaim neshiojimui man sunku rasti, del mano sudejimo. Pechiai platus o liemuo siauras. Del to jei imt pagal epchisu shvarka, atrodau, kaip su palapine. anyway, dabar dazhniausiai darau toki prikola, kuomet vyksta ish pardavimai, pasiemu shvarka pagal pechius, ir tuomet be jokiu parkiu neueinu pas Taylor'a. 10 euru, ir turi shvarka pagal save, dahzniausiai prashau. buna pasiimi shvar uzh 20 euru + 10 euru pataisymas ir gaunasi 30 euru. Buna nukerti koki brandini uzh 50 euru + 10 euru pataisymas pagal tave, ir vel 60 euru. Veiksmas aishku vyksta nelietuvoj, bet tarkim jei yra koks outlet'as Lietuvoje. Nueini ten, ishsirenki sau uzh tinkama kaina ir begi pas siuveja.

Nereik eit i tas parduotuves, vakytis naujausiu shvarku madu, nes tokiu nera. Shvarkas visada atrodys madingas jeigu jis ant taves grazhiai gules. Aishku nekabu apie tuos, kunigo tipo ar 3-4 sagu.
Tikiuosi, kiek pagelbes.

Į viršų
Atsijungęs Aprašymas  

StandartinėParašytas: 2013 04 15, 20:45 
Aktyvus
Aktyvus
Vartotojo avataras

Lengva čia šnekėti, kas ne Lietuvoje apsipirkinėja. Tie patys, kur 50 eu iki Lietuvos atvykę turbūt pavirsta 150 eu. Kiek esu apėjęs outlet'ų čia tai arba kainos dar baisesnės nei parduotuvėje arba nieko doro nerasi, apie vienetinius sėkmės atvejus nekalbu.

Apskritai Lietuvoje drabužiai turi keistą išpūstą vertę, ko pasekoje tie patys sezoniniai skudurai lentynose sukasi ilgiau nei metus. Kalbu būtent apie vyrišką aprangą, kurios pasirinkimas ne visada, bet dažnai asmeniškai man arba skurdus arba per brangus. Susidaro toks vaizdas, kad arba vyrams pokui kuo jiems siūloma rengtis arba dažna parduotuvė orientuojasi tik į moterišką aprangą, nes užėjęs į ją tesurasi vyrams skirtą mini skyrių, kuriame kaba keletas random drabužių. :D

Būtų įdomu iškvosti kokią 100 moteriškos lyties lietuvaičių su keletu klausimų - ar lietuviai vyrai turi savo stilių? Kuo rengiasi eilinis lietuvis?

Į viršų

StandartinėParašytas: 2013 04 24, 14:33 
Veteranas
Veteranas
Vartotojo avataras

Paveikslėlis
ar yra adidas fanų? gal žinot koks čia modelis?

Į viršų
Atsijungęs Aprašymas  

StandartinėParašytas: 2013 04 28, 23:10 
Veteranas
Veteranas
Vartotojo avataras

lol Kaunas Chainsaw Massacre :lol:

Į viršų

StandartinėParašytas: 2013 04 30, 13:03 
Veteranas
Veteranas
Vartotojo avataras

DreamroameR rašė:
lol Kaunas Chainsaw Massacre :lol:

++ :lol:

Į viršų
Atsijungęs Aprašymas  

StandartinėParašytas: 2013 05 16, 3:42 
Naujokas
Naujokas
Vartotojo avataras

rob_zombie rašė:
Paveikslėlis
ar yra adidas fanų? gal žinot koks čia modelis?

ciurku padielka.. http://www.manodrabuziai.lt/vyriski/tre ... -treningas

Į viršų

StandartinėParašytas: 2018 03 23, 15:41 
Naujokas
Naujokas
Vartotojo avataras

aš tai labiau mėgstu tokio laisvo stiliaus rūbus. Dažnai apsipirkinėju TripShop.lt (firminiai rūbai, batai ir aksesuarai) , tikrai rekomenduoju. Geras kokybės bei kainos asntykis ;)

Į viršų
Atsijungęs Aprašymas  

Rodyti paskutinius pranešimus:  Rūšiuoti pagal  
Naujos temos kūrimas Atsakyti į temą Eiti į Ankstesnis  1 ... 142, 143, 144, 145, 146

Dabar prisijungę

Vartotojai naršantys šį forumą: Registruotų vartotojų nėra ir 6 svečių

Jūs negalite kurti naujų temų šiame forume
Jūs negalite atsakinėti į temas šiame forume
Jūs negalite redaguoti savo pranešimų šiame forume
Jūs negalite trinti savo pranešimų šiame forume

Ieškoti:
Pereiti į: