DUK  | Ieškoti
Forumas

Naujos temos kūrimas Atsakyti į temą Eiti į Ankstesnis  1, 2, 3, 4  Kitas
Autorius Žinutė
 Pranešimo tema:
StandartinėParašytas: 2006 01 25, 11:55 
Dalyvis
Dalyvis
Vartotojo avataras

Smogas rašė:
Dj MAsterBLaster pasakyk su kuo darai remixus. Ten pries tai buves tavo pasisakymas jog su PC tai skamba daugiau nei absurdiskai.

Kur radai toki pasisakyma (Jei nepaslaptis)?

Į viršų
Atsijungęs Aprašymas Siųsti laišką  

Pranešimo tema:
StandartinėParašytas: 2006 01 25, 12:49 
Naujokas
Naujokas
Vartotojo avataras

Anywayz, Dj Mister Boombastic, you suck balls...

Į viršų

Pranešimo tema:
StandartinėParašytas: 2006 01 25, 13:13 
Patyręs
Patyręs
Vartotojo avataras

Dj MAsterBlaster - antrasis tavo postas kur reklamuoji savo produkcija -
"Jie beveik visi sukurti TIK PC pagalba"

Tai ka cia reiskia ? Koki softa naudoji...nors aj, nelabai man idomu.. :)))))
Jei jau sneki apie prodiuserius ir gal net ruosies leisti savo remiksu potpurrrrii tai ko cia ieskai ? Visuotinio reiveriu pripazinimo ? : )))
Mano nuomone, ne ten pataikei...
Ir isvis, eik dirbt nepezejes cia apie savo muzikini/technini/inzinerini issilavinima !

Į viršų

Pranešimo tema:
StandartinėParašytas: 2006 01 25, 13:27 
Dalyvis
Dalyvis
Vartotojo avataras

Smogas rašė:
Dj MAsterBlaster - antrasis tavo postas kur reklamuoji savo produkcija -
"Jie beveik visi sukurti TIK PC pagalba"

Tai ka cia reiskia ? Koki softa naudoji...nors aj, nelabai man idomu.. :)))))
Jei jau sneki apie prodiuserius ir gal net ruosies leisti savo remiksu potpurrrrii tai ko cia ieskai ? Visuotinio reiveriu pripazinimo ? : )))
Mano nuomone, ne ten pataikei...
Ir isvis, eik dirbt nepezejes cia apie savo muzikini/technini/inzinerini issilavinima !

Nieko nereklamuoju ir nieko neleisu, Cia tik Hobis. Dirbu garso operatorium, prodiuseriai mano draugai ir siaip su jais prikolinam. Kai lieka laiko iki renginio pradzios.
Prie ko cia "reiveriu pripazinimo" - va ko nesupratau. Siaip reivu domejausi Bobos laikais kai ten grojo BigBoss ir Dj SAGA. O jei tokios legendos persimete prie kitu stiliu - darykit isvadas.

Į viršų

Pranešimo tema:
StandartinėParašytas: 2006 01 25, 13:37 
Veteranas
Veteranas
Vartotojo avataras

:shock: :shock: :shock:

:D :D :D :D :D :D :D :D :D :D :D :D :D :D :D :D :D :D :D :D :D :D :D :D :D :D :D :D :D :D :D :D

krc....

Į viršų

Pranešimo tema:
StandartinėParašytas: 2006 01 25, 13:40 
Dalyvis
Dalyvis
Vartotojo avataras

Siaip reivu domejausi Bombos laikais kai ten grojo BigBoss ir Dj SAGA. O jei tokios legendos persimete prie kitu stiliu - darykit isvadas.
Bomba - vienas pirmuju Lietuvos klubu. Jis radosi Klaipedoje, Naujakiemio gatvej, kur neseniai buvo klubas Indigo, o dabar yra Metelica.

Į viršų

Pranešimo tema:
StandartinėParašytas: 2006 01 25, 13:44 
Veteranas
Veteranas
Vartotojo avataras

A shejp del to remixo tas bulbt bulbt ar jis ten reverbintas tajp ydomej ar sueq'intas bet jis kajp ish gabalo lipa, man asmenishkaj nelimpa prie overall mixo. Shejp labaj ydomu kokio velnio emej analoginy rolando semplery? kuom taw netiktu pvz koxnors nzn NI kontakt2 ar ten dar belekox geresnis softwarinis sempelris nelabaj matau ponto westi garsa ish skajtemninio y analoginy ir paskuj wel atwirkshchiai beto kaj girdisi kad stebuklu nepridaryta, bet kox sempleris gali karpyti sempla ir paskuj sykwenceryje gali deliotis kajp nori.....na nzn. ir dar kodle tu DJ? ka groji kazhkur ar mol tas kas kuria muzika tawo manymy DJ? wot teh fok?

Į viršų

Pranešimo tema:
StandartinėParašytas: 2006 01 25, 14:10 
Dalyvis
Dalyvis
Vartotojo avataras

SynthLF rašė:
A shejp del to remixo tas bulbt bulbt ar jis ten reverbintas tajp ydomej ar sueq'intas bet jis kajp ish gabalo lipa, man asmenishkaj nelimpa prie overall mixo. Shejp labaj ydomu kokio velnio emej analoginy rolando semplery? kuom taw netiktu pvz koxnors nzn NI kontakt2 ar ten dar belekox geresnis softwarinis sempelris nelabaj matau ponto westi garsa ish skajtemninio y analoginy ir paskuj wel atwirkshchiai beto kaj girdisi kad stebuklu nepridaryta, bet kox sempleris gali karpyti sempla ir paskuj sykwenceryje gali deliotis kajp nori.....na nzn. ir dar kodle tu DJ? ka groji kazhkur ar mol tas kas kuria muzika tawo manymy DJ? wot teh fok?

Rimtai groju neskaitant mokyklos jau kokie 7 metai, dar pries dj grojimus grojau klavisu grupej Bugs Band. Kaip Dj MAsterLt tapau kai pradejau groti viename uostamiescio klube. Dabar Dj tik halturkese . Nes renginiu igarsinimui netruksta.

Į viršų

Pranešimo tema:
StandartinėParašytas: 2006 01 25, 14:17 
Dalyvis
Dalyvis
Vartotojo avataras

"Reverbintas tajp ydomej ar sueq'intas"
ten siaip du filtrai: Distorsonas, ir AMP.
Trys efektai: flangeris, delay, revo impulsinis procesorius.
Visko solidziai po bishki.
Bet nesigavo taip kaip norejau padaryt, bet vistiek kazkas isomaus gavos.

Į viršų

Pranešimo tema:
StandartinėParašytas: 2006 01 25, 15:12 
Patyręs
Patyręs
Vartotojo avataras

RAVE IS COOL !

Į viršų

Pranešimo tema:
StandartinėParašytas: 2006 01 26, 0:15 
Aktyvus
Aktyvus
Vartotojo avataras

Masteriau Blasteriau :)

tu i muzika ziuri ne kaip i mena o kaip i kazkoki aparata. Rasai, kad tavo gabalai geri, nu tik mazdaug reik kazka ten davaryt iki 6Hz ir garsa paderint ir viskas bus super. Nu i kas is to kad tu garsa moki susireguliuot? Tie visi parametrai ir kiti gaidziai gerai, bet tai ne esme. Jei nera geros melodijos, harmonijios, jei kurinys bedvasis ir nuobodus, tai px man tie visi tavo garso sureguliavimai. O tavo gabalus paklausiau ir galiu pasakyt kad tikrai bedvasiai, nesukuria nuotaikos ir visai neuzhveda ir skamba labai pilkai ir saltai. Nu nesakau, kad viskas blogai, bet megejiskai ir primityviai. O tu pvz, paimk, cia buvo neseniai Kondencuots Pienas idejas sel-guma remixa. Paklausyk, jis irgi megejas music makeris, bet zmogus jauciasi kad turi muzikiniu sugebejimu. Jo gabalose jauciasi savitumas, jauciasi nuotaika ir visai kitas skambesys.

Į viršų
Atsijungęs Aprašymas  

Pranešimo tema:
StandartinėParašytas: 2006 01 26, 0:44 
Dalyvis
Dalyvis
Vartotojo avataras

Nu aciu uz nuomone ir argumentus. Gaila negirdejau to Sel remixo. Idomu butu paklausyt kad galeciau palygint. Saip del savitumo, nuotaikos o ipac harmonijos nebuciau linkes sutikti.
Dj_MAster(Lt) Ft. Depeche Mode-I Fell Love harmonija super sudetinga- nedaugelis galetu tonacijas sugaudyti, nes panaudota keistine harmonija.
Savitumas - parodyk panasu gabala i mano.
Nuotaikos - tox kompozitorius-rezisierius Visgirdas kitaip mano. Bet ka ten jo milijoniniai projektai ir valstybines premijos pries tavo nuomone.
Jis kaiptik pasake (Apie Dj_MAster(Lt) Ft. Depeche Mode-I Fell Love) kad sukurta nuotaika, kuri vysto tema. Beto atskleista sukurta tema kuri pateikiama harmoniskai.
Man atrodo kad neklausiai to gabaliuko net. Siaip yra Labai ryski nuotaika, melodija ir savitas stilius.
Paklausyk Dj_MAster(Lt) Ft. Depeche Mode-I Fell Love

Į viršų

Pranešimo tema:
StandartinėParašytas: 2006 01 26, 1:02 
Veteranas
Veteranas
Vartotojo avataras

http://taika.vdu.lt/~jazzy/wabalas/mp3/ ... s%20Pienas).mp3

shtai tau SEL remixas ir ash ten nieko sudetingo nematau tawo tame depeche mode, tajp pat sudirbtas vokalas kajp ir sean paul remixe na...whatever nemanau kad che milijonus uzhdirbi ish shito...ir dar net ten kazhka ish valstybes....

Į viršų

Pranešimo tema:
StandartinėParašytas: 2006 01 26, 1:03 
Dalyvis
Dalyvis
Vartotojo avataras

Siaip, kiek supratau nepatiko jums mano kuklumas, o ne gabalai. Bet uztikrintumas atsirado jau seniai kai mano gabalai praejo kritika per ismanacius zmones. Mano darbo salygos tokios - darbe sutinku daug muzikinio pasaulio veikeju, su kuriais susneki pries renginius. Tai ju klausinejau: kas, kaip, kur, kodel ir pn.
Siaip piktina kai sako nera nuotaikos ir temos ir pn.
Daug kur maciau ce kad tikrai pliki gabalai, kuriuos sudaro ritmo grupe + bass linija+ kokie efektai ar geriausiu atveju Acid Jazz klaviso linija.
Pats savo Kūrinio vertinti negaliu, nes butu šališka, bet kai sako, kad nera Harmonijos, o jei rasiau ant penklines lapo harmonija gal kokias keles valandas - tai rodo, kad kazkas vertina irgi šališkai.
Tik klausimas: kodėl?

Į viršų

Pranešimo tema:
StandartinėParašytas: 2006 01 26, 1:04 
Veteranas
Veteranas
Vartotojo avataras

aj linka ten kopink paparastaj nes che kazhkodel kejstaj jy sudirba

Į viršų

Rodyti paskutinius pranešimus:  Rūšiuoti pagal