DUK  | Ieškoti
Forumas

Naujos temos kūrimas Atsakyti į temą Eiti į 1, 2  Kitas
Autorius Žinutė
 Pranešimo tema: kondencuotas pienas - childfaced ghosts
StandartinėParašytas: 2005 08 02, 15:38 
Aktyvus
Aktyvus
Vartotojo avataras

va, pirmas tamsesnis, shizinis drum n bass. visko cia yra :)
va linkas, geriau paklausymuisisies :)

http://kp.creatorclub.com/music/kondencuotas%20pienas%20-%20Childfaced%20Ghosts.mp3

Į viršų
Atsijungęs Aprašymas Siųsti laišką  

Pranešimo tema:
StandartinėParašytas: 2005 08 02, 19:05 
Veteranas
Veteranas
Vartotojo avataras

Visai neblogas gabalas. Jei placheu kalbeti... Tai man labai patiko synth'as, butent teisingas Tech-Step synth'as, taip pat pagrindinis beatas yra technishkas, nors tas tankiai skambantis hat'as galetu buti truputi tyleu. Tik man nelabai patiko bendra qrinio harmonija :/ kazhkaip keistai ten gabale viskas vyxta :) tie breakz'ai truputi ne-i-tema, nes kazhkaip ju kokybe nelabai derinasi su synth'o kokybe. Arba toje vietoje uzhdek ant synth'o "purvina" filtra.
Na o sheip mano nuomone, bendras vaizdas yra pakankamai patrauklus ;)

Į viršų

Pranešimo tema:
StandartinėParašytas: 2005 08 02, 21:09 
Aktyvus
Aktyvus
Vartotojo avataras

Intakz rašė:
Visai neblogas gabalas. Jei placheu kalbeti... Tai man labai patiko synth'as, butent teisingas Tech-Step synth'as, taip pat pagrindinis beatas yra technishkas, nors tas tankiai skambantis hat'as galetu buti truputi tyleu. Tik man nelabai patiko bendra qrinio harmonija :/ kazhkaip keistai ten gabale viskas vyxta :) tie breakz'ai truputi ne-i-tema, nes kazhkaip ju kokybe nelabai derinasi su synth'o kokybe. Arba toje vietoje uzhdek ant synth'o "purvina" filtra.
Na o sheip mano nuomone, bendras vaizdas yra pakankamai patrauklus ;)

jo. su v iskuo sutinku. taisiau ji ir taisiau... ta kokybe mane uzp.... neturiu normalios irangos, sunku ka nors nuveikti gero.. dar aisq daug ir nemoku nieko. bet ismoksiu tikiuosi :) dekui uz perklausima ;}

Į viršų

Pranešimo tema:
StandartinėParašytas: 2005 08 03, 2:48 
Veteranas
Veteranas
Vartotojo avataras

Drum & Bass muzikoje kokybe nezhaidzhia pagrindinio vaidmens, bet gal reiktu pradeti zhiuret i tai kaip i problema!? :!: Nes kartais uzhknisa kai net ish LP skamba kazhkokie per daug purvini garsai :/ Beje, kiek laiko darai muzika, zhmogau?

Į viršų

Pranešimo tema:
StandartinėParašytas: 2005 08 03, 12:31 
Aktyvus
Aktyvus
Vartotojo avataras

Intakz rašė:
Drum & Bass muzikoje kokybe nezhaidzhia pagrindinio vaidmens, bet gal reiktu pradeti zhiuret i tai kaip i problema!? :!: Nes kartais uzhknisa kai net ish LP skamba kazhkokie per daug purvini garsai :/ Beje, kiek laiko darai muzika, zhmogau?

kazkur nuo 2003. rimciau turbut nuo 2004. (tada isejo nevertheless gabalaitis) :)

Į viršų

Pranešimo tema:
StandartinėParašytas: 2005 08 03, 13:10 
Naujokas
Naujokas
Vartotojo avataras

liux :!: :!: :!:
8)

Į viršų

Pranešimo tema:
StandartinėParašytas: 2005 08 03, 17:55 
Veteranas
Veteranas
Vartotojo avataras

Tai kaip ash panashiai :)

Į viršų

Pranešimo tema:
StandartinėParašytas: 2005 08 03, 22:37 
Aktyvus
Aktyvus
Vartotojo avataras

Intakz rašė:
Tai kaip ash panashiai :)

malonu :)

Į viršų

Pranešimo tema:
StandartinėParašytas: 2005 08 07, 0:14 
Veteranas
Veteranas
Vartotojo avataras

heh the other side of kondensuotas pienas:)) sejp man taj klyksmas patiko duosi man jy kada:)) sejp man asmenishkaj sits gablas gerokaj kazkox nedadarytas bet ish esmes kaj tu nedaraj tokiu taj kondensuotas pienas nusipelnej didelio ryspekto:))) wat man gal bishki tas tawo amenas ish tawo lengvu gabalu stringa ash ishkarto isiwajzduoju tawo newertles ar ten sonsambulist ar kajp ten(man sunkus tawo pavadinimaj:))) ) taj wa amena gal papurvink kazkaip gal geriau butu manau o sejp jegos noretusi labiau nes pradzhioje kol dar byto nera taj lyg ir normalej(ce tas kick bassas) bet kaj bytas prasideda taj ten ciuju su kompresija xujovaj nebelieka tos jegos:) nu wopsim dar galetum pasedet prie jo:)) sejp labaj neblogaj:)

Į viršų

Pranešimo tema:
StandartinėParašytas: 2005 08 07, 11:47 
Aktyvus
Aktyvus
Vartotojo avataras

SynthLF rašė:
heh the other side of kondensuotas pienas:)) sejp man taj klyksmas patiko duosi man jy kada:)) sejp man asmenishkaj sits gablas gerokaj kazkox nedadarytas bet ish esmes kaj tu nedaraj tokiu taj kondensuotas pienas nusipelnej didelio ryspekto:))) wat man gal bishki tas tawo amenas ish tawo lengvu gabalu stringa ash ishkarto isiwajzduoju tawo newertles ar ten sonsambulist ar kajp ten(man sunkus tawo pavadinimaj:))) ) taj wa amena gal papurvink kazkaip gal geriau butu manau o sejp jegos noretusi labiau nes pradzhioje kol dar byto nera taj lyg ir normalej(ce tas kick bassas) bet kaj bytas prasideda taj ten ciuju su kompresija xujovaj nebelieka tos jegos:) nu wopsim dar galetum pasedet prie jo:)) sejp labaj neblogaj:)

nu tik nesakyk, kad nepatinka basslainas ;) :))))

Į viršų

Pranešimo tema:
StandartinėParašytas: 2005 08 07, 15:50 
Veteranas
Veteranas
Vartotojo avataras

Seni, ash bandzheu daryti remixa, bet gavosi visai naujas trackas :) nes panau2ojau tik b-line'a. Tai gal leisi man ji nau2oti sawo tracke? O dar remix'a pabandysiu, nors beda tame, kad mazhoka sample'u tame samplepacke :/

Į viršų

Pranešimo tema:
StandartinėParašytas: 2005 08 07, 17:17 
Dalyvis
Dalyvis
Vartotojo avataras

As nelabai klausau dnb, bet galiu pasakyt, kad visai nieko. Nera to monotoniskumo (as manau tas labai didelis+) ir pati "konstrukcija" labai liux, aisku tobulumui rybu nera, bet gerai bachuras, taip ir toliau!

Į viršų

Pranešimo tema:
StandartinėParašytas: 2005 08 07, 19:20 
Naujokas
Naujokas
Vartotojo avataras

drysciau paneigti kad dnb monotonishka muzika...nebent tiems kuriems nepatinka tokis stilius...tai viskas atrodo monotonishka(pavyzdziu esu girdejes ne vien del muzikos).va kas monotonishka tai house muzika.
antra.reiketu vertint objektyviai.negalima lyginti su tais profais ar grandais savo stiliaus kurie turi visas salygas ir tt...cia tik namudine muzika...atlikta su keletu nelegaliu soft ir dar xren znaet kokiu pc ir tt...
respect kobis.tikrai shaunus darbas.

Į viršų

Pranešimo tema:
StandartinėParašytas: 2005 08 07, 19:47 
Veteranas
Veteranas
Vartotojo avataras

Na, yranga nera pagrindinis kokybes rodiklys. Klausa chia labeusiai nusipelno. Galima padaryti geros kokybishkai skambanchios muzikos tiek sawo kambary, tiek neblogoj studijoj.

Į viršų

Pranešimo tema:
StandartinėParašytas: 2005 08 10, 20:02 
Aktyvus
Aktyvus
Vartotojo avataras

Intakz rašė:
Na, yranga nera pagrindinis kokybes rodiklys. Klausa chia labeusiai nusipelno. Galima padaryti geros kokybishkai skambanchios muzikos tiek sawo kambary, tiek neblogoj studijoj.

su situo drisciau nelabai sutikti is dalies :)). vien klausos tikrai neuzteks :) :P~

Į viršų

Rodyti paskutinius pranešimus:  Rūšiuoti pagal  
Naujos temos kūrimas Atsakyti į temą Eiti į 1, 2  Kitas

Dabar prisijungę

Vartotojai naršantys šį forumą: Registruotų vartotojų nėra ir 3 svečių

Jūs negalite kurti naujų temų šiame forume
Jūs negalite atsakinėti į temas šiame forume
Jūs negalite redaguoti savo pranešimų šiame forume
Jūs negalite trinti savo pranešimų šiame forume

Ieškoti:
Pereiti į: