DUK  | Ieškoti
Forumas

Naujos temos kūrimas Atsakyti į temą
Autorius Žinutė
 Pranešimo tema: Skiltis music makeriam
StandartinėParašytas: 2013 02 08, 15:44 
Veteranas
Veteranas
Vartotojo avataras

Kažkada buvau minėjęs valdžiai apie tai, bet kol kas jokio atgarsio, tai bandau dar kartą.

Manau, būtų sveika padaryti atskirą forumo skiltį Music Makeriams, kurioje būtų Dabartinė Mano kūryba bei atskiras subforumas diskusijoms, dalį jau esamų temų perkelti iš sklities Technika.

Taip pat naujokai galėtų laisvai uždavinėti klausimus.

Dabar visas gėris slepiasi temoje Technika ir ten maišosi tarp dj/hardware ir kitko.

Dar nėra tarkim apie arrangement'ą, stilių kūrimo įpatumus diskutuot.

Į viršų
Atsijungęs Aprašymas Siųsti laišką  

Pranešimo tema: Re: Skiltis music makeriam
StandartinėParašytas: 2013 02 11, 14:48 
Patyręs
Patyręs
Vartotojo avataras

Aš pasiūlyčiau esamas temas apie produkcijos softą, suvedimą, masteringą ir pan. iškelti į Technikos viršų ir pažymėti kaip "Dažna". Kitas variantas būtų jas perkelti į Mano Kūryba.
O šiaip pernelyg mažai diskutuojančių, kad būtų verta geležį nuo softo skirti, bei kur DJ ir kūrėjų sritis.

Į viršų

Pranešimo tema: Re: Skiltis music makeriam
StandartinėParašytas: 2013 02 11, 21:26 
Veteranas
Veteranas
Vartotojo avataras

Snaczjej Vret rašė:
Aš pasiūlyčiau esamas temas apie produkcijos softą, suvedimą, masteringą ir pan. iškelti į Technikos viršų ir pažymėti kaip "Dažna". Kitas variantas būtų jas perkelti į Mano Kūryba.
O šiaip pernelyg mažai diskutuojančių, kad būtų verta geležį nuo softo skirti, bei kur DJ ir kūrėjų sritis.

Tai, kadangi visiems px jau tiek metų, tai ir automatiškai tos diskusijos mažėja. Bet norėtųsi, kad kūrėjai (o ne dj'ai) turėtų savo kampą, nes nu sorry, reason'as pvž niekuo su dj'ais nesusijęs su jokiais traktoriais, kūrėjam manau išvis užtektų vienos temos "Geležis" :) arba dj/produce ausinės kai vienoj krūvoj irgi nelabai kažką.

Ir kontrolinis: dabar aš noriu apvž apie dubstepo kūrimo subtilumus padiskutuot? Kur man temą kurt?

Reikia kūrėjų kampo.

Į viršų

Rodyti paskutinius pranešimus:  Rūšiuoti pagal  
Naujos temos kūrimas Atsakyti į temą

Dabar prisijungę

Vartotojai naršantys šį forumą: Registruotų vartotojų nėra ir 1 svečias

Jūs negalite kurti naujų temų šiame forume
Jūs negalite atsakinėti į temas šiame forume
Jūs negalite redaguoti savo pranešimų šiame forume
Jūs negalite trinti savo pranešimų šiame forume

Ieškoti: