DUK  | Ieškoti
Forumas

Naujos temos kūrimas Ši tema užrakinta, jūs negalite redaguoti pranešimų arba atsakinėti į juos.
Autorius Žinutė
 Pranešimo tema: acc atgavimas (to admins)
StandartinėParašytas: 2012 03 06, 23:54 
Vartotojo avataras
sveiki gerb., tikiuosi rašau ten kur reikia, bet iškilo tokia bėda, turiu užregistruotą vartotoją nuo senų laikų karoliskrl kurio neradau kaip sunaikinti, turiu kitą rocket soul vartotoją į kurį prisjungdavau per facebooką ir dbr nebepriloginą dėl neaiškių man priežaščių, aš nuoširdžiai nepamenu kaip aš jį susikūriau, bet esmė tame, kad senojo vartotojo (karoliskrl) emailas kzekonis@gmail.com kaip ir mano facebook prisijungimo emailas, norėdamas sužinoti rocket soul vartotojo slaptažodį gaunu karoliskrl slaptažodį, tikiuosi suprantama ši painiava Jums gerbiamieji, aš tiesiog noriu sužinoti kaip man sužinoti rocket soul slaptažodį ir prisijungimo vardą, nes na tikrai nepamenu :/ ačiū

ps skaičiau d.u.k'us n kartų

Į viršų

Pranešimo tema: Re: acc atgavimas (to admins)
StandartinėParašytas: 2012 03 07, 15:44 
Legenda
Legenda
Vartotojo avataras

rašyk tomas at djscene lt

Į viršų
Atsijungęs Aprašymas  

Pranešimo tema: Re: acc atgavimas (to admins)
StandartinėParašytas: 2012 03 26, 21:05 
Administratorius
Administratorius
Vartotojo avataras

Gerbiamasis. Jeigu jau įdėmiai skaitei d.u.k., tai ko gero pastebėjai, kad kurtis kelis accountus nėra leidžiama ... tikiuosi, ateityje sugebėsi verstis su vienu.

Ištryniau visus tavo accountus, liko tik tas, kuris registruotas kzekonis@gmail.com ir prie kurio jungeisi per FB. Gali pasikeisti savo niką / meilą į pageidaujamą. Ir jokių dvigubų/trigubų acc.

Sėkmės

Į viršų
Atsijungęs Aprašymas Siųsti laišką  

Rodyti paskutinius pranešimus:  Rūšiuoti pagal  
Naujos temos kūrimas Ši tema užrakinta, jūs negalite redaguoti pranešimų arba atsakinėti į juos.

Dabar prisijungę

Vartotojai naršantys šį forumą: Registruotų vartotojų nėra ir 3 svečių

Jūs negalite kurti naujų temų šiame forume
Jūs negalite atsakinėti į temas šiame forume
Jūs negalite redaguoti savo pranešimų šiame forume
Jūs negalite trinti savo pranešimų šiame forume

Ieškoti:
Pereiti į: