Registruotis | 
Dabar naršo: 0 vartotojų ir 102 svečiai
Temos


Kalba Jolita Pabludo iš Antverpeno!

Jolita PabludoJolitą mes atsimenam iš tų naktų, kada ji nepaprastai gerai suvedinėdavo laužytus ritmus Vilniaus vakarėliuose. Vėliau ji kartu Arūne aka 1.1 (DidUReally, Faces records) išvažiavo į Belgiją. Vilnius ryšį su merginomis jautė per "Hepcat radio", kurios laidas į downtempo atsivertę reiveriai nuožmiai siuntėsi iš interneto bei klausėsi dar ir dar kartą.

2005 Jolita Pabludo buvo pakviesta į "Redbull Music Academy" Sietle. Arūnė Antverpeną Belgijoje iškeitė į Londoną. Kas vyko toliau mes nežinome...

Jolita: O toliau sekė pauzė... susijusiu su asmeniniu gyvenimu. Tiesiog turėjau ir vis dar turiu svarbesnių reikalų nei mano pačios ambicijos ;-) Taigi, minutei stabtelėjau, nors kurį laiką dar rūpinausi, kad "Hep Cat" klausytojai galėtų girdėti savo mėgstamą muziką. Beje, manau greitu laiku Jus vėl turėtų pasiekti geros žinios iš "Hep Cat" pusės...

Tačiau muzika mane supa visą laiką, aš visa laiką su ja, dirbdama Wallys Groove World / A-Pen (www.wallysgrooveworld.com) įrašų parduotuvėje.

Beje, Arūnei išvykus mūsų bendradarbiavimas nenutrūko, tiesiog projektą "In Dutch Inc.", pakeitė "Did U Really...???", iš kurio netrukus turėtumėt sulaukti naujienų. Apskritai, "Did U Really", tampa ne vien muzikos, o įvairias meno šakas ir artistus jungiančiu projektu.

Jolita PabludoKaip tavo matymu pasikeitė Beneliukso šalių scena nuo to laiko, kai atvažiavai į Antverpeną?
Muzikos atžvilgiu Beneliukso šalys yra gana skirtingos, tai buvo ir tada, kai mes atvykom į Belgiją. O muzikos evoliuciją galime prilyginti mados pasauliui: tos pačios kryptys grįžta vėl ir vėl tačiau kaskart atsinaujinę, todėl skamba naujai ir aktualiai. Ir taip, manau, yra visur Beneliukse, Londone, Vilniuje ar Tokijuje....

Labai pasijautė kai į Belgiją atūžė electro banga. Jau kurį laiką mūsų plokštelių parduotuvėje šios muzikos nuperkama turbūt daugiausiai. Ir tik neseniai pajutom, kad atsigauna ir kitokia muzika... Smagu!

Pastaraisiais metais, mano manymu, sceną buvo užvaldę electro ir rock, tačiau situacija keičiasi.

Apskritai manau, kad Beneliukso šalyse labai trūksta scenos įvairovės, ypač Belgijoje ir ypač pastaruoju metu. Gal dėl to, kad maža šalis...??? Vis tik įvairovei geresnės sąlygos yra didesnėse šalyse ar miestuose... Kur daugiau gyventojų - daugiau ir skonių..!

Kaip kito tavo muzikinis skonis nuo išvykimo į Antverpeną? Kas tai įtakojo?
Besidomint muzika vis atrandi kažką naujo, kažką, kas labai sužavi... Tai įtakoja ir skonio kitimą.

Šiandien mano muzikinis skonis tapo dar labiau eklektiškas nei kada nors anksčiau, tačiau nereiškia, kad aš taip ir groju..

Apskritai, muzikos, juk, yra tiek daug... ir pažinimui nėra ribų!

Ar sieji savo ateitį su muzika?
Be abejo.

Gal būt jauti, kad kažkokia muzikos kryptis tarsi laukia tavęs, nors dabar klausaigroji visai ką kitą?
Klausau vieną, o groju, manau, ką kitą... O kas manęs laukia gal ir nujaučiu (o gal ir ne :)), bet tebūnie visi apie tai sužinos, kai ir, jei tai įvyks...

Kokie tavo jausmai Vilniui, Lietuvai apskritai?
Labai pasiilgstu Lietuvos, Vilniaus, lietuviškų vakarėlių ir visų draugų, pažįstamų, supusių mane visus tuos metus, kai teko linksmint ir linksmintis grojant ten.

Taip pat pasiilgstu savo tėvų ir kitų artimųjų...o ir lietuviškos kalbos pasiilgstu...

Niekad per šiuos metus šis jausmas nekito ir, manau, niekad nekis. Tokia ta Tėvynės meilė...:)

Vakarėlyje "Naujojo džiazo viražai" rugsėjo 7 Vilniuje tu grosi kartu su O.boogie? Kaip žinome, jūs pažįstami. Ką gali pasakyti apie šį Amsterdamo scenos veikėją?
Kartu Su O.Boogie buvom "Redbull Music Academy", Sietle, bet jau iki tol buvome keletą metų pažįstami. Arūnė kažkada nusipirko jo pirmą plokštelę, vėliau sutiko jį Amsterdame, po to sekė miksai "Hep Cat'ui" ir įvairūs pasigrojimai Olandijoje. Taip ir užgimė mūsų dabar jau ilgametė draugystė. O.Boogie yra labai talentingas ir ambicingas jaunuolis. Kartu su Arūne tikime jo sėkminga ir garsia dj/poducer karjera.

Ačiū ir iki pasimatymo penktadienį Viniuje!
Mondayjazz, 2007 Rugsėjo 10, 20:51

Komentarai

 • ziggy1
  ziggy1 @ 2007 Rugsėjo 10, 03:13

  Prisipazinsiu klydes:/ Sugrojo puikiai

  0  0
 • 2F
  2F @ 2007 Rugsėjo 10, 08:54

  pokalbis nepokalbis, bet pagrojo l. gerai.

  0  0
 • SPC
  SPC @ 2007 Rugsėjo 07, 08:51

  Sakyciau nera jau labai idomus pokalbis...

  0  0
 • blitzz
  blitzz @ 2007 Rugsėjo 07, 07:59

  ai chebra galetumet ir nerodyt savo isprusimo, zig n rich.

  0  0
 • ziggy1
  ziggy1 @ 2007 Rugsėjo 07, 02:34

  Niekam neidomi ta pabludusi Jolita. Eisim tik del satta bar ir zmoniu kurie ten susirinks.

  0  0
 • Daina D.
  Daina D. @ 2007 Rugsėjo 05, 09:02

  Nyderlandai, Belgija, Liuksemburgas

  Jolitele - grok dazniau cia.!

  0  0
 • Rikis Jonas
  Rikis Jonas @ 2007 Rugsėjo 05, 09:00

  kas tai per velniava tos Beneliukso šalys ?

  0  0
Komentuoti gali tik registruoti, ir neapriboti vartotojai.