Registruotis | 
Dabar naršo: 0 vartotojų ir 121 svečias
Temos

Justin „Animal Chin“ Scholtemeyer („Counterstrike“): "abejoju ar minimalistinis drum'n'bass yra toks populiarus kaip žmonėms atrodo" (6)

Tikri drum'n'bass sunkiosios artilerijos patrankininkai „Counterstrike“ gali būti drąsiai laikomi visko kas „tamsu ir daužo“ korifėjais. Per 10 metų scenoje, iš Pietų Afrikos Respublikos kilę..

Dima Rhodopsin, 2011 Kovo 28, 20:00

Santi Touch: „Nesitikėjau ir nesitikiu, kad čia kažkas ką nors gali kalbėti gera. Gaila, bet žmonės nepalaiko vienas kito. Net tie, kurie bendrauja tarpusavyje, sugeba veikti už nugaros“ (Specialiai Djscene.lt) (33)

Santi Touch vardas lietuviškoje house scenoje pasigirdo prieš septynerius metus. Tuomet jį pastebėjo „RyRalio“, o 2011-uosius kaunietis pasitinka jau kaip įsibėgėjusios leidyklos „EleFlight“..

Daina D., 2011 Kovo 02, 14:09

Lone: „Jei kūryboje atspindėčiau tai, ką regiu tikrovėje, ji būtų daug tamsesnė ir niūresnė. Dabar ji paremta fantazijomis“ (Specialiai Djscene.lt) (4)

Ir kas galėjo pagalvoti, kad pokalbis su Lone, arba Matt Cutler, bus toks sudėtingas? Ne dėl paties pokabio fakto – surinkau numerį, paskambinau, pakalbėjom, ir tiek, bet turėjau įrašą perklausyti..

Daina D., 2011 Vasario 28, 23:55

Sascha Kösch (DJ Bleed): „Lengva pražiopsoti dalykus, kurių niekas neatsiuntė, bet dėl laiko stokos pats įrašų parduotuvėje neaptikai. Patinkančios muzikos vis tiek reikia ieškoti, ir ieškoti sunkiai, bet kokiais būdais“ (Specialiai Djscene.lt) (5)

Artėja antroji ciklo „IN->“ serija. Kaune ir Vilniuje šįkart vėl turėsime svečią iš Berlyno, miesto, apie kurį kalbėta jau šimtąkart, lankytasi gal kiek mažiau, bet negalvoti apie jį lyg ir..

Daina D., 2011 Vasario 28, 12:02

Thomas Muller: „Taip, aš noriu būti geras muzikantas. Bet muzika niekada nebuvo mano gyvenimo centras. Ji išlaiko mano gyvenimo gabalėlius drauge“ (1)

KTU karjeros dienų rengėjai ir šiemet, jau bene penktą kartą iš eilės, nepamiršta svarbios renginio dalies. Tos, kuri vyksta jau sutemus ir prisigrūdus į galvą labai daug informacijos. Su..

Daina D., 2011 Vasario 27, 19:49

Marc Romboy: „Kai turi viziją bei gerą idėją ir labai tuo tiki, niekada nebus sunku leidyklą padaryti realia. Tikėjimas suteikia jėgų tai padaryti nepriklausomai nuo kitų faktorių“ (3)

Nors Marc Romboy elektroninės muzikose reikaluose jau plaukioja beveik du dešimtmečius, jo vardas asocijuojasi tik su šviežiais ir inovatyviais garsais, paprastai pristatančiais būdingą jam soulful..

DF, 2011 Vasario 18, 15:40

„Djscene Geriausi 2010“: Praėjo metai. Kaip jaučiatės? (10)

Neužfiksuotomis aplinkybėmis 2009-ųjų pabaigoje Djscene.lt kilo idėja surengti šiek tiek kitokius apdovanojimus, kurių centre, žinoma, stovėtų didžėjai. Geri. Gal net geriausi? Nesame mokslininkai..

Daina D., 2011 Vasario 06, 23:00

Carsten Nicolai (alva noto): „Kelionėse labai daug laiko tenka praleisti tiesiog laukiant, dažniausiai tada būni vienas. Tą laiką skiriu kūrybai“ (13)

2005-aisiais pasirodymą festivalyje „Jauna muzika“ surengęs garso ir vaizdo menininkas Carsten Nicolai, arba alva noto, šįkart į Lietuvą grįžo kiek solidesniam vizitui. Jam drauge su Vokietijos..

Daina D., 2011 Vasario 06, 02:33

„Fake Rolex“: „Garage su trenksmu grįžta į Londoną ir surenka vis daugiau žmonių – mūsų karta iš naujo atrado šį stilių“ (Specialiai Djscene.lt) (3)

Vasario 15-tą, po banaliosios raudonų atvirukų dienos, purviną meilės istoriją „Havana Social Club“ pasakos du vyrukai iš šiaurės Londono undergroundo. „Fake Rolex“ - ryškiom raidėm Londono..

Vytis, 2011 Vasario 04, 00:25

Joe Syntax: „Iš patirties galėčiau pasakyti, kad geriausia kūrybą pasilaikyti sau, kol jos nenorės išleisti tikrai pripažinta kompanija” (Specialiai Djscene.lt) (5)

Dar nenutrintas ir nepavargęs vardas, sukeliantis jaudulį tiek žanro senbuvių, tiek jaunimo ausyse (ir kojose) – tikrai geras pasirinkimas riebiai vakaronei. „MiestoMuzika.lt“ šį penktadienį..

Daina D., 2011 Sausio 31, 20:05