Registruotis | 
Dabar naršo: 0 vartotojų ir 35 svečiai
Temos


Senoji mokykla: Kaip derėtų reikšti norus

Jie atėjo ir... išėjo, tačiau paliko šį tą vertingo. Jie išleido savo jaunuoliškas svajones, kurios, iš esmės, nesiskiria nuo daugumos nūdienos jaunimo siekių ir visą tai padarė in a very catchy manner.

Du vaikinai, besimokantys vidurinėje įrašė "Sharevari" per savo vasaros atostogas 1981m. Iškart po to Paul Lesley ir Sterling Jones nunešė savo perlo demo į klubą "Charivari" ir atidavė į DJ Darryl Shannon rankas. Miniai patiko, o minioje pasislėpęs tūnojo didysis bei paslaptingasis Electrifying Mojo.


Beje, kalbant apie "Sharevari" ir "Charivari" skambesio panašumus, jaunuolių gabalas buvo pavadintas klubo garbei, o klubas - pagal kažkokį Prancūzišką drabužių brendą. Taip pat šiandien Škotijoje galite rasti ir klubą, kurio pavadinimas yra "Shari Vari".

Grįžkime prie vaikinų ir Electrifying Mojo. Pastarasis juos pasikvietė į savo laidą ir net sugalvojo šio boyband'o pavadinimą, kadangi P.Lesley ir S.Jones apie tai nebuvo pagalvoję. Electrifying Mojo pasiūlė "A Number Of Names", o tie du tiesiog linktelėjo galvomis.

Kai "Sharevari" demo tapo galutine versija, "A Number Of Names" išleido ją vienoje plokštelėje kartu su Skitso (punk-funk-disco takeliu) savo pačių įkurtame leible "Capriccio" su katalogo numeriu P-928 (a la Porsche 928, apie kurį užsimenama tame pačiame "Sharevari"). Po metų (1982) ši plokštelė buvo išleista Kanadoje (Quality Records Ltd.) ir Europoje ( dukterinis Warner Bros. leiblas).


Šitaip su Electrifying Mojo bei daugybės kitų DJ'ų pagalba "Sharevari" tapo undergroundiniu grynuoliu, skambančiu visame pasaulyje bei vienu iš pirmųjų techno takelių, kurių gimtinė - Detroitas. Visgi, daugiau niekas nieko apie "A Number Of Names" nebegirdėjo....

...iki pat 2001m., kai Keith Tucker iš AUX88 pasikvietė Paul ir Sterling į tų metų Detroito elektroninės muzikos festivalį. O iškart po to Tucker'io leiblas "Puzzlebox records" išleido visą šūsnį "Shari Vari" (taip, kažkodėl nebe "Sharevari"). Prie jų taip pat prisidėjo ir "International Deejay Gigolo" su dviem remiksais. Vienas jų - The Hacker & Vitalic darbas - vertas dešimties balų.

Po to vėl stojo tyla, kuri taip ir nesibaigė.

Kas liečia debatus dėl pirmojo techno leidinio Detroite, Lesley pats puikiai viską išaiškino: "Aš manau, kad "Alleys of Your Mind" buvo išleistas anksčiau, bet taip pat manau, kad mes sukūrėme "Sharevari" kur kas anksčiau, tiesiog neturėjome pinigų leidybai. Kūrinys pirmąkart nuskambėjo per garsiakalbius taip pat anksčiau nei 'Alėjos' ar Kraftwerkų "Computer World". Mojo irgi jį leido, tačiau "Sharevari" pasiekė gatves jau po minėtųjų kūrinių. Iš pradžių aš buvau kiek įsižeidęs, nes maniau, jog esame pirmi." "A Number Of Names| nusprendė savo pirmąjį įrašą išleisti nepriklausomai, o tada, anot Lesley, jie ieškojo didesnių kontraktų ir gavo pasiūlymą iš "Quality", tai leido jiems "išsileisti" didesniu tiražu ir taip pat apjungti "Sharevari" su "Skitso". "Darbas su "Quality" truko apie pusantrų metų, o tada tiesiog grįžome į mokyklą ir atidėjome muzikos verslą į šalį."

Taigi, vaikai, moralas toks, kad jei bent kartą tinkamai išreikšite savo paiką norą turėti smagų automobilį ir patrauklią mergaitę - galite turėti daug daugiau.

Vienkartinis talentas irgi talentas.
Another Justin, 2008 Birželio 07, 20:48

Komentarai

Komentuoti gali tik registruoti, ir neapriboti vartotojai.