DUK  | Ieškoti
Forumas

Naujos temos kūrimas Atsakyti į temą Eiti į 1, 2, 3, 4, 5 ... 7  Kitas
Autorius Žinutė
 Pranešimo tema: Mano kūryba/Mano miksai skilčių funkcionalumas
StandartinėParašytas: 2011 01 24, 0:20 
Aktyvus
Aktyvus
Vartotojo avataras

Mano kūryba skiltyje paskutiniu metu itin stipriai mažėja komentuotojų skaičius. Gali būti todėl, kad dedami belekokie demo kūriniai, sudaryti iš vieno garso ir turintys minutės trukmę arba kick and snare trijų minučių pasirodymas, bet dažnai, manau, būna tiesiog tingėjimas konstruktyviai pakomentuoti. Tam, kad būtų bent kažkoks feedback'as nuo perklaususių, siūlau įdiegti kokią nors vertinimo sistemą. Galima galbūtų būtų adaptuoti esančią Media skiltyje arba kažką paprastesnio (patiko, nepatiko). Tokiu būdu jaunam atlikėjui bent kažkiek galima bus susidaryt nuomonę apie tai, ką mano kiti apie jo kūrybą. Be to, prastai įvertinti (reiktų numatyti tam tikrą ribą) kūriniai būtų trinami lauk ir sumažinamas nekokybiškų temų skaičius.

Ačiū už dėmesį.

Paskutinį kartą redagavo intersteller 2011 03 04, 0:06. Iš viso redaguota 1 kartą.

Į viršų
Atsijungęs Aprašymas  

Pranešimo tema: Re: Mano kūryba skilties funkcionalumas
StandartinėParašytas: 2011 01 24, 10:45 
Legenda
Legenda
Vartotojo avataras

kokia nauda vertinimas +/- be argumentavimo ?

Į viršų
Atsijungęs Aprašymas  

StandartinėParašytas: 2011 01 24, 10:54 
Legenda
Legenda
Vartotojo avataras

Michailas Popovas rašė:

nulinė

Į viršų
Atsijungęs Aprašymas Siųsti laišką  

StandartinėParašytas: 2011 01 24, 11:14 
Veteranas
Veteranas
Vartotojo avataras

Taigi patys "prodiuseriai" nemegsta tos kritikos. Anksciau pakomentuoji, patari, o galiausiai atsako ka tu ismanai ir negadink eterio :lol: Kita vertus pati skiltis yra mirus, nes tam yra soundcloudas, todel kam idomu tas seka per ten. Isvis djscene skirtas tik offtopinti ir suda malt :]

Į viršų
Atsijungęs Aprašymas  

StandartinėParašytas: 2011 01 24, 11:31 
Legenda
Legenda
Vartotojo avataras

Kentai, pisk iš vaizdo. once and for all. žmogus atėjo su konkrečiu pasiūlymu, tu tokių nesi turėjęs kiek pamenu per savo karjerą.

ačiū 0013, bus matyt, forumas iš esmės reikalauja pertvarkų, ši sritis - taip pat

Į viršų
Atsijungęs Aprašymas  

StandartinėParašytas: 2011 01 24, 11:54 
Aktyvus
Aktyvus
Vartotojo avataras

Michailas Popovas rašė:

Tai kokio velnio tada tokia sistema yra vadovaujamasi Media skiltyje jau n metų ir pagal tai renkami geriausi bei nugalėtojai?

Į viršų
Atsijungęs Aprašymas  

StandartinėParašytas: 2011 01 24, 12:05 
Veteranas
Veteranas
Vartotojo avataras

raima v rašė:
Kentai, pisk iš vaizdo. once and for all. žmogus atėjo su konkrečiu pasiūlymu, tu tokių nesi turėjęs kiek pamenu per savo karjerą.

Nebuvo pasiulymu? :lol: Buvo ir ne mano vieno, bet tu kaip visada tik savo tiesas matai. Nulipk nuo sosto ir apsidairyk aplinkui bent viena karta ;)

Į viršų
Atsijungęs Aprašymas  

StandartinėParašytas: 2011 01 24, 12:22 
Legenda
Legenda
Vartotojo avataras

raima v rašė:

ačiū 0013, bus matyt, forumas iš esmės reikalauja pertvarkų, ši sritis - taip pat

jei bus keiciama Mano kuryba, analogiskai reiktu keist Mano miksai, nes principas kaip ir tas pats.

Į viršų

StandartinėParašytas: 2011 01 24, 12:26 
Legenda
Legenda
Vartotojo avataras

kad tau tik vienam tas sostas vaidenasi berods. pasikartosiu, nesimakaluok čia jei viskas blogai. visiems geriau bus.

Į viršų
Atsijungęs Aprašymas  

StandartinėParašytas: 2011 01 24, 12:42 
Veteranas
Veteranas
Vartotojo avataras

Esi tikra, kad man vienam? Kad kiti prityli, tai nereiskia, kad to nera. Kitas dalykas, kad as asmeniskumais niekad neuzsimineju ir neuzsimeinejau, o ne kaip kiti.....

Į viršų
Atsijungęs Aprašymas  

StandartinėParašytas: 2011 01 24, 12:45 
Legenda
Legenda
Vartotojo avataras

ok, tai pagirk gal kažką? ar tau viskas ant tiek blogai djscene, kad pozityvo neįžvelgi? tuomet gal nori pats djsceną pakurstyti?
parašyk apžvalgą, padaryk interviu, įdėk naujieną. dar kažką. mixą įrašyk. e? dabar tik karts nuo karto suvemi, kad čia lieva ir offtopikas, ir tiek. nebent aš tokia akla ir nepastebiu tavo pastangų? (kitų - pastebiu)

Į viršų
Atsijungęs Aprašymas  

StandartinėParašytas: 2011 01 24, 13:40 
Veteranas
Veteranas
Vartotojo avataras

Wiliux D rašė:
Michailas Popovas rašė:

nulinė

o tai ka tada daro tie buki feedbackai kur postina po kokio sudo new relyzu va pvz : viewtopic.php?f=3&t=49776

man rodos normaliai yra,rasai skaiciu,patinka -nepatinka ir tiek.gali komenta mest jei nori bet tiesa ir kentas sako :''Taigi patys "prodiuseriai" nemegsta tos kritikos. Anksciau pakomentuoji, patari, o galiausiai atsako ka tu ismanai ir negadink eterio''

o verkslent kad sumazejo komentavimas tai irg nesamone ,jei daug asaru isliesi tai tikrai ims visi ir komentuos ,ir dar prasys relyzu paduot idant galetu dar daugiau pakomentuot...
kiekvieno sudo neprikomentuosi o tave ,jei darai kazka verto klausyt, tai pastebes kas reikia ir kada reikia.

Į viršų
Atsijungęs Aprašymas  

StandartinėParašytas: 2011 01 24, 13:54 
Legenda
Legenda
Vartotojo avataras

as tai manau kad joks vertas demesio mixas/gabalas nepraslysta pro zinanciu ko nori ausis, o kai kokio nors veikejo pirmas postas yra i gabala kuri sulipde per pusdieni arba i mixa 10minuciu trance. nu tai sorry. reik gal varda kazkoki turet ar kazka kad bent i tave atkreiptu demesi. nesakau kad cia viskas atsiremia i varda, bet kai matai nicka muzikos sklityje ka jis klauso, ka rekomenduoja, automatiskai nori ir jo mixu/kurybos paklausyt. o cia ateina visokie ir meta nezinia ka. mano durna galva reikia nebent pazaboti tuos kurie meta beleka. ir tikisi dar simto komentaru. viskas norma. kodel zuikiu dievas ar kiti susilaukia normaliai komentaru? nu nzn man tai normali cia situacija forume

in addition. manau kad zmones dalinasi kuryba/mixais tam kad jie butu isgirsti. ir juos tikrai kazkas isgirsta. nori daugiau komentaru rasyk privaciai kas daugiau kuria, arba draugai gal kokie daugiau nusimanantys. man tai sita forumo vieta yra skirta tik tam kad paklausyti kazka gal naujo ir negirdejo ir arba nudziuginti save arba nusivilti. ka dbr visi kas paklauso butinai turi komentuoti? arba tada leisk kurinius ir nedek i foruma. bus kas nusipirks is beatporto

Į viršų

StandartinėParašytas: 2011 01 24, 17:04 
Veteranas
Veteranas
Vartotojo avataras

Sitos problemos sprendimas yra labai paprastas. Daugelis tu "prodiuseriu" pasidaro sau meskos paslauga mesdami prisvilusius blynus. Visur pirma reik paciam but savikritiskui ir nuspresti ar darbai priejo tokia stadija, kad butu idomu jos viesinti. Jei matai, kad pirmas prisviles, o sekantys irgi ne ka geresni, tai automatiskai kita karta apeini ta atlikeja. Kavineje kelis kartus neskaniai pavalges nemanau ar griztum tenais ;]

Į viršų
Atsijungęs Aprašymas  

StandartinėParašytas: 2011 01 24, 17:11 
Veteranas
Veteranas
Vartotojo avataras

teisybe,tik beda su savikritika daugeliui yr ,sunku paciam nusprest ar gerai varai ar ne is pradziu..deda visoki suda ir tada prie to sita -> :oops:
ir raso :pirmasis mano miksiukas esu naujokas labai nepeikit.. :lol:
norisi tikrai niuksa bac kad atsipeiketu..
isvis normalaus cenzo reik tiek miksam tiek kurybai.

Į viršų
Atsijungęs Aprašymas  

Rodyti paskutinius pranešimus:  Rūšiuoti pagal  
Naujos temos kūrimas Atsakyti į temą Eiti į 1, 2, 3, 4, 5 ... 7  Kitas

Dabar prisijungę

Vartotojai naršantys šį forumą: Registruotų vartotojų nėra ir 3 svečių

Jūs negalite kurti naujų temų šiame forume
Jūs negalite atsakinėti į temas šiame forume
Jūs negalite redaguoti savo pranešimų šiame forume
Jūs negalite trinti savo pranešimų šiame forume

Ieškoti:
Pereiti į: