DUK  | Ieškoti
Forumas

Naujos temos kūrimas Atsakyti į temą Eiti į Ankstesnis  1 ... 19, 20, 21, 22, 23, 24, 25, 26  Kitas
Autorius Žinutė
 Pranešimo tema:
StandartinėParašytas: 2010 01 21, 18:02 
Veteranas
Veteranas
Vartotojo avataras

cluendo rašė:
Pilna forumu ir postu jau padarytu..Imkit skaitykit, mokykites, bandykit!

kaip dabar pats manai, kur zmogus iesko? Maldaknygeje? cia gi forumus, nori - klausia, tam si tema ir yra. jei tau sunku atsakyt, tai nemanyk kad ir kitas patinges. :wink:

Į viršų
Atsijungęs Aprašymas  

Pranešimo tema:
StandartinėParašytas: 2010 01 21, 22:14 
Naujokas
Naujokas
Vartotojo avataras

Labai panasei norejau parasyt..
Dar pridursiu,jei gymei vunderkindu,arba tiesiog kaskada anksciau kaskuo susidomejei ir dabar jau viska gerai zinai,tai dar nereiske kad esi Dievas pries tokius kaip as kurie tik dabar bando kaskuo dometis... Ir pasisteng daugiau nebereikst tokios savo nuomones,kad "atsilikes arba seip kaskas negerai"nes man asmeniskai tai niekuo nepadejo,tik sugadino nuotaika... Ir beje as cia klausinesiu ko reikes,ir man tikrai nesvarbu,kaip kvailai tai nuskambes..

Į viršų
Atsijungęs Aprašymas Siųsti laišką  

Pranešimo tema:
StandartinėParašytas: 2010 01 21, 22:42 
Naujokas
Naujokas
Vartotojo avataras

Tai yra jau sukurtu postu, topiku ir panasiu "how to f*ck this and that" . Kam is naujo ta pati per ta pati klausineti.
To Riicka negimiau as vunderkindu, lygiai taip pat kaip ir tu ;) Kai buvau susidomejes muzika, tikrai neklausinejau tokiu kvailu klausimu. Ieskojau info visur. ir ja radau ;) Tereikia akis pramerkti ir viskas ok bus. O jei rimciau tai kuriant muzika reikia ir muzikiniu ziniu ir klausos ir panasiu dalyku. Bent muzikois mokykla baigt reik kur igauni pagrindu apie mzuikos literatura, klasikinius kurinius, kompozitorius, ismoksti groti instrumentu, mokaisi solfedzio ir kompozicijos. Nesakau kad nera alternatyvos siems dalykams suprasti ir ismokti, atsiminti... Bet tai uzima laiko ir valios, bei dideliu pastangu. Ir tam visiskai nereikai gaisti brangaus laiko klausinejant arba kliedint. O beto muzika yra muzika, ja visu pirma suprast reikia o po to kurti. O ne atvirksciai. Taip kad siulau tau mokytis ir viskas bus gerai :) Maziau klausimu daugiau darbo ! :) Ir atsiprasau jei sugadinau nuotaika...kaip nekeista teisybe visada turi savo prieskoni. O tu toliau klausinek, tik idomu ar kasnors tau atsakys i tuos klausimus =] Peace

Paskutinį kartą redagavo Cluendo 2010 01 22, 1:41. Iš viso redaguota 1 kartą.

Į viršų

Pranešimo tema:
StandartinėParašytas: 2010 01 22, 1:12 
Veteranas
Veteranas
Vartotojo avataras

mane domina ar galima panaudot tokias melodijas:
http://www.youtube.com/watch?v=6wz1xA5kxVI
http://www.youtube.com/watch?v=RDEQjGIleKg
pastebejau, kad jau nemazai kartu remiksuotos, permiksuotos ivairiu zinomu ir nezinomu atlikeju.
Turiu labai tamsia vizija, bet noreciau aisku sukurt ne tik sau, bet ir kitiems (t.y. beatport). Tai kur kreiptis norint gaut licenzijas? Ar cia skaitomi kokie tai klasikiniai kuriniai, kuriuos galima remiksuot?

Į viršų

Pranešimo tema:
StandartinėParašytas: 2010 01 22, 14:41 
Naujokas
Naujokas
Vartotojo avataras

To cluendo... As tik duomiuosi visom taisiklem ir panasei,apie muzikos kurima.. Tikrai dar kolkas nezadu jos kurt,man tiktai visks idomu ir tiek.. O kuris kvailas kuris ne as tikrai nespeliosiu,juk laisa lietuva,snekam ka norim,taipat ir klausinejem ko norim.. Sis forumas kiek supratau tam ir yra skirtas ir ten neparasyta,nuo kada kokius klausimus tu turi uzdavinet.. Viskas cia buvo mano paskutinis pasiaiskinimas.. :D Labai dekingas uz vius patarimus,kuriuos tu man davei.. :wink:

Į viršų

Pranešimo tema:
StandartinėParašytas: 2010 01 22, 20:44 
Aktyvus
Aktyvus
Vartotojo avataras

Laba vakara.
Sukuriau muzikele su reason 4.0 ir vat iskilo problema.
Exportinau music faila, wave formatas groja puikiai, konvertuoju i mp3 ir kai klausau kaikuriuose vietose pradeda zostkai trasket, nesuprantu kas yra, gal konverteriai lievi ar kas? gal kas esat susidure ar bent numanot kas galetu buti? aciu is anksto :)

Į viršų

Pranešimo tema:
StandartinėParašytas: 2010 02 07, 16:43 
Veteranas
Veteranas
Vartotojo avataras

Kaip su klasikos remiksais? jeigu po mirties praejo 70 metu, turiu visas teises bent kaip panaudoti originalo melodija ir jokiu licenziju man nereikia?

Į viršų

Pranešimo tema:
StandartinėParašytas: 2010 02 07, 19:48 
Veteranas
Veteranas
Vartotojo avataras

Weepee rašė:
Kaip su klasikos remiksais? jeigu po mirties praejo 70 metu, turiu visas teises bent kaip panaudoti originalo melodija ir jokiu licenziju man nereikia?

hmm, tu vis domiesi apie licenzijas, istatymus ir kad viskas butu legalu.. tai yra labai saunu :idea: bet visiskai nepanasu jog butum lietuvis :) rizikuok ir tiek.

Į viršų
Atsijungęs Aprašymas  

Pranešimo tema:
StandartinėParašytas: 2010 02 07, 19:59 
Dalyvis
Dalyvis
Vartotojo avataras

Weepee rašė:

kazkur girdejau kad net tiek nereikia 45 ar 50 ir neturi nieks jokiu teisiu ;]
dar daznai buna kad ir tarp ne tokiu senu nelieka nei leiblo nei autoriu kvapo tad nieks ir nepretenduoja i honorara :)

Į viršų

Pranešimo tema:
StandartinėParašytas: 2010 02 07, 21:49 
Veteranas
Veteranas
Vartotojo avataras

Rusk rašė:
Weepee rašė:

hmm, tu vis domiesi apie licenzijas, istatymus ir kad viskas butu legalu.. tai yra labai saunu :idea: bet visiskai nepanasu jog butum lietuvis :) rizikuok ir tiek.

Tenka pasidomet. Nemegstu rizikuot ten, kur galima ir be jos apsieit :)

Į viršų

Pranešimo tema:
StandartinėParašytas: 2010 02 19, 1:56 
Aktyvus
Aktyvus
Vartotojo avataras

Jei po autoriaus mirties yra praėję 70 metų, tai pagal idėją panaudoti jo kūrinį gali... BET! Autorines teises gali būti nusipirkus kokia nors leidybinė kompanija arba gali būt ir autorinių teisių paveldėtojas. Šiaip man tokiais klausimais yra padėjus LATGAA. Nueini į LATGAA, susirandi už užsienio kūrinių apsaugą ir priežiūrą atsakyngą asmenį (trečiam (o gal antram) aukšte, po kairę pusę paskutinis kabinetas (Čia bentjau Vilniuje)... Ir pasidomėk apie autoriaus teisęs. Tą informaciją jie teikia nemokamai.

Į viršų

Pranešimo tema:
StandartinėParašytas: 2010 07 07, 16:07 
Naujokas
Naujokas
Vartotojo avataras

Ricky rašė:
moonbird rašė:
keletas patarimu laiko eigos faktorium:

1.ideja
2.forma
3.struktura
4.trukme(priklauso nuo 2 ir 3 punkto)
5.1 instrumentai
5.2 efektai
5.3 tembrai
6.EQ
7.vedimas iki 0 db
8.kompresorius

kolkas turiu tik viena pazystama kuris UK tik profesionalu pagalbos deka visa tai perprato per 8 menesius.nekalbu apie praktini pritaikyma,tik apie supratima.

paspausiu letena jei sugebesi greichiau.

dar toks dalykelis...
kokia didziausia puzzle tu sudeliojei per savo gyvenima?

na su puzzlem nesu daug uzsiiminejes bet esu tikras kad jei uzsiimciau tai sudeliociau kanors gero :)

o siaip tai liudina tavo postas nes tada reiskia kad mano geri norai ant fules chiampo padaryt remixa is sito gabalo:

http://www.futbolas.lt/docs/LT%20United ... 6%20Anthem)_128.mp3

turbut liks neigyvendinti, nebent is kurnors gaut kokio profo konsultacija :roll:
gal imanoma kurnors nebrungiai nusipirkt is kokio profo kokia pamoka ar pora pamoku? :roll:

ir siaip whatafuck su tom programom cia gaunasi, negi norint geras idejas paverst i audio garsus reikia dar kelis metus studijuoti softa kaip kokiam programuotojui?
negi negalima sukurt softo kad butu ir profesionalus ir tuo paciu viskas lengvai ikandama ir paprasta...

o kas isviso yra " EQ; vedimas iki 0 db ir kompresorius?
EQ yra ekvalaizeris :roll:

Į viršų

Pranešimo tema:
StandartinėParašytas: 2010 07 07, 16:20 
Veteranas
Veteranas
Vartotojo avataras

Kitaip sakant: Sveikas atvykęs į prodiuserių pasaulį

Į viršų

Pranešimo tema:
StandartinėParašytas: 2010 07 23, 8:32 
Veteranas
Veteranas
Vartotojo avataras

Weepee rašė:

Realiai tai jo, bet chia ishkart isikisha nekurie labeliai ir kiti brudai, sakydami, kad nusipirko teises i ta ar ana shmota penkesdeshimchiai metu , dabar tarkis su mumis.... bla bla...
jau teko vienam pazhystamam razborintis su banglais apie shita reikala

Į viršų

Pranešimo tema:
StandartinėParašytas: 2010 09 04, 10:32 
Dalyvis
Dalyvis
Vartotojo avataras

Sveiki. Klausimelis nedidelis, penkis puslapius perverciau, nesuzinojau, tai klausiu.

Ar remiksuose yra naudojami kiti garsai, nei yra duoti pacio kurejo?
Taprasme, ar as galiu kitokiu garsu prisikisti i ta miksa?

Aciu ;)

Į viršų

Rodyti paskutinius pranešimus:  Rūšiuoti pagal  
Naujos temos kūrimas Atsakyti į temą Eiti į Ankstesnis  1 ... 19, 20, 21, 22, 23, 24, 25, 26  Kitas

Dabar prisijungę

Vartotojai naršantys šį forumą: Registruotų vartotojų nėra ir 2 svečių

Jūs negalite kurti naujų temų šiame forume
Jūs negalite atsakinėti į temas šiame forume
Jūs negalite redaguoti savo pranešimų šiame forume
Jūs negalite trinti savo pranešimų šiame forume

Ieškoti:
Pereiti į: