Registruotis | 
Dabar naršo: 0 vartotojų ir 137 svečiai
Temos


Sarah Main: "Net jei žmonės ir groja skirtingų stilių muziką, jie Ibicoje tai daro gerai!" (Specialiai Djscene.lt)

Australė Sarah Main - pirmoji iš trijų didžiųjų (be abejo, jie tokie ne vieninteliai) vasaros šokių muzikos miestų ambasadorių, šį mėnesį grosiančių "Exit" vasaros rezidencijoje Palangoje. Šis interviu - taip pat pirmasis iš trijų. Kaip ir būsimieji pokalbiai su Cedric Gervais iš Majamio bei Dion Mavath iš Dubajaus, šis sukosi apie vietą, kurioje jau kuris laikas gyvena klubo "Pacha" rezidentė Sarah - Ibicos salą Viduržemio jūroje. Nes gyventi ir diena iš dienos didžėjauti viename iš karštųjų planetos taškų - ne tik malonumas, bet ir iššūkis!

Nuo to ir pradėkim - ar jautiesi Ibicos bei klubo "Pacha" ambasadore visame pasaulyje?

Tai, kad mane sieja su šiais dviem pavadinimais, man didelė garbė. Ibicoje gyvenu jau devyneri metai, tiek pat reziduoju klube "Pacha", taigi akivaizdu, kad ir salą, ir klubą pažįstu bent jau neblogai. "Pacha" ir Ibica man neatsiejami. Tikiu, kad klubas nemažai prisideda prie to saloje tvyrančio jausmo, kurį pajaučiame vos atvykę.

Ar didžėjavai dar prieš persikeldama gyventi į Ibicą, ar užsimanei groti tik atvykusi?

Taip, didžėjauju nuo 18-os. Esu grojusi ne viename kietame Sidnio klube, taip pat dažnokai važinėdavau po Australiją. Tuomet viskas buvo labai smagu, visgi jausdavau, kad už šalies ribų yra kažkas daugiau. Pirmoji kelionė į Ibicą ir atvėrė man akis į didžiąją šokių muzikos sceną. Čia vėl turėjau pradėti nuo pačios apačios ir iš naujo susikurti vardą bei reputaciją. Tai - pašėlęs, bet labai malonus kelias!

O kada ir kodėl atsidūrei Ibicoje?

Pirmą kartą atvykau į salą 1999-aisiais, po to, kai nugirdau pasakojimą apie stebuklingą vietą Viduržemio jūroje, kur muzika skamba ištisą parą. Kitais metais atvykau praleisti dar vienų vasaros atostogų, o oficialiai atsikrausčiau kitą žiemą.

Kodėl nusprendei pasilikti čia visam laikui? Ar kada gailėjaisi tokio žingsnio?

Tiesiog po to, kai 2001-ųjų vasaros pabaigoje pagrojau "Pacha", gavau pasiūlymą klube reziduoti ateinančią žiemą. Negalėjau atsisakyti tokios progos, laiko apsispręsti turėjau tikrai mažai, taigi... Gyvendama čia iškart pasijaučiau namuose, pilna įkvėpimo, taigi ir po dešimties saloje praleistų metų galiu pasakyti, kad neįsivaizduoju savęs niekur kitur.

Ar tavo grojamai bei kuriamai muzikai tinka apibūdinimas "Ibicos skambesys"? Kaip jį formuoji, kas apskritai formuoja Ibicos skambesį?

Mano skambesys - tai "Pacha" skambesys. Jis išties "housinis" ir, sakyčiau, vibruojantis. O Ibicos skambesys tikrai įvairus. Salos superklubuose skamba daug skirtingų elektroninės muzikos stilių... sakyčiau, vienas dalykas, vienijantis juos visus - kokybė. Net jei žmonės ir groja skirtingų stilių muziką, jie Ibicoje tai daro gerai, cha cha!

Ar turi kokį dievinamą atlikėją ar įrašų kompaniją?

Taip, "Soulwax" arba "2 Many DJs"!

Kokia, be klubo "Pacha", tavo mėgiamiausia vieta Ibicoje?

O, jų tiek daug... mėgstu leisti vakarus prie Sa Punta, Talamanca paplūdimyje, žuvų restorane. Čia ir pavalgyti skaniai galima, ir į vandenį įšokti. Dar mėgstu plaukioti Cala Conta paplūdimyje, kairėje pusėje. Ibiza Towne apsipirkinėju, o sekmadieniais užsuku į Playa Den Bossa. Čia pastaruoju metu atsidarė naujų šaunių barų, na, o po to, aišku, į "We Love Sundays" klube "Space".

Ar yra blogiausias dalykas saloje?

Tik tos šiukšlės, kurias atneša turizmas... Jos tikrai gali sugadinti tyrą salos grožį.

O ar recesijos požymius Ibicoje juntate?

Gal šiemet vos šiek tiek ir tyliau - bent jau pastebėti įmanoma. Nemanau, kad labai nukentės klubai - sulėtėjo tik pigiausias turizmas bei kelialapių pardavimai.

Kaip Ibicos "Pacha" rezidentė, keliauji ir po kitus vyšniomis padabintus klubus pasaulyje. Kuo jie skiriasi nuo "gimtosios" vietos?

Taip, esu grojusi beveik visose "Pacha", ir visos jos dramatiškai skiriasi. Kai kurios išties artimos Ibicos "Pacha" dvasiai, kitos gi didesnės, mažesnės ar šiaip siūlo skirtingus dalykus. Pavyzdžiui, viena mano mėgiamiausių "Pacha" Marakeše vienu metu yra ir milžiniškas klubas, ir didelė chill out zona, ir du restoranai, ir net baseinas. Pribloškia! Muzikine prasme tuo tarpu visos gana panašios. Visos "Pacha" - house klubai, taigi visose galiu groti maždaug tą patį, ką Ibicoje.

Lankeisi ir Vilniaus "Pacha" - atrodo, tai buvo daugiau nei prieš metus, žiemą, ar ne?

Taip, buvo labai šalta! Bet viduje - karšta ir šiaip nuostabu. Man patiko susirinkę žmonės, jie atrodė šilti ir lengvai priėmė mano skambesį, taigi išties įdomu grįžti antram raundui. Lietuva, atlaikyk!
Daina D., 2009 Liepos 15, 10:58

Komentarai

Komentuoti gali tik registruoti, ir neapriboti vartotojai.