Registruotis | 
Dabar naršo: 0 vartotojų ir 80 svečių
Temos


Achtung: darome hip hip hip, darome hop hop hop!

Tęsiame naktinius pasižvalgymus po undergroundinį Berlyno gyvenimą – šį kartą hiphopo ritmu. Ir nereikia broliams šaunuoliams skeptiškai trūkčioti pečiais – tai, kad Berlynas pripažintas reivo vakarėlių sostine, dar nereiškia, kad mėgstantiems kitokio stiliaus tūsus belieka gailiomis akimis slankioti pakampėmis. Jūsų dėmesiui – keletas labai skirtingo pobūdžio „razinkų“ hiphopo mėgėjams.

2BE

Didžiausias klubas, savaitgaliais iki paryčių po savo sparnu glaudžiantis hiphipo ir repo mylėtojus. Iš išorės didelį pramoninį sandėlį primenančio 2BE viduje telpa įspūdingo dydžio minia, energingai šokanti iki saulei pradedant budinti svietą. Publika nustebins savo įvairumu – nuo herojų, tarsi atvykusių iš animacinių filmų,, iki paprasto jaunimėlio. Visi čia sutaria puikiai, nekonfliktuoja, ir harmoningai tūsuoja, muzikai mušant decibelų rekordus.

Daugiau informacijos www.2be-club.de

ACUD
„Acud“: skubėk išgyventi dalelę istorijos, autentikos ir undergroundo


Bene įvairiapusiškiausia ir šarmingiausia laisvalaikio praleidimo vieta – kultūros centras, įkurtas pačioje Berlyno kultūrinės revoliucijos pradžioje. Centras susideda iš teatro, kino, kavinių ir geros dozės kultūrinio gyvenimo. Ir kai mes sakome „kultūrinio gyvenimo“, turime galvoje komercijos dogmoms nepaklususio undergroundinio tūso, kuriame grojami drum ‘n‘ bass, reggae ir hiphopas, kur mainstreamui nėra vietos, o undergroundo mėgėjams užsidega akys ir ima drėkti delnai. Svarbi informacija – „Acud“ centrui šiuo metu gresia iškeldinimas, nebent per trumpą laiką būtų surinktos lėšos patalpoms įsigyti, todėl paskubėk aplankyti vieną dalelę istorijos!

Daugiau informacijos www.acud.de„Kurvenstar“

Iš esmės tai vieta, skirta jaunesnei publikai, kur dozės undergroundinio ir labiau mainstream hiphopo kokteilio įsisavinti susirenka b-boys. Tačiau mūsų simpatijas „Kurvenstar“ užkariavo ne savo siūlomų vakarėlių meniu, o nenuginčijamu chillout’u dieną . Tai TOBULAS pasirinkimas norint gerai praleisti laiką kitą dieną po vakarėlio (arba ieškoti politinio prieglobsčio – priklauso nuo to, kaip audringa buvo naktis). „Kurvenstar“ kažkuo panašus į lietuviškąjį „Soulbox’ą“ – skanus dieną teikiamas maistas, draugiška aplinka (bounceris pasirodo tik apie 23 val.), neerzinančiai stilingas jaunimas ir smagi bendro „atsipūtimo“ atmosfera.

Daugiau informacijos www.kurvenstar.deVažiuok patyrinėt Berlyno su ecolines.net. Dabar bilietai į Berlyną nuo 9 LT.
www.kaveiktirudeni.lt, 2012 Lapkričio 07, 17:54

Komentarai

  • greita
    greita @ 2013 Sausio 22, 01:52

    Nu jo Berlynieciai tikrai turi kur pasiaust:)))

    0  0
Komentuoti gali tik registruoti, ir neapriboti vartotojai.