Registruotis | 
Dabar naršo: 0 vartotojų ir 103 svečiai
Technika


Technics SL-DZ1200 - sveiki atvykę į ateitį...

Visi tiesiog nenustygo vietoje laukdami, kada gi pagaliau "Technics" inžinieriai išduos originaliojo DJ žaisliuko paslaptį. Tai įvyko prieš mėnesį "Palsa" parodoje. Daugiau kaip 25 metus buvę DJ įrangos lyderiai ir išleidę tobulą 1200 plokštelių grotuvą, jie po truputį savo pozicijas ėmė užleisti naujoms kompanijoms, kurios labai stipriai dirbo šioje srityje ir siūlė naujas galimybes, kurių neturėjo legendinis "Technics SL 1200". Bet kaip sakoma, svarbu ne kiekybė, bet kokybė. Naujasis skaitmeninis plokštelių grotuvas "SL-DZ1200" turėtų visiems pasaulio DJ įrangos gamintojams nušluostyti nosį ir "Technics" iškelti į pačią viršūnę dar 25 metams.

Net ir tie patys CD DJ'ai atsistoję prie "SL-DZ1200" pasijus visiškai žali. Tai tarsi CD grojimas 1200'uoju patefonu, tik plokštelė 8-9'' dydžio. Pakolkas tai lygiai toks pat karštas produktas, koks prieš porą metų buvo "Final Scratch". Įdomu, ar atsilaikys "Final Scratch" po tokio "Technics" iššūkio? Žadama, kad po 3-4 metų "Technics" taps lyderiu CD playerių gamyboje ir aplenks tokias kompanijas kaip "Denon" ir "Pioneer", kurios skaitmeninį DJ'avimą pradėjo kurti gerokai anksčiau. Kad ir kaip būtų sunku patikėji, muzikos specialistai žada, kad "Technics" gerokai sudrebins CD DJ'ų rinką, kuri šiuo metu valdoma "Pioneer CD-1000" serijos. Ir manau, tokioms kalboms tikrai yra pagrindas. Įvertinus "Technics SL1200" plokštelių grotuvo sėkmę, kokybę, populiarumą ir ilgaamžiškumą, būtų kvaila ir naivu tikėtis gauti prastesnį produktą.

Nors "SL-DZ1200" vis dar prototipas, tačiau ne už kalnų ta diena, kai visų DJ parduotuvių lentynas papuoš šis futuristinis "Technics" kūrinys. Kadangi "Panasanic" ir "Technics" dar neišleido oficialaus produkto, todėl sunku kategoriškai jį vertinti, tačiau skaitant DJ atsiliepimus, susidaro pakankamai konkretus įspūdis, ko galime tikėtis.

Vienas iš įdomesnių faktų, kad dauguma DJ'ų peikusių CD DJ'us, darė taip dėl "Technics" patefonų sukurtos DJ kultūros vizijos. Taigi šiandien, kompanija kūrusi neigiamą CD DJ'ų viziją, pati išleidžia produktą skirtą CD DJ'ams, tarsi sakydama: "Niekur nuo CD nepabėgsime...".

Nors reikia sulaukti galutinio produkto varianto, jau šiandien galime paminėti keletą svarbesnių techninių parametrų:
• Vinilo efektų simuliavimas;
• Skaitmeninis išėjimas;
• Pitch'o užrakinimas;
• +/- 50% Pitch'as;
• Iki 40 sekundžių semplavimas;
• Įmontuoti efektai;
• Atbulinis grojimas (reverse play);
• Skračavimas (reverse/forward scratch);
• Priimtini formatai: CDMP3, CDR, CD, SD Audio;
• Atmintis saugoti MP3 failus;
• Atnaujinama programinė įranga;
• Kaina ~ 1000 $.

Ir tai tikrai nėra galutinis sąrašas. Kol sąrašas bus oficialiai patvirtintas ir papildytas, galime tik spėlioti : "Ką dar įdėjo "Technics" į savo naująjį kūrinį?"...
dj.scene, 2007 Balandžio 09, 14:43

Komentarai

 • WhoIsResponsible?
  WhoIsResponsible? @ 2009 Rugsėjo 17, 12:54

  kaip manau daug kas sutiktu kad patefonas yra nepakeiciamas zmogaus draugas (kaip ir alus,cigaretes) , o siap TECHNICS visad revoliucija darydavo.Bet siap kaip kam.

  0  0
 • Nomen_d
  Nomen_d @ 2006 Rugpjūčio 31, 12:56

  cia sh.. o ne uogiene.

  0  0
 • Gedulis Kanapickas
  Gedulis Kanapickas @ 2005 Gruodžio 11, 08:02

  COOL

  0  0
 • Gedulis Kanapickas
  Gedulis Kanapickas @ 2005 Gruodžio 11, 07:37

  juk arteja kaledos.......!

  0  0
 • Gedulis Kanapickas
  Gedulis Kanapickas @ 2005 Gruodžio 11, 07:36

  whahahah :]]]]]]

  0  0
 • BSSTRM
  BSSTRM @ 2004 Balandžio 08, 04:54

  :)~

  0  0
 • DJDriunia
  DJDriunia @ 2004 Vasario 01, 12:12

  Nu nzn nieko sitam SL-DZ1200 ne matau labai naujo, pats bairis, kad Tichnics isleido pas ju mazaj CD grotuvu, dazniausiai Vinil, Bet, kad cia kazkas visaj naujo, pasakysiu tikraj taip nera... Buvou as ten toj "Palsa" parodoje...Ne nu te DJ's kurie ne mate PIONEER DPM-555 kurio techniniai parametrai ne labai skyriasi uz SL-DZ1200, tai jems cia labai naujas dalykas... Dar ira
  PIONEER CMX-3000
  VESTAX CDX-15
  VESTAX CDX-35
  Vat je ne labai skyriasi, nuo TECHNICS bet TECHNICS turi daugiau galimibiu negu te grotuvaj,
  bet, kad ten labai daug kazkokiu nauju galimibiu, tai taip nera ...
  O jei jums reikia, kad ten Efektoriai butu imantoti..
  Tai galima ir paimt
  ROLAND & BOSS EF-303
  ROLAND & BOSS MC-303
  ROLAND & BOSS MC-307
  ROLAND & BOSS MC-505
  VESTAX DDG-X2
  VESTAX DGE-X2
  VESTAX DPH-X1
  VESTAX DWG-X1
  VESTAX FADERBOARD
  AKAI Remix 16

  0  0
 • Vitalij
  Vitalij @ 2004 Sausio 14, 12:48

  vinilo traskesys neatsiejama djdzejines kulturos dalis. na nebent tusas ant nosies o dj dar neisirase savo seto i lp ,tai cd player'is vistiek islieka antroje vietoje po lp grotuvo

  0  0
 • donatas / dj chef
  donatas / dj chef @ 2004 Sausio 07, 01:35

  na o kaip jus ziurit y tai, kad pvz.: pasiemi tokius 3 daikciukus, su vienu pasidarai loop'a an ritmo, kitu tampai meliodija, trecias scratch, fx ir visokie kitokie pribumbasai (visa tai vienu metu).. ar nemanot kad tai butu live remixavimas ir, kad tai tikrai turi savo gyva verte, o ne tai kad tu zulini vinilus kurie daug brangesni uz cd ir jautiesi daug kietesnis uz kitus dj kurie savo mix'a daug kartu geriau sugroja grodami is cd. mano nuomone mixavime ne tas svarbu kaip suderint perejimus, o tai, kad tu turi ydet kazko savo, kazko originalaus, kad ir didziausias melomanas negaletu pasakyti kieno ce remixas groja, kad visa tai butu tavo unikalus kurinys..

  cia mano nuomone.

  P.S.Dar dabar prisimenu kaip per telika kokiais 1998 metai ziurejau CJ Bolland pasirodyma.. buvo nuostabu..

  0  0
 • astralas
  astralas @ 2003 Gruodžio 26, 02:33

  Šiaip reikia grot pafais. Taškas. Skirtumas tas, kad visi naujausi promo pasirodo CDR formate (taip žymiai paprasčiau ir pigiau), ko pasekoje atsiranda didesnis kokybiškesnių CD grotuvų poreikis. Dar viena priežastis, kodėl jie plinta: dažnas LP dingimas skrydžių metu, nes knyga su CD visada leis pasiimt į lėktuvo salona.

  0  0
Komentuoti gali tik registruoti, ir neapriboti vartotojai.