DUK  | Ieškoti
Forumas

Naujos temos kūrimas Atsakyti į temą
Autorius Žinutė
 Pranešimo tema: Pagelbekit, padariau gera RMX, o nzn kieno vokalas.
StandartinėParašytas: 2006 01 29, 3:46 
Dalyvis
Dalyvis
Vartotojo avataras

Va mano naujausias Remixas. Tik nzn kieno vokalas. Kas zinot bagelbekik.
Beje atkreipkit demesi i intro. Kur girdeta melodija?
Dariau remixa is 99.5% - Track 07, paskui pridejau vokala, dar + anksciau darytas mano gabaliukas, panaudojau sempleri ir 200 pioneer'iu vokalui mixuoti.
Neblogai gavos. Idomus house skambesys.
Su garso suvedimu atidirbau, tik liko keli smulki niuansai.
Efektu panaudojau gal koki milijona :D Tox stereo garsas koki dazniausiai matau tik Latino-House stiliaus Remixuose.
Nu ivertinkit patys.
http://savefile.com/files/9345140
Stilius: House, su trupuciu latino judesio, deep distorsion Bass.
keli megabaitai- galutinai nebaigtas.

Į viršų
Atsijungęs Aprašymas Siųsti laišką  

Pranešimo tema: Re: Pagelbekit, padariau gera RMX, o nzn kieno vokalas.
StandartinėParašytas: 2006 01 29, 12:28 
Dalyvis
Dalyvis
Vartotojo avataras

Aisq daug kas cia keisis, cia tik pradine versija. Distorsion Bass linija kazkaip neisipaiso. Jei nuimciau visa pradzia - tai Distorsion Bass linija tinka, o jei ne - tai ne.
Kaip manot kuria daly reikia pletoti: pradzios ar pabaigos?

Į viršų

Pranešimo tema:
StandartinėParašytas: 2006 01 29, 13:36 
Patyręs
Patyręs
Vartotojo avataras

roger sanchez - you can't change me

Į viršų

Pranešimo tema:
StandartinėParašytas: 2006 01 30, 9:31 
Aktyvus
Aktyvus
Vartotojo avataras

Masteriau,
sitas gabalas jau kazkas idomiau. Na jauciasi siek tiek groove'o, bet vistiek skamba labai neisbaigtai. O didziausias trukumas, kad gabalas niekada neisivaziuoja. Jei uzdetum stipresniu aukstu, turetu kazkiek padeti. Be to, ryskiai per daug tempi intro. Remixas trieju minuciu su biski, o ivadas uztrunka net min su puse ir tik tada prasideda ritmas! O cia gi houseinis remixas, tai wtf.... Dar pagal mane vietom tie tribaliniai bugniukai skamba erzinanciai, reiketu garsus paderint labiau, kad svelniau skambetu. Beje, truksta atmosferiniu garsu, jauciasi kiek sausokas skambesys. Nu ir paskutiniausiai, bass'as per daug neisdirbtas, truksta gyvumo. Pagal mane, tokiam house geras bassline vos ne esminis dalykas. Na sis gabalas turi savito idomumo, bet dar labai daug darbo reikia :) vnz, sekmes.

O siaip jei idomu, siulyciau paklausyti kaip profai daro panasaus tipo remixus. Palygink juos su savais ;) Stebek kaip vedama nuotaika, kaip svelniai suderinti garsai, kaip palaikoma atmosfera ir t.t. Aisku nereikia daryti visko kaip kiti, islaikyk savituma, bet gi niekas negimsta visko mokedamas :)
pvz, pabandyk kad ir situos paklausyt, nors aisku cia negeriausi pavyzdziai:

Tempramentals - "I Could Let You Love Me" (DB Boulevard mix)
http://mp3.juno.co.uk/MP3/SF203837-01-02-17.mp3

Pussycat Dolls - "Don't Cha" (Kaskade club mix)
http://mp3.juno.co.uk/MP3/SF203837-01-01-02.mp3

Cassius - Foxxy (remix)
http://mp3.juno.co.uk/MP3/SF68648-01-01-05.mp3

Į viršų
Atsijungęs Aprašymas  

Pranešimo tema:
StandartinėParašytas: 2006 01 30, 12:39 
Patyręs
Patyręs
Vartotojo avataras

Na as su hooah sutinku simtu procentu. Truko ir man ten daug ko, faktiskai visko ka pats ir isvardinai, tik tingejau postringaut. Esme tame, kad jeigu jau darai house'ini rmx'a, pasistenk padaryti bent du "uzejimus" jame. Pirmaji, po intro, bet toki kad suprastum jog cia remixas, ir antra, po kokio nors gero bridge'o, bridge'ui galima labai gerai pritaikyt vokala ir tada BUM. Auksti skystoki, taip, skystas ir bosas, he's the boss you know, faktiskai esminis dalykas, pagrinde bosas ir turi daryti remixa. Bet visumoje, dar pasedejus pora dienu prie jo galima kazka padayti masinem ausim, nes kaip suprantu masteri blasteri tavo stilius ir yra pakrypes i ta puse - i mases. sekmes.

Į viršų

Pranešimo tema:
StandartinėParašytas: 2006 01 30, 20:33 
Dalyvis
Dalyvis
Vartotojo avataras

Smogas rašė:
Na as su hooah sutinku simtu procentu. Truko ir man ten daug ko, faktiskai visko ka pats ir isvardinai, tik tingejau postringaut. Esme tame, kad jeigu jau darai house'ini rmx'a, pasistenk padaryti bent du "uzejimus" jame. Pirmaji, po intro, bet toki kad suprastum jog cia remixas, ir antra, po kokio nors gero bridge'o, bridge'ui galima labai gerai pritaikyt vokala ir tada BUM. Auksti skystoki, taip, skystas ir bosas, he's the boss you know, faktiskai esminis dalykas, pagrinde bosas ir turi daryti remixa. Bet visumoje, dar pasedejus pora dienu prie jo galima kazka padayti masinem ausim, nes kaip suprantu masteri blasteri tavo stilius ir yra pakrypes i ta puse - i mases. sekmes.

Krc, netaip supratot!
Cia jum parodziau Intro, jis ir lix tox pat, tik ritmo grupe keisis.
Po intro eina salutine tema. Is jos lix tik vokalo mixavimas, kuris igrotas is Pioneer.
Vat pagrindines temos man ir teuxta, bet ispletojau pabaigoj esancia minty. Dabar rasau penklinej bass gitara, jei pagausiu Tada is Bugs Band laisvesni kokia diena, tada jis man ta Bass linija igros.
Niex cia nera nesutvarka. Bet nzn ar pabaigsiu sita RMX, nes jau pradejau kita :D

Į viršų

Rodyti paskutinius pranešimus:  Rūšiuoti pagal  
Naujos temos kūrimas Atsakyti į temą

Dabar prisijungę

Vartotojai naršantys šį forumą: Registruotų vartotojų nėra ir 3 svečių

Jūs negalite kurti naujų temų šiame forume
Jūs negalite atsakinėti į temas šiame forume
Jūs negalite redaguoti savo pranešimų šiame forume
Jūs negalite trinti savo pranešimų šiame forume

Ieškoti:
Pereiti į: