Registruotis | 
Dabar naršo: 0 vartotojų ir 229 svečiai
Temos


Paskutinysis RyRalio Wet ir Robin Twelftree

Šį penktadienį, rugpjūčio 8 d. nuo 21 val. Kaune, senojoje Nemuno prieplaukoje startuoja paskutinis šią vasarą "RyRalio" šokių muzikos vakarėlis "RyRalio Wet". Jau trečiasis šią vasarą laive "Aitra" vykstantis vakarėlis "Drops" baigia itin sėkmingų šokių muzikos renginių seriją. "RyRalio Wet" - tai išskirtinis šių metų klubinės kultūros projektas, kai kviestiniai didžėjai groja specialiai įrengtame, Lietuvos upių tėvų plaukiančiame laive. Be renginio inciatorių DJ Laurio Lee ir DJ Karaliaus šiemet čia pasirodė pirmaujantys Vilniaus didžėjai Soulus McCoulus ir Vidis bei tokių renginių debiutantai - Kauno kolektyvas RESOUND ir DJ Yara iš Klaipėdos.


Tuo tarpu rugpjūčio mėnesio renginyje gros sparčiai kylantis "breaks", "house" ir "funky soul" muziką grojantis didžėjus ir prodiuseris iš Londono Robin Twelftree. Šiuo metu jis įsirašinėja įrašų kompanijose "Bolshi" ir "Fingerlickin", kuriose savo įrašus leidžia ir didžiausios pastarojo meto "breakbeat" stiliaus žvaigdės Krafty Kuts ir Plump DJs. Twelftree savo karjerą pradėjo prieš 10 metų Vakarų Anglijoje. Taip pat žinomas iš projektų "12 Tree", ""Special Branch" ir "TC Sensation", didžėjus ir prodiuseris bendradarbiavo su tokiais žinomais atlikėjais kaip Moloko ir Marcus Cheke. Taip pat, jis sukūrė legendinės Shirley Bassey dainos "Light My Fire" versiją jos remiksų albumui "The Remix Album... Diamonds Are Forever".


Šį pavasarį Robino ir DJ Jasono "Laidback" Coheno inicijuotas projektas SLIDE išleido singlą "Slippidy Slide", kurį išgyrė D. Britanijos muzikinė spauda bei įtakingi šalies didžėjai. Tarp žinomų jo muzikos gerbėjų - Meat Katie, Rennie Pilgrem, Seb Fontaine, Annie Nightingale, Pete Tong ir kiti. Artimiausiu metu Twelftree žada išleisti kiek ramesnės šokių muzikos albumą "Special Branch".


"Labai džiaugiamės, kad mums pavyko jį pasikviesti pagroti "RyRalio" publikai jo gastrolių Skandinavijoje ir Baltijos šalyse proga. Nėra geresnės muzikos karštam vakarėliui, nei originalus "house" su "breaks" ir funko muzikos elementais. Kaip tik taip ir groja Twelftree, ir mes įsitikinę, kad publika bus sužavėta atradusi jo stilių", - sakė "RyRalio" įkūrėjas DJ Karalius.


"RyRalio Wet" tradiciškai užbaigs DJ Lauris Lee ir DJ Karalius - tai jų pirmas didesnis pasirodymas Lietuvoje po kelionės į Skandinavijos šokių muzikos festivalį Norberge (Švedija). Pasipildę savo kolekciją elektroninės muzikos naujovėmis, "RyRalio" didžėjai žada gerbėjams ypatingą vasariško "house" naktį.


Tuo tarpu DJ.SCENE džiaugiasi pakalbinusi Robinas Twelftree.


Kaip ir kada viskas prasidėjo?
Su muzika susipažinau dar grodamas savo pirmosiose grupėse Vakarų Anglijoje, Viltšyre. Žinai, užaugau Avebury, netoli garsiojo Stonehenge. Nelabai buvo kas veikti, tai jau 14 metų su savo draugeliais ir broliu įkūriau grupę. Joje grojau bosu. Nuo to laiko ir groju bosines linijas, žinai...:) Kai tik Viltšyre, apie 1992 metus, prasidėjo pirmieji reivai - aš buvau ten. Šokiai laukuose, taip sakant... Nuo to laiko ir įsimylėjau breaks ir house muziką.


Tavo saite rašoma, kad bendradarbiavai su Propellerheads ir legendine Shirley Bassey...
Aš dirbau su Moloko, Bond ir Magnus Fiennes. Ne, su Propellerheads nedirbau, o su Shirley Bassey bendradarbiavau tik ta prasme, kad padariau remiksą su jos vokalo semplu... Moloko pasirodė esantys nuostabūs žmonės. Ir aš įsitikinęs, kad jie tikrai nusipelnė tos šlovės, kurią dabar turi. Savo ruožtu, Bond - tai didelė, gundanti jėga, su kuria tikrai verta susipažinti.


Kaip sekasi tavo solinė karjera?
Viskas tikrai puiku. Dabar baigiu šiek tiek labiau į chill muzikos pusę krypstantį albumą, kuris vadinasi "Special Branch". Jį išleis Bolshi Records kompanija, kuri praėjusiais metais jau išleido mano EP "Its good to toke". Po mėnesio bus ir naujas singlas. Aš bendradarbiauju dar su vienu biču iš "Bolshi". Projektas vadinasi TC Sensations, daina "Tune Your Station", ir joje dalyvauja vienintelis ir nepakartojamas Marcus Cheke. Tai tikrai kietas, funky pasivažinėjimas amerikietiškais kalniukais, jei taip galima pasakyti, ir jį labai gerai priėmė Londono publika. A, visą šitą galite paklausyti patys www.bolshirecordings.co.uk saite.

Taip pat pavyko "susidėti" su turbūt geriausiu Hackney didžėjumi - Jason Laidback. Su juo pasivadinę SLIDE Fingerlickin Records kompanijai mes padarėme singlą "Slippidy Slide". Po singlo pasirodymo kilo tikra nuostabos audra. Jį pasigavo Freddy Fresh, Pete Tong... Po poros mėnesiu išeis dar vienas SLIDE singlas "Keep It Crunk".


Kas tave daugiausiai įtakojo kaip atlikėją?
Kai buvau jaunas, man didžiausią įspūdį paliko visi tie Prancūzijos house prodiuseriai. Eric Rug, Etienne De Crecy, Daft Punk, Cassius ir kiti... Šiandien aš negaliu atsižavėti Plump DJs ir daugybe šaunių vyrukų iš Anglijos breaks scenos. Amerikos Vakarų pakrantės house scena taip pat žavi. Tango Records - nuostabi kompanija.


Kur tu paprastai groji?
Dabar daugiausi tvarkausi savo studijoje, kuri yra virš vienos aludės Camdene :) Šį penktadienį aš grosiu "Babushka", kuris yra Caledonian Road gatvėje Londone, Kings Crose. O po to važiuoju į "The Fortress" Islingtone, kur vyksta superinis "breaks" savaitgalis. Labai laukiu kito savaitgalio pasirodymų mielosiose Estijoje ir Lietuvoje!


Ko turėtų laukti/tikėtis iš tavęs "RyRalio Wet: Drops" lankytojai?
Aš groju breaks ir house, tačiau "always with a funky edge baby!"


RyRalio WET: Drops
Robin Twelftree (Fingerlickin, UK)
RyRalio DJs: Lauris Lee & Karalius
Laivas "AITRA", Kaunas.
dj scene.lt, 2007 Balandžio 09, 19:50

Komentarai

    Komentarų vis dar nėra...
Komentuoti gali tik registruoti, ir neapriboti vartotojai.