Registruotis | 
Dabar naršo: 0 vartotojų ir 176 svečiai
Temos


High Contrast - naujas talentas drum'n'bass pasaulyje

High Contrast - DJus / prodiuseris iš Anglijos, viena ryškiausių soulful drum'n'bass žvaigždžių. Jo muzikos skambesys aprėpia begalę stilių: drum'n'bass, funky, jazzą, garage, disco. High Contrast iškilimas buvo daugiau negu stulbinantis: dar visai neseniai vaikinas kūrė savo miegamajame, o dabar jis groja visame pasaulyje. Ryškiausias naujasis talentas.

Į Hospital Records nusiuntęs savo pirmą promo plokštę anglas buvo daugiau nestebęs. Abu kūriniai, "What's The Story?" ir "Suddenly", iškart pateko į gilaus funky vokalinio drum'n'basso rinkinį "Plastic Surgery". Pasirodžius debiutiniam singlui "Passion" High Contrast reputacija vis labiau stiprėjo milžiniškoje drum'n'bass scenoje.

High Contrast augdamas daugiau domėjosi filmais negu muzika, mokėsi Newporto kino mokykloje, tačiau išgirdęs J Majik kūrybą jis metė kiną. Aistrą filmams pakeitė muzika. Nusipirko patefonus, mikserį ir pradėjo groti bei eksperimentuoti su muzikos kūrimo programomis. Talentingas jaunuolis buvo pastebėtas vietinėje Kardifo drum'n'bass scenoje, tapo "Silent Running" vakarėlių rezidentu, dirbo žymiausioje miesto įrašų parduotuvėje "Catapult" ir toliau tobulino DJaus bei producerio įgudžius.

DJų sarašas, su kuriais jaunuolis grojo "Silent Running" vakarėliuose yra daugiau negu įspūdingas: nuo John B iki Grooverider, nuo Marky iki Digital. Taip pat su DJ duetu London Elektricity. Ši komanda jau anksčiau buvo gavusi High Contrast demo įrašus "Catapult" įrašų parduotuvėje. Po greit užsimezgusios pažinties sekė eilės telefonų skambučių, bendravimo emailais, kol pagaliau Hospital Records išleido debiutinį singlą su "Passion" ir "Suddenly". High Contrast buvo priimtas į Hospital klaną. Antrasis singlas "Make It Tonight" išgarsino jį visame pasaulyje. Himnu tapusį "Return of Forever" grojo visi: nuo Fabio iki Marcus, nuo Andy C iki Bad Company. Dar geriau sekėsi sekančiai High Contrast plokštelei "Global Love".

Pasaulio rinka tiesiog reikalavo anglo albumo. Pernai išleistą debiutinį albumą "True Colours" žurnalas "Mixmag" pavadino "vienu iš geriausių šokių muzikos albumų 2002-aisiais". Po debiutinio albumo pasirodymo High Contrast labai greit tapo vienu iš pagrindinių DJ, tapo "Fabric" klubo rezidentu ir dabar yra kviečiamas groti visame pasaulyje...
astralas, 2007 Balandžio 09, 17:18

Komentarai

Komentuoti gali tik registruoti, ir neapriboti vartotojai.