Registruotis | 
Dabar naršo: 0 vartotojų ir 82 svečiai
Temos


Greg Dorban: "Nuostabiausias dalykas - groti vakarėliuose, kur žmonės ateina su mintim puikiai pasilinksminti iki pat ryto" (Specialiai Djscene.lt)

Greg Dorban - "Reelgroove Records" įkūrėjas ir savininkas. Savo įrašų kompanijos muziką jis pristatinėja nuo žymiausių Didžiosios Britanijos klubų "Ministry of Sound", "Turnmills" ar "Pacha" iki Azijos ir Afrikos renginių, o groja su tokiais kaip Paul Farris (Defected), Andy Daniell (Defected), Audiowhores (Soulfuric), Bugz In The Attic (Fabric / V2), Reel People (Defected / Papa). Birželį jis siautė Kauno Jachtklube, o gruodžio 14-ą su savo karštu soulful funky house grįžta į tą patį miestą, Absento kokteilių barą.

Pradėjai groti dar paauglystėje. Ar per pastaruosius metus šokių muzikos stilių "šuoliai" pakeitė tave? Kaip?

Per šiuos penkerius metus house muzika smarkiai vystėsi ir keitėsi.. Iš tikrųjų visi muzikos stiliai periodiškai kinta. Vakarėlių publika nori girdėti naujus, negirdėtus garsus ir elementus bei kitokią muzikos struktūrą. Tai verčia muziką keistis, ir prie šių pokyčių nemažai prisideda internetas ir naujos technologijos. Vis labiau didėjanti globalizacija atlikėjams ir prodiuseriams leidžia plėsti akiratį ir ieškoti naujų idėjų ne tik savo šalyje.

Elektroninė muzika pastaruoju metu labai išpopuliarėjo, o ypatingai - minimal ir electro house stiliai. Tam įtakos turėjo begalė priežasčių, o viena iš pagrindinių - Ibiza. Prieš keletą metų šie muzikos stiliai visiškai užvaldė salą, o kiek vėliau - ir viso pasaulio klubus. Aš asmeniškai manau, kad tai tiesiog mados klyksmas, ir man labai įdomu kaip viskas pasikeis dar po kelerių metų...

Ką tu manai apie house muziką? Privalumai ir trūkumai.

House muzika, tai - džiaugsmas, jausmai, emocijos ir aistra. Tai viskas, kas muzikoje ir turi būti. Ji apima visą spektrą nuotaikų: nuo lounge soulful muzikos, galinčios atpalaiduoti ir leisti pailsėti, iki pakeliančios nuotaiką ir verčiančios lėkti į klubą ir šokti.

"Reelgroove". Nuo ko viskas prasidėjo? Kokie ateities planai?

"Reelgroove" atsirado daugiau nei prieš metus. Tai buvo neįtikėtinai įdomūs 12 mėnesių , per kuriuos aplankėme 4 kontinentus, kad galėtume išleisti savo pirmąją kompiliaciją. Šiuo metu įrašų kompanijoje išleidžiama daug puikių kūrinių. Mes norime, kad visame pasaulyje būtų muzikos, kuria "Reelgroove" tiki! Tam pasiekti mes leidžiame naujus kūrinius, albumus, rengiame vakarėlius visame pasaulyje.. Taip pat verta paminėti "Roo2" - tai seserinė "Reelgroove" įrašų kompanija, kuriai vadovauja mūsų partneris Ridney. "Roo2" orientuojasi į šokiams skirtą muziką šiek tiek daugiau nei "Reelgroove". Jie turi keletą neįtikėtinų planų 2008 metams!

Kompiliacija "The sound of Reelgroove". Kalbama, kad tai vienas stipriausių soulful house rinkinių per pastaruosius metus su tokiais, kaip Miguel Migs, Yass, Sumo. Gal galėtum daugiau papasakoti apie šį rinkinį?

2008 metų sausį šį rinkinį bus galima rasti viso pasaulio muzikos parduotuvėse. Albumo tikslas - patraukti publiką Reelgroove garsais ir sukelti daug emocijų. Mes nenorime pasirodyti madingi ir nenaudojame topuose esančių kūrinių. Viskas sukasi aplink tai, kad norime pasauliui parodyti Reelgroove muziką. Tikiuosi, tai bus kažkas tokio, kas sugebės išlaikyti laiko testą ir bus klausoma metų metais...

Buvai Lietuvoje birželį Santi Touch ir Karaliaus gimtadienio vakarėlyje. Ką manai apie lietuvos publiką?

Lietuvoje - nuostabi vakarėlių atmosfera. Tai viena iš nedaugelio vietų, kur publika vertina muziką, yra jai neįtikėtinai atvira ir pasiduodanti. Nuostabiausias dalykas - groti vakarėliuose, kur žmonės ateina su mintim puikiai pasilinksminti iki pat ryto!

Dabar groji vakarėliuose ir vadovauji įrašų kompanijai. Gal turi planų pats prisisėsti studijoje ir kurti?

Iš tikrųjų ši mintis kuriam laikui buvo apleidusi mane! Iš pradžių reikia pabaigti jau pradėtus projektus. Turbūt pasijusčiau kaltas, jei laiką leisčiau dėl savęs, o ne dėl "Reelgroove", todėl negaliu skųstis. Įrašų kompanija ir jos muzika man dabar daug svarbesnė nei individualūs kūrybiniai projektai.. bet be jokios abejonės šią mintį pasilieku ateičiai!

Girdėjome apie tavo cd kolekcijos vagystę. Ar tai nebuvo proga prisiminti keletą jau užmirštų kūrinių?

Taip, dauguma cd buvo pavogti. Man pasisekė, kad į viską žiūriu pozytiviai! Prarasti 400 cd kompaktų - gana skausminga situacija. Tikriausiai esu labai laimingas, kad tai buvo cd, o ne vinilinių plokštelių kolekcija! Tačiau, kaip ir tu sakei, tai ištikrųjų buvo proga iš naujo atrasti pamirštus kūrinius ir vėl iš naujo susidėti cd į dėklą..

Ir pabaigai - mėgstamiausių įrašų Top 10.

Oooo, tai BE GALO sunku! Aš negaliu sudaryti savo mėgstamiausių dešimtuko, bet paminėsiu keletą kūrinių, pirmiausia pasiekusių mano mintis!

"Nightrhymes - Chicago" - ką aš galiu pasakyti, tikriausiai tai mano metų "gabalas" na ne tik mano, bet ir "Reelgroove". Žudantis dalykas, kartu su visais remixais!

Dennis Ferrer - "Touched The Sky" - nesenstantis, nepaprastai jausmingas įrašas. Nuostabus vokalas..

"Fudge - Keep On". Nesu tikras ar jis išleistas, bet labai džiaugiuosi, kad jį turiu.. Muzika su klasikiniu vokalu, suteikianti šokių aikštelėje naujų pojūčių. Stulbinama !

Yass - "I'm free" - akimirkos žmogus Yass suteikia galimybę paklausyti neįtikėtino įrašo, kuriame yra visko, ko reikia: stipri boso linija, soulful jausmas ir visa tai tiesiog griauna klubus!

Miguel Migs - "So Far" - WOW. Koks "gabalas"!

Marquito - "Face It Now" - vienas mano mėgstamiausių. Dar vienas įrašas su solidžiais miksais iš Panevino įrašų kompanijos. Tiesiog sukurta vakarėliams.

Filin Brake & David Maranello - "Black Magic Pearl'"- DJ Tekin padarė puikų remixą. Įrašas, įkvėptas afro muzikos ir pašėlęs kaip paragaras! Tikrai veža!

Panevino - "The Way I Am" - jis man patinka nuo tada, kai pirmą kartą išgirdau . Ir vėl iš "Panevino". Super įrašų kompanija !

Alfred Azzetto - "Colors" - geriausias 2007 WMC įrašas . Jau greitai pasirodys stiprūs miksai ir vokalinė versija... Masyvus!

Kemal - "My Faith" - per visus šiuos metus buvo kiekviename mano sete. Gilus, seksualus ir pakeliantis nuotaiką.
Santi Touch, 2007 Gruodžio 04, 09:51

Komentarai

 • Adam Vicious
  Adam Vicious @ 2009 Rugpjūčio 19, 07:25

  Nice one, Santi!

  0  0
 • zuvies_grybas
  zuvies_grybas @ 2007 Gruodžio 18, 03:05

  super.

  0  0
 • SvarcuS
  SvarcuS @ 2007 Gruodžio 15, 04:06

  tiesa sakant prisiminiau, kad dar gyvuoja solidus huosas ;)

  0  0
 • k.k
  k.k @ 2007 Gruodžio 05, 12:49

  Tikrai geras topas pas Greg Dorban. Yass ir Dj Fudge visiskai istaske vilniuje per Deep Inc tusus klube Woo. Santi taip ir toliau

  0  0
 • pantoma
  pantoma @ 2007 Gruodžio 04, 11:19

  nerealu kad reelgroove bus lietuvoje!!! SUPER

  0  0
 • deiwis10
  deiwis10 @ 2007 Gruodžio 04, 02:25

  geras interviw

  0  0
Komentuoti gali tik registruoti, ir neapriboti vartotojai.