Registruotis | 
Dabar naršo: 0 vartotojų ir 116 svečių
Temos


Energetinės ritmo bombos paleidimo kodas : Ohm Resistance

Subačiaus g. požemiuose įsikūręs underground muzikos klubas "Vault", šį sezoną sunkios muzikos klausytojams tikrai turi ką pasiūlyti. Jau pirmajame vakarėlyje "UPRISING", klubo lankytojai galės džiaugtis iš koto verčiančia muzika. Iš pogrindžio atsiradusi leidybinė firma Ohm Resistance jau kurį laiką sprogdina pasaulį, nuolat mėtydama sunkiausias drum'n'bass bombas šokių aikštelėse. Jų propagandinės žinutės jau pasiekė nevieno pasaulio reiverio ausis. Šį savaitgalį jos pasieks ir Lietuvos reiverius.

Šie metai yra tikrai sėkmingi Ohm stovyklai. Jie pasirašė kelias stambias sutartis su plokštelių distributoriais Anglijoje ir Jungtinėse Valstijoje, perkėlė savo būstinę iš Vašingtono į Niujorką, išleido didžiulį kiekį naujų plokštelių. Taip Kurt Submerged kuria sunkiausios pasaulyje d'n'b įrašų kompanijos istoriją.

Kurt Submerged yra tikras revoliucionierius drum'n'bass scenoje, jo propaguojama muzikinė kryptis persotinta aršaus punk ritmais, triukšminga bosine linija, paprastai tariant, jis trukteli tamsos virvelę, kuri daugeliui merginų yra užnugarį, truputi stipriau nei kiti diskžokėjai Europoje, bei Jungtinėse Valstijose.

Kas paskatina tave kurti neįprastą Ohm skambesį?
Mano kūrybos ištakos yra antisociali kultūra, kurią dažnas iš mūsų propaguoja. Daugelis mūsų komandos narių klausė hardcore punk, "skeiterių" muziką ir būtent mūsų drum'n'bass'e tai yra laisvės išraiška. Mus labiausiai palaiko žmonės Niujorke ir Vašingtone, tai lyg Amerikos drum'n'bass židiniai, čia mūsų įrašai yra labai perkami.

Jūsų įrašų kompanija yra lyg talentų inkubatorius, jūs išauginote daugelį Jungtinių Valstijų tamsiausių žvaiždžių. Ar tai tiesa?
Taip tai tiesa, labai smagi tiesa. Man labai malonu groti Ohm stiliaus muziką Vakarų Europoje, taip pat ir Lietuvoje. Malonu kai mus priima muzikaliai išprususi publika, kai ji supranta mano muzikos esmę. Daugelis mano įrašų kompanijos atlikėjų yra išleidę savo plokšteles tiek dukterinėje Ohm Resistance įrašų kompanijoje, tiek kitose kompanijose Anglijoje, Olandijoje (Dsci4, Nerve UK, Killahertz, Tov, ir t.t.). Na bet tai nėra svarbiausia, esmė yra tai jog mūsų įrašų kompanija išleidžia daug naujų, dar niekam ankščiau negirdėtų, atlikėjų kūrinių. Tad darykite muziką kardinaliai skirtingą nei ta kuri yra "ant bangos", nepagailėkite prarasti laiko ir pinigų kurdami skirtingą judėjimą, kuriame jūs jaustumėtės pakylėtai, aš tikiu jog visos jūsų pastangos, veikiant underground kultūros dvasioje, atneš jums vaisių kurie bus šimteriopai skanesni nei išlietas prakaitas. Nedarykite pop, atraskite savyje žvėrį, kuris užmiega tik pasibaigus vakarėliui.
Mano manymu, klube yra svarbiausia energetinė ritmo bomba kuri išverčia reiverius iš koto. Aš žinau jos paleidimo kodą - Ohm Resistance.

Dj Submerged gros Rugėjo 19-ąją dieną, klube "VAULT" Subačiaus g. 99,Vilnius.
vault, 2007 Balandžio 09, 17:36

Komentarai

  • pedro
    pedro @ 2003 Rugsėjo 18, 11:06

    ilgesnis galejo buti straipsnis, daugiau pasiklaust buvo galima. neblogas introdjusas buvo

    0  0
Komentuoti gali tik registruoti, ir neapriboti vartotojai.