Registruotis | 
Dabar naršo: 1 vartotojas ir 60 svečių
Temos


DJ Brain - išprotėjęs mokslininkas ar kylanti žvaigždė?

Niekas nežino jo tikro vardo, nebent keli jo artimi draugai einantys Tao filosofijos raštuose nurodytu keliu. Daugelis jį žino kaip asmenį pravarde "Brain", kas lietuviškai reikštų smegenys. Ištiktųjų, šis Latvijos drum'n'bass diskžokėjas jomis gali pasigirti. Nėra savaitgalio, kad DJ Brain negrotų savo gimtajame mieste Rygoje ar svečiose šalyse. Dar prieš šešerius metus jis subūrė DJų ir talentingų muzikos prodiuserių kolektyvą pavadinimu "Bio-codes", kuriam priklauso: Dj Focus(Estija), Dj Fenikz(Latvija) ir kiti. Nuo tos dienos vaikinai įnirtingai stumia drum 'n bass stilių iš rytų į vakarus, siūlydami savo įrašus leidybinėms kompanijoms, parduotuvėms, klubams.

-Nebuvo dar taip, kad aš atsisakyčiau pagroti vakarėliuose į kuriuos mane kviečia, nebent sirgčiau. Tad atsiprašau visų kuriuos apvyliau savo neatvykimu, - sako dj Brain. Aš grojau ir Maskvoje ir Paryžiuoje, Focus buvo nuvykes net iki Armėnijos, kur šokių muzikos kultūra turi gilias šaknis.

Dj Brain, kuris spalio 3-ą dieną gros Vilniuje, klube "Vault", Subačiaus g. 99, dienas leidžia savo studijoje, Rygoje, įrašinėdamas naująjį albumą. Tai bus visiškai naujas garsas Europos šokių aikštelėse, kuriame persipina itin gilios melodijos su labai greitu ritmu.

-Mano kūryba tai lyg mokslinis eksperimentas, kuriame nieko nėra statiško, ji pasižymi ypatingu judrumu. "Bio-codes" žino kaip išjudinti pasaulį, - teigia Brain'as. Man patinka žaisti su minia: leidžiu jiems šokti paprastu ritmu, po to įmaišau ką nors neįprasto, radikaliai priešingo, pereinu prie sunkaus jungle na ir galiausiai dedu tai ką mes vadinam "wicked tune". Tuomet visi žmonės tampa lygūs, šokių aikštelės gaudimas juos sulygina. Jūs turbūt suprantat ką aš turiu omeny?

DJ Brain yra nuostabus diskžokėjas ir vienintelis Latvijos drum'n'bass promoteris, kuris vakarėliuose rodo paties kurtą animacinę grafiką ir groja savo kurtą muziką. Jo rengtuose vakarėliuose grojo tokie atlikėjai kaip TeeBee(Subtitles), Dj Suv(Full Cycle), Paradox(Offshore) ir kiti. Jo neištolo negalima lyginti su "Varka crew" DJ'ais, kuriuos daugelis Lietuvos "reiverių" jau girdėjo. Brain'as apie juos teigia:

-"Varka crew" jau seniai atgyveno savo aukso amžių, jie jau istorija, nebūkit statiški, judėkit kartu su technologiniais laimėjimais nes "Varka" jau gerus pora metų nesugeba nieko išjudinti.

Scena jam yra lyg gimtoji vieta, čia Dievo jam duotas pasaulio kampelis. Ir vis vien su kuo jam teks tuo kampeliu dalintis, su Latviu ar svečiu iš užsienio, svarbu, kad jis būtų geras DJ'us.
Vault, 2007 Balandžio 09, 17:31

Komentarai

 • DJ BRAIN
  DJ BRAIN @ 2004 Lapkričio 28, 01:47

  what in heavens name are you talking about people?!?! :)

  0  0
 • DJ BRAIN
  DJ BRAIN @ 2004 Balandžio 16, 07:41

  even though i didnt understand any damn word of what u've said here still want 2 big up all lithuanian massive - esspecialy SKE & ASTRALAS // respect!

  0  0
 • Jointy
  Jointy @ 2003 Rugsėjo 30, 07:38

  mda...

  0  0
Komentuoti gali tik registruoti, ir neapriboti vartotojai.