Registruotis | 
Dabar naršo: 0 vartotojų ir 182 svečiai
Temos


NOKIA PLUG IN presents Lee Burridge @ Dada

Lee Burridge šiandien yra vienas žinomiausių didžėjų ne tik Anglijoje, bet ir visame pasaulyje - praėjusiais metais žurnalo "DJ Magazine" paskelbtame šimto geriausių pasaulio didžėjų sąraše jis užima dešimtąją vietą. Vis dėlto Lee Burridge neserga žvaigždžių liga. Kol gali daryti tai, kas jam labiausiai patinka, Lee Burridge atrodo patenkintas, kad jo vardas yra mažiau žinomas, nei jau atmintyje įstrigę Sasha, Deep Dish ar Tiesto. Lee Burridge'ui didžėjavimas yra profesija ir aistra, o ne ego tenkinimas.


Lee Burridge garsėja ne tik savo talentu, bet ir tiesiog trykštančiu humoro jausmu. Jo vakarėliai paprastai išsiskiria interaktyvumu - Lee labai mėgsta bendrauti su publika. "Tikiuosi, kad dešimta vieta geriausių pasaulio didžėjų sąraše yra įvertinimas to, kokią muziką groju, o ne koks esu aš. Nemažai keliauju ir turiu galimybę groti skirtingose šalyse labai įvairiems žmonėms, kurie, manau, ir balsavo už mane. Mano grojama muzika iš tiesų nėra labai komercinė, todėl patekti į geriausių didžėjų dešimtuką yra tikrai šaunu", - viename interviu sakė Lee Burridge.


Vis dėlto dabartinis jo populiarumas yra dešimtmečio sunkaus darbo rezultatas. Lee didžėjaus karjerą pradėjo Honkonge, kur buvo pakviestas groti pristatomuosiuose populiariausių Anglijos klubų - "Cream", "Ministry", "Malibu Stacey", Northern Exposure" - vakarėliuose. 1993 m. jis susidomėjo jau legendiniais tapusiais "full moon" renginiais, vykstančiais po atviru dangumi viename Tailando miestų. Pradėjęs čia dirbti kaip kviestinis didžėjus, Lee prisidėjo prie savito šių vakarėlių stiliaus kūrimo - ilgainiui jie tapo visuotiniu traukos centru.


Per dešimt karjeros metų Lee Burridge progresyvios muzikos "gig'ais" užvaldė Tailando, Airijos, Ibizos, Izraelio, Honkongo, Graikijos, Brazilijos publiką; sukūrė bendrų projektų su "Breeder", "Hybrid", Andy Page, dirbo su Sasha. 2000 m. Lee kaip rezidentas dirbo "Tyrant" vakarėliuose "Fabric" klube. Įvairiuose Anglijos klubuose vykusių vakarėlių serija sulaukė didžiulio pasisekimo.


Kartu su didžėjumi Craig Richards, bendradarbiaujant su Sasha įrašyti du "Tyrant" albumai yra vieni geriausių Lee Burridge karjeroje. "Jų garsas gaivinantis; kai kas net galėtų pasakyti, kad veikia kaip narkotikas. "Tyrant 1" albumas revoliucinis - šalia jo kiti to meto įrašai skamba banaliai. Tai kaip geras raudonas vynas arba škotiškas viskis - giliai viduje visada žinai, kad tai tikra kokybė. "Tyran 2" yra toks "miksas", kuris priverčia pamiršti visas problemas ir įtikina, kad muzika, kurios klausaisi, yra siųsta Dievo. Taip atsitinka nedažnai - dauguma albumų ateina ir praeina kaip vienos nakties nuotykis. Tačiau "Tyrant 2" yra iš tų įrašų, kurių norisi klausytis ir klausytis", - komentuojami albumai interneto svetainėje www.residentadvisor.com.au. "Tyrant" albumai yra gilūs ir eksperimentiniai, juose galima išgirsti garsų iš viso pasaulio, kuriuos lėmė Lee Burridge praleisti metai grojant Honkongo klubuose.


Dar vienas darbas, įrodantis neabejotiną Lee talentą, yra 2002 metais išleistas pritrenkiamai geras, triuškinantis "miksas" iš serijos NuBreed (Global Underground). Šį albumą sunku priskirti kokiam nors vienam muzikos stiliui, nes jame skamba tiek "house", tiek "break beat" ar "progressive" garsai. Vis dėlto miksas patrauklus būtent tuo, kad Lee sugeba talentingai derinti visus stilius, pateikdamas naujai skambančią įvairiapusišką šokių muziką.


Apskritai labai sunku vienareikšmiškai apibūdinti Lee Burridge muzikinį stilių. Savo darbuose jis maišo "tech house", "progessive house", "break beat", "hip hop" stilius. "Aš tiesiog nenoriu groti tvarkingai, grynai, nes tai, kas tvarkinga, dažnai yra gana nuobodu. Kartais nuostabu, kokie grojami "miksai" panašūs - sunku net pastebėti, kada baigiasi vienas įrašas ir prasideda kitas. Manau, "miksavimas" tiek pat svarbus, kiek ir įrašo pasirinkimas. Gali tikrai įkaitinti publiką, surasdamas tinkamus vieną su kitu "miksuoti" įrašus ir nepaversdamas to vientisu nuobodžiu muzikos srautu. Todėl aš groju "house", "breakbeat" ar "tech-house" muziką - tiesiog noriu suteikti skirtingų stilių perspektyvą",- viename interviu sako Lee Burridge. Didžėjus taip pat prisipažįsta, kad niekada neplanuoja savo "setų" ir labai retai kada kartoja "miksus", nebent išgauna labai gerai skambantį.


Todėl birželio 20 d. Klaipėdos klube "Dada" vyksiančiame NOKIA PLUG IN vakarėlyje dalyvausiantis Lee Burridge svečiams gali pateikti nemažai staigmenų ir, žinoma, labai daug geros šokių muzikos!


Lee Burridge yra jau trečiasis garsiosios "didžėjų plejados", kurį pristato NOKIA progresyvios muzikos sesijoje NOKIA PLUG IN. Lietuvos publiką balandžio mėnesį jau linksmino DJ Mark Wilkinson ("The Problem Kids", "Defected rec.", Didžioji Britanija), o gegužę - Jay J ("Moulton Studios", San Franciskas, JAV).


Apie NOKIA PLUG IN
Įvairiose pasaulio šalyse NOKIA kompanijos organizuojamos progresyvios šokių muzikos sesijos jau tapo tradicinėmis Jų metu savo naujausias programas pristato garsiausi šio muzikos stiliaus didžėjai bei prodiuseriai.


Sparčiai populiarėjančius pasaulio diskotekose DJ'ų muzikos šou nuo šių metų pavasario imta rengti ir Lietuvoje. Birželio mėnesį NOKIA pristato jau trečiąjį progresyvios muzikos sesijos renginį NOKIA PLUG IN.


Šių NOKIA PLUG IN muzikos šou metu galima pamatyti Europos muzikos kanalais rodomus ir didžiuosiuose pasaulio šokių klubuose grojančius didžėjus bei susipažinti su jų naujausia programa. Tai išties ypatinga proga progresyvios muzikos gerbėjams.


Organizuodama NOKIA PLUG IN progresyvios muzikos sesijas NOKIA siekia supažindinti lietuvius su naujausia muzika, neatsiejama nuo klubinės kultūros, kuri lygiuojasi į didžiųjų Europos miestų. Kitas, bene svarbiausias, NOKIA tikslas yra suteikti žmonėms kuo daugiau bendravimo galimybių bei skatinti juos bendrauti. Ši sesija - dar viena galimybė užmegzti ryšį.


Nemažas susidomėjimas pirmaisiais dviem NOKIA PLUG IN renginiais, vykusiais balandžio 12 d. ir gegužės 17 d. Vilniuje, rodo, kad šokių muzika Lietuvoje populiari, todėl NOKIA su džiaugsmu tęsia pradėtą darbą.


Daugelyje užsienio šalių NOKIA DJ MUSIC SHOW sesijos yra laikomos ir naujos jaunimo kartos forumais. Kaip teigia sociologai, sparčiai vystantis informacinių technologijų galimybėms, keičiasi ir jas įsisavinančių žmonių tarpusavio bendravimo tendencijos - mobilieji telefonai tampa fotoaparatais, grotuvais, kompiuteriais ar informacijos talpyklomis, kurių dėka vystosi neribotų galimybių bendravimas, sąlygojantis naujų stilių bei kultūros atsiradimą. Šokių muzikos vakarėliai - taip pat vienas iš būdų plėtoti bendravimą tarp įvairaus jaunimo.


Parengta pagal "Dada"
Arbuzas, 2007 Balandžio 09, 20:29

Komentarai

  • Tea Leone.
    Tea Leone. @ 2003 Birželio 13, 12:41

    na ka turesim dar viena gyva ir akivaizdu reklamini bukleta. buvo ore dabar dar vienas bus. smagu.

    0  0
Komentuoti gali tik registruoti, ir neapriboti vartotojai.