Registruotis | 
Dabar naršo: 0 vartotojų ir 171 svečias
Temos


D Ramirez: "įtikęs publikai, patapęs žinomu, galiu staigiai ir netikėtai grįžti prie šaknų, sukurti ką nors labai pogrindinio" (Specialiai Djscene.lt)

D Ramirezo pasirodymas "Selection" festivalyje, kuris vyko lapkričio devintąją, ko gero, buvo labiausiai nusisekęs - jis įtiko ir populiaraus, ir subtilesnio skambesio mėgėjams. Tai rodo ir atsiliepimai, kuriuose D Ramirezas sulaukė kur kas daugiau pagyrų nei dalies lankytojų nesuprasta vakaro žvaigždė - John Acquaviva .

Apskritai šie metai Ramirezui buvo itin sėkmingi - jis nugvelbė geriausio britų remiksuotojo ir geriausio britų prodiuserio (Pagal "DJmag") titulus, išleido "biografinį" miksą "Rewind / Fast Forward", o remiksuota "Bodyrox - Yeah Yeah" versija buvo nominuota Ivor Novello premijai. D Ramirezą gal ir galima apkaltinti paviršutiniškumu, užtat bendrauti su juo buvo smagu, juolab, kad tai buvo vienintelis iš tą vakarą grojusių didžėjų, kuris juokėsi.

Džiaugiesi dviem šauniais titulais - geriausio britų prodiuserio bei geriausio britų remiksuotojo. Kuris iš šių darbų tau mielesnis?
Prodiusavimas. Kadangi, kai remiksuoji svetimus kūrinius - išmėtai geras idėjas, kurias galėtum panaudoti savo paties kūriniuose. Kartais prastą gabalą padarai kur kas geresnį - tokiu atveju kokybiškas būtų buvęs bet koks tavo paties gabalas... Kur kas geriau sutelkti dėmesį į savosios muzikos kūryba.

Tai iš kur tas "Geriausias britų remiksuotojas"?
Remiksuoju, nes norisi tapti populiaresniam, "turėti vardą". Bet kai jau tampi pakankamai žinomas ir tavo pseudonimas jau šį tą reiškia, remiksuoti nėra būtina. Todėl paskutiniuoju metu nustojau tai daryti.

Nori pasakyti, kad neremiksuodamas neišgarsėsi?
Aišku, kad tai įmanoma, bet kartais, kai esi nežinomas, labai sudėtinga priversti žmones atkreipti į save dėmesį, kad jie bent jau pabandytų paklausyti tavo kūrybos. Bet jei remiksuoji kokią nors žvaigždę... Pavyzdžiui, aš remiksavau vieną Roger Sanchezo kūrinį, o jis labai didelė žvaigždė, todėl visi klausė to kūrinio vien dėl Roger Sanchezo - taip dalis išgirdo ir mano vardą.

Taigi norėdamas išgarsėti, turėčiau eit pas žvaigždę ir tartis dėl jos kūrinio remikso?
Ne, viskas yra atvirkščiai. Reikia kurti gerą muziką, ir žvaigždė pati pasiūlys remiksuoti vieną ar kitą savo kūrinį.

O kas labiau apsimoka finansiškai? Prodiusavimas ar remiksavimas?
Aišku sava kūryba. Nors jei remiksuoji vieną gabalą po kito ir tampi žinomas, visi kviečia tave groti, o pinigai, kuriuos gauni už didžėjavimą yra tikrai nemaži. Bet jei kalbėsime apie pinigus, gaunamus už konkretaus įrašo pardavimą, tai pavykęs remiksas duoda kur kas mažiau pelno nei pavykęs autorinis hitas.

Visai neseniai išleidai savo retrospektyvą "Rewind/Fast Forward" - nebeturi naujų minčių ar jautiesi kaip pop žvaigždė, kuriai tiesiog privalu turėti savą "best of"?
Ne, minčių aš dar turiu - šiuo metu kaip tik įrašinėju naują albumą. Tiesiog daugumai esu žinomas tik dėl "Bodyrox" ar Roger Sanchezo remiksų, žmonės nežino, ką kūriau prieš tai. Šiuos klausytojus, kol jie lauks mano naujo albumo, norėčiau supažindinti su savo senesne, ne tokia mainstream'ine kūryba.

Aš tave pirmąkart išgirdau, kai buvai sunkaus progresyvo atstovas, o dabar pasinėrei į elektrifikuotą skambesį. Seki madą?
Na, visada turi eiti kartu su emm... belekokia mada ir nestovėti vietoj. Tiesą sakant, šis skambesys man iš tikrųjų patinka.

O kodėl vis tik electro, o ne minimal?
Gal dėl to, kad šis komerciškesnis; electro padeda lengviau susikurti gerą vardą, išgarsėti.

Tas "vardas" tau labai svarbus.
Taip - įtikęs publikai, tapęs žinomu, galiu staigiai ir netikėtai grįžti prie šaknų, sukurti ką nors labai pogrindinio. Tada kūrinys, kurio dauguma šiaip nebūtų klausiusi ir apie kurį nebūtų žinojusi, tikrai bus išgirstas vien dėl to, kad esu žinomas ir pripažintas.

Pripažinimo jau sulaukei. Įdomu, koks bus naujasis tavo albumas?
Įvairiausių stilių mišinys. Nuo to electro iki dainų - omeny turiu dainas tikrąja to žodžio prasme. Žinai, kaip tos popso dainos... Na, ko gero, albumas vis dėlto bus artimesnis mainstream'ui.

Kas, tavo manymu, yra klubinė kultūra?
Yra galybė klubinės kultūros formų - jas įkūnija ir vadinamieji kietiakų prabangiuose klubuose, ir apdriskę vaikinai, besitūsinantys rūsiuose. Klubinė kultūra - tai žmonės, kurie vaikšto į klubus ir nori smagiai praleisti laiką, kad ir ką jie darytų.

Kodėl nusprendei tapti didžėjum?
Tai įvyko labai seniai. Aš labai myliu muziką ir ...

Tai čia toks tradicinis ir nuobodokas atsakymas, negi nebuvo nieko daugiau nei "didžėjauti - kieta?"
Kurti muziką pradėjau 13-os kūryba -buvo labai smagu žaisti su house garsais. Namuose visokių samplerių, ritmo mašinų ir sintezatorių vis daugėjo ir daugėjo... kol galiausiai pradėjau ne tik kurti, bet ir groti.

Kaip tvarkaisi su fanais?
Reikia visada nešiotis tušinuką autografams. (Juokiasi) Iš tikro jų kuprinėje turiu du!

O kaip su didžėjų fanėm-draugėm (groupies)?
Na, jos juk nėra toks jau blogas dalykas (patenkintas). Hehe, ginuosi nuo jų su lazda.

Nepadoriausias nuotykis už pulto?
Kartą man labai reikėjo nusišlapint, o arti didžėjaus pulto nebuvo jokio tualeto. Be to nebuvo nė vieno žmogaus šalia, kuris galėtų mane trumpam pakeisti, o aplink buvo tiek žmonių, kad nusigauti iki tualeto ir spėti grįžti nesugadinus seto tikrai nebūtų pavykę. Tad apsidariau ar niekas nežiūri, ir kadangi nežiūrėjo...

Kokia publika tau patinka labiausiai?
Tiesą sakant man labai patinka ši, kuri susirinko šiandien.

O smagiau groti dideliuose ar mažuose renginiuose?
Ir ten, ir ten groti smagu. Bet man labiau patinka groti mažame vakarėlyje. Jie būna kur kas intymesni, man patinka, kai didžėjaus pultas yra viename lygyje su šokėjais, kai grodamas galiu dalinti autografus, kad ne veltui kuprinėje nešiočiausi tušinukus.

Laisvalaikis?
Aš tokio neturiu.

Meluoji!
Velnias, žmogau, aš labai nuobodus - žiūriu gerus filmus, leidžiu vakarus su drauge, nevaikštau į klubus.

Kas tau geras filmas?
Ėėėė, geras filmas yra, mmm.... ai. Sunkus šitas, einam prie kito klausimo?

Ar tu ištikimas?
Aha.

Ė, tai gal tu rimtai nuo fanių ginies su lazda?
Tai ne... Dar sušunku "dinkit jūs niekšės" prieš smogdamas.

Skaitai knygas?
Jo! (Pats nustebęs)

Kokias?
Paskutiniu metu - įdomias (labai rimtai). Neseniai perskaičiau A. Warhol "From there, and back again" - tai jo biografija. Dar labai geras autorius yra Paul (neiššifravau pavardės - aut. past.) jis rašo tokias knygas kaip "how to get a head in business" ir panašiai.

Kaip ir viskas. Dėkui.
Gerai. Jėga!

Sv. Velnias, 2007 Lapkričio 19, 22:20

Komentarai

 • Nestas
  Nestas @ 2007 Gruodžio 02, 08:37

  Idomu buvo skaityt :) Man tikrai patinka jo kuryba ;)

  0  0
 • Mr.Fish
  Mr.Fish @ 2007 Lapkričio 29, 02:58

  gal siaip viskas ir px ;]] bet roza tai Maiklo Dzeksono ;]]]

  0  0
 • Bytas V.
  Bytas V. @ 2007 Lapkričio 28, 08:20

  smagus straipsins :) jei toks ir buvo visas dialogas, tai Ramirezas atrodo tikrai malonus, kaip asmenybė :)

  0  0
 • negali.but
  negali.but @ 2007 Lapkričio 27, 11:01

  nu jis ne tu Weax'ai, kad nesiotis mixuota cd, kuriu pas tave tai daug speju:)

  0  0
 • Weax
  Weax @ 2007 Lapkričio 27, 04:54

  Ramirezai, kad nemishti prie pulto (negrazu juk =))) reikia neshiotis mixuota cd, kad bent 7 minutem galetum pasisalint.

  0  0
 • macola
  macola @ 2007 Lapkričio 24, 03:26

  Atrodo labai paprastas zmogus. Linksmas, draugiskas, atviras. Jo kuryba, bet jau man, visai patinka. Kliuvo tik vienas faktas, del to "vardo" ir pinigu. Ar tik nebus D. Ramirez zvaigzdziu liga apsirges?

  0  0
 • Juozus
  Juozus @ 2007 Lapkričio 23, 05:06

  nawet neskaicysiu

  0  0
 • just turned 27
  just turned 27 @ 2007 Lapkričio 23, 01:57

  O man patiko sitas jo intervas... labai aiskiai pasako kas kaip ir su kuo.. ir kad pinigai tikrai svarbu :)
  Plius jo natura jau tokia (buti isisiepusiam :D ... atrodyti laimingai ir kitus laimingais padaryt :) )

  muzika tikrai kokybiska ir labai gera

  Taip kad Sv Velniau uz interva '2' Kudos :D

  Tii
  www.myspace.com

  0  0
 • burbuliai
  burbuliai @ 2007 Lapkričio 22, 05:42

  geras dj ir gabalai jo geri. Jis bent jau neslepia ir neapsimeta durneliu kaip dauguma kad pinigai jiems nerupi.

  0  0
 • joks_formatas
  joks_formatas @ 2007 Lapkričio 22, 12:06

  Tas "vardas" tau labai svarbus.
  Taip - įtikęs publikai, tapęs žinomu, galiu staigiai ir netikėtai grįžti prie šaknų, sukurti ką nors labai pogrindinio. Tada kūrinys, kurio dauguma šiaip nebūtų klausiusi ir apie kurį nebūtų žinojusi, tikrai bus išgirstas vien dėl to, kad esu žinomas ir pripažintas.

  tiesa pasakius shituo atveju ash visishkaj pritariu, kaj turi varda gali ishtikro pradeti po bishki palejdineti muzika kuria myli...o kadangi plaukioji stambiose vandenyse, visi tiesiog bus priversti klausytis...tokiu budu ish mejnstrymo galima ishlipti sausam, ir su sawim prigriebti pora stambiu zhuvychiu atejchiai...kuriu prirejks kad butum ir populiarus ir nepopsioras :) chia IMO. o shejp bishki jau per smarkiai jis bando tapti populiarus, ishkarto saldumu padvelke...tiesa pasakius dabar net nebandysiu klausytis ka jis butent sukures/remixaves...jau nuspeju :D

  0  0
Komentuoti gali tik registruoti, ir neapriboti vartotojai.