DUK  | Ieškoti
Forumas

Naujos temos kūrimas Atsakyti į temą Eiti į Ankstesnis  1, 2, 3
Autorius Žinutė
 Pranešimo tema:
StandartinėParašytas: 2008 01 03, 17:34 
Patyręs
Patyręs
Vartotojo avataras

Koks skirtumas, Vilniui, Kaune, Alytuje, Palangoje ar dar kur kitur... Svarbu, kad apskritai kazkas tokio atsirastu. Galetu ir online music shop'as lietuviskas atsidaryt, dar geriau butu :roll: Bet cia tas pats, kas kaledu senelio prasyt dj pulto...

Į viršų
Atsijungęs Aprašymas Siųsti laišką  

Pranešimo tema:
StandartinėParašytas: 2008 01 07, 23:14 
Naujokas
Naujokas
Vartotojo avataras

sveiki, turiu toki klausimeli, gal nuskambes kiek kvailai, bet man tai visiskai naujas ir nepazystamas dalykas, siame reikalia esu visiskai "zalia", tad tikiuosi jusu pagalbos. Esme tame, kad noriu isigyti nauju kurinuku is beatport.com, bet man nlb aisku pats procesas, kaip ten viskas vyksta. Pvz issirenku atskirus man patikusius trackus (wav formato), juos isigyju ir kaip as juos gausiu, irasytus i cd, ar galesiu parsisiusti, ar kaip. Nes kaip sakiau noriu nusipirkti ne cd rinkinius bet atskirus patikusius kurinius... Dekui :wink:

Į viršų

Pranešimo tema:
StandartinėParašytas: 2008 01 08, 0:47 
Dalyvis
Dalyvis
Vartotojo avataras

mistika rašė:
sveiki, turiu toki klausimeli, gal nuskambes kiek kvailai, bet man tai visiskai naujas ir nepazystamas dalykas, siame reikalia esu visiskai "zalia", tad tikiuosi jusu pagalbos. Esme tame, kad noriu isigyti nauju kurinuku is beatport.com, bet man nlb aisku pats procesas, kaip ten viskas vyksta. Pvz issirenku atskirus man patikusius trackus (wav formato), juos isigyju ir kaip as juos gausiu, irasytus i cd, ar galesiu parsisiusti, ar kaip. Nes kaip sakiau noriu nusipirkti ne cd rinkinius bet atskirus patikusius kurinius... Dekui :wink:

gausi parsisiuntimo nuoroda, atsisiuntus galesi ir cd kept ir i pleiry isimest, ka tik nori :wink:

Į viršų

Pranešimo tema:
StandartinėParašytas: 2008 01 09, 13:14 
Naujokas
Naujokas
Vartotojo avataras

Papasakokite kaip vyksta isigijimas Vinyl ploksteliu ? Viska siunciates is uzsienio ? Ar imanoma kur nors lietuvoje isigyti tokiu daiktu ? Nes nezinau kury pasirinkti kelia ar cd ar vinyl... :shock:

Į viršų

Pranešimo tema:
StandartinėParašytas: 2008 01 09, 14:17 
Dalyvis
Dalyvis
Vartotojo avataras

Banaz rašė:
Papasakokite kaip vyksta isigijimas Vinyl ploksteliu ? Viska siunciates is uzsienio ? Ar imanoma kur nors lietuvoje isigyti tokiu daiktu ? Nes nezinau kury pasirinkti kelia ar cd ar vinyl... :shock:

su vinyl neteko groti, taigi neteko ir pirkti ju, bet faktas tas, kad su cd zymiai lengviau. Tarkim isigyji vinyla, tu negali isigyti atskiru tracku ir poto juos isirasyti, paprasciausiai issirenki vinyla, nusiperki ir lauki kol atsius. Ojei grosi su cd, tai viskas daug lengviau, nusiperki kurinius, parsisiunti juos, irasai i cd ir vargo nematai. Taigi cia jau tik nuo taves priklauso ka pasirinksi, kas arciau "sirdies" vinyl ar cd.
PS kaip jau sakiau su vinylais nesu susidures ir prirasiau kokiu netikslumu, tai sorry :wink:

Į viršų

Pranešimo tema:
StandartinėParašytas: 2008 01 09, 16:14 
Patyręs
Patyręs
Vartotojo avataras

Vinilais lietuvoje, kiek zinau neprekiauja niekas. Nors gal kazkur girdejau, kad dj shop'as turi kazka tokio, tik nezinau ar tiesa. Siap dar ir djscene forume nemazai yra skelbimu, gali pasiziuret, manau imanoma kazka rast, nors jau nuo skonio priklauso :roll:

Į viršų

Pranešimo tema:
StandartinėParašytas: 2008 01 09, 16:31 
Veteranas
Veteranas
Vartotojo avataras

macola rašė:
Vinilais lietuvoje, kiek zinau neprekiauja niekas. Nors gal kazkur girdejau, kad dj shop'as turi kazka tokio, tik nezinau ar tiesa. Siap dar ir djscene forume nemazai yra skelbimu, gali pasiziuret, manau imanoma kazka rast, nors jau nuo skonio priklauso :roll:

Jus klystate. :)

http://www.djscene.lt/forum/viewtopic.php?t=15159

Į viršų

Pranešimo tema: Re: Music shop'ai
StandartinėParašytas: 2012 02 07, 23:34 
Legenda
Legenda
Vartotojo avataras

Bankrutuojanti „Bomba“ žada atsiskaityti su muzikos įrašų pirkėjais

kaip bebūtų gaila, tada buvau teisus -- pertvarkymus pradėjo per vėlai...
o kas galėtų paneigti, kad savo laiku neleidę firmos vardui išblukti melomanų samonėje, būtų spėję ir į kokį visai padorų mp3 verslo traukinį įšokti.

Į viršų
Atsijungęs Aprašymas  

Rodyti paskutinius pranešimus:  Rūšiuoti pagal  
Naujos temos kūrimas Atsakyti į temą Eiti į Ankstesnis  1, 2, 3

Dabar prisijungę

Vartotojai naršantys šį forumą: Registruotų vartotojų nėra ir 1 svečias

Jūs negalite kurti naujų temų šiame forume
Jūs negalite atsakinėti į temas šiame forume
Jūs negalite redaguoti savo pranešimų šiame forume
Jūs negalite trinti savo pranešimų šiame forume

Ieškoti:
Pereiti į: